Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Upomnienie? ;D

A bitwa musi być w środę (i tak przekładałem z wtorku przez ten wasz durny turniej ;>) bo się wszyscy niecierpliwią. Jak będzie mi się chciało to bitwy będą co tydzień, więc powinieneś się załapać na następne.
 

DeletedUser13855

Gość
Gość
plomba112 napisz co i jak odnośnie tej bitwy :] chętnie wezmę udział, muszę zdobyć ten trzeci klucz, bo dwa pierwsze już posiadam ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kur..czę miał nikt nikomu nie rozpowiadać, a codziennie dostaje po 10 wiadomości czy można się dopisać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie dodałem do spamlisty, albo nie wyłączyłem komputera i ktoś potem nie zapisał...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prawdopodobnie będę wraz z kilkoma graczami stawiał miasto fortowe (może nawet 2 jak będzie wystarczająco chętnych) na świecie 14 (o ile nie będzie to coś w stylu ARIZONY). Osobom z UM i sojuszu które widział bym w takim mięcie już wysłałem zaproszenia imienne, a resztą miast prawdopodobnie zajmie się Mistrz7777.

Jeśli nie dostałeś zaproszenia, a mimo to chciałbyś z nami zagrać pisz do mnie (plomba112) na PW w grze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
i myślisz, że jesteś fajny? :p zaraz... to ja jestem fajny, bo dostałem imienne zaproszenie :cool:
:)D)


a kiedy robimy jakąś fajną bitwę? można by się zgadać i zorganizować jedną (jedyną na dzień) porządną bitwę w dużym forcie i zrobić milusią bitewkę z większością onlajnów, i pod poważnym dowództwem ;)
co wy na to? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
też mam zaproszenie od plomby, ale chyba nie imienne, bo mojego imienia tam nie ma :p

W piątek pierwsza bitwa Indywidualnego Turnieju Fortowego!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A myślisz że mi się chciało nicki wpisywać? nie wystarczy że wysyłałem oddzielnie a nie ze spamlisty? ;D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale szpanujecie :p
a jaki skubaniec wypowiedział dziś tyle bitew? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziękuję wszystkich za nie wypowiadanie bitew na dzisiaj ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Weź człowieku opanuj jądra, bo błędy popełniasz :D
Ma być: "Dziękuję wszystkim za niewypowiadanie bitew na dzisiaj" :p

a tak serio to lepiej, by wypowiadali bitwy w dni turniejowe, bo wtedy osoby trzecie by się nie pchały - miałyby lepsze zajęcie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kłótnia starego małżeństwa ;>

Ja zaspałem i będę w forcie 2 minuty przed bitwą ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Weź człowieku opanuj jądra, bo błędy popełniasz :D
Ma być: "Dziękuję wszystkim za niewypowiadanie bitew na dzisiaj" :p

napisałem to ok. godziny 10 rano. czyli ledwo co wstałem, a to usprawiedliwia moje błędy. a poza tym są wakacje, więc czego ty wymagasz :p

ej, na ataku mało osób, spieszcie się :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chcesz konkurować ze mną, to pierw naucz się naszego języka :p
 
Do góry