Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
nie ma żadnego miasta
kolega mi muwił gra wto nie dawno zaczoł ściągnął nik odemnie
PS szuka miassta nazywa się kejgen2

napisał byś wyraźniej bo ni jak nie wiem o Co Ci chodzi ;/ a i niech kolega Ci powie że mówił się pisze przez ó z kreską ,
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ile macie kasy chciałbym wiedzieć czy ktoś założyłby jakieś miasto jak ma tyle
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak będą mieli kasę to założą a teraz wątpię żeby ktoś ci podał swój stan konta
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak będą mieli kasę to założą a teraz wątpię żeby ktoś ci podał swój stan konta

a co w tym złego żeby nie wiedzieć kto co ile ma ? puki nie ma miast nie ma pojedynków ... słyszałem od znajomego że teraz czeka kiedy mu się energia odnowi ( 80 ) i zakłada ... ale żeby do miasta należeć trzeba być naprawdę dobrym :):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeszcze 2h w kamienilomach i zostalo tylko czekac na energie ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z ta energia to jest przechlapane już by miasta stały jak by od początku były miasta duchów a co do tych kolejek do pierwszych miast to sie zgadzam , ja na s1 założyłem miasto które aktualnie jest TOP 1 i codziennie mam 4-5 stron zawalonych MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
taa ja na twoim miejscu blokował bym wszystkich :p

PS. Zaprosisz mnie do miasta? oczywiście żart xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuję, aby 1 miasto nazwać JASNA GÓRA albo MEKKA, bo pielgrzymek to będzie sporo, a jakie dochody w hotelu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kto pierwszy zbuduje miasto a w nim hotel, to tak szybko się rozbuduje jak..... aż strach mówić :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja chyba na 2 świecie założę miasto, ale to będzie za rok :D. Wtedy Cie zaproszę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh...
Myślałem że dłużej bym musiał czekać xD To zrób to miasto tak na gwaizdke :p Wtedy będe miał prezent na 102 xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja przewiduję że jak powstaną pierwsze miasta to natychmiast pojawią się miasta duchów. Dlaczego ? A dlatego że teraz jak chcesz szybciej energię odnowić to musisz zapłacić (premium), więc działą strategia "zamkniej mordę i płać bo nie masz wyjścia", jak powstaną miasta nie będzie już przymusu premium bo można spać w hotelu, więc tu i tam będzie można umieścić szare kropki.
A swoją drogą to czy nie uważacie że premium jest tu stanowczo za drogie ?
Oki jak wielu polaków uwierzyłem Tuskowi że będzie irlandia, ale póki co tylko ceny mamy irlandzkie, a konkretnie niemieckie :) Grałem w bardzo dużo gier sieciowych i żadna nie była droższa, już chyba wolał bym tyle kasy wyrzucić na WOWA czy CONANA :) no ale to wolny kraj więc każdy może wykupić lub nie.
Ps. dlaczego nie zamieszczą administratorzy sondy na temat kosztów ?
Pozdrawiam
Do zobaczenia w pierwszym mieście ;)
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
Uważam, że to przesada, że cztery rodzaje premium tyle kosztują. Poza tym na przykład zwiększenie szans na przedmiot nic nie daje (już ze cztery razy dawałam mojej postaci polecenie obserwowania postaci, a flagi jak nie było, tak nie ma), chyba najlepsza jest regeneracja
;)
W Plemionach jest jedno premium i przypuszczam, że więcej osób z tego korzysta.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważam, że to przesada, że cztery rodzaje premium tyle kosztują. Poza tym na przykład zwiększenie szans na przedmiot nic nie daje (już ze cztery razy dawałam mojej postaci polecenie obserwowania postaci, a flagi jak nie było, tak nie ma), chyba najlepsza jest regeneracja
;)

Zgadzam się 4 rodzaje to za dużo, powinno być tylko jedno premium, nawet jakby miałoby być o 5 zł lub 10 droższe.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze droższe ?!?! 5 bryłek =9zł (na 14 dni) więc na miesiąc trzeba by wydać 18 zyla i to za jedną opcję :) (nie liczę ze zniżkami hurtowymi bo po 1 nie każdy ma kasę na wyrzucanie a po 2 nie każdy wie czy gra mu się spodoba w dalszym rozwoju).
Wyzywam na pojedynek !! Niech ktoś mi poda droższą grę przeglądarkową :)
 

DeletedUser1105

Gość
Gość
do Tedixa

Wypróbowałam Twój sposób (po 10 min na pracę), ale w moim przypadku nawet liście tytoniu nie zostały znalezione
:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
droższej ... hmm to może darkorbit ... fakt tam 1 sms jest za 7.40 ( o ile dobrze pamiętam ) ale ten 1 sms pozwoli kupić Ci 1 działko a tymczasem żeby byc dobry trzeba tych działek około 40 nie wspomnę że jak Cie zabiją znowu 7.40 że lepszy statek kosztuje jak kilka dzialek a iryski to jak 4 działka a możemy miec 12 irysków i każdy jest droższy dwukrotnie ...

( pewnie nic z tego nie rozumiecie ale swojego czasu wydałem na ta gre ponad 100 i byłem jeszcze nikim :/:/ co jedynie mogłem połaskotać niemców a oni mnie mieli na 2 razy )

co do premium to ceny są z MARSA , nie wiem czemu takie drogie ... też widać ze mają taktykę na nasze lenistwo i możliwości ... 5 baryłek to 9 zł ok ale np 40 baryłek jest za 34 zł , wychodzi ze za 5 baryłek zapłacimy 4.25 zł .. czemu tak jest ? bo po 1 jest z tym więcej roboty - przelew i tam jeszcze pisze że możemy otrzymac baryłki nawet dopiero po 3 dniach itp a tak to sms szybko itp

a po 2 niektore dzieciaki co tu grają nie mają wlasnych kont a rodziców nie da się na przelew namówić ,


no faktem jest że przez sms troche operator zbiera ( nawet wiecej niż troche ) ale ludzie wyluzujcie ....

Edit:

Wypróbowałam Twój sposób (po 10 min na pracę), ale w moim przypadku nawet liście tytoniu nie zostały znalezione
:)

no to nie wiem na jakiej zasadzie to działa .. faktem jest ze prace 10 min dają wiecej złota i expa ... częsciej tez wypada poszukiwany produkt ... lecz jakis przedmiot tak łatwo nam nie wyskoczy ... nic zakasaj rękawy głowa do góry i dalej :):) ja też się meczę teraz bo nie umie znaleźć naszyjnika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
szkoda że nie pokazuje ilu graczy jest na jednym polu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Edit:
Napisał Patty Zobacz post
Wypróbowałam Twój sposób (po 10 min na pracę), ale w moim przypadku nawet liście tytoniu nie zostały znalezione

no to nie wiem na jakiej zasadzie to działa .. faktem jest ze prace 10 min dają wiecej złota i expa ... częsciej tez wypada poszukiwany produkt ... lecz jakis przedmiot tak łatwo nam nie wyskoczy ... nic zakasaj rękawy głowa do góry i dalej :):) ja też się meczę teraz bo nie umie znaleźć naszyjnika

chodzi o to, że w 10 minut masz o 1/3 mniejsze szanse na zdobycie przedmiotu, vzyli w tym przypadku 100/3=33.(3) (%)
 
Do góry