Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser327

Gość
Gość
No to zaczynamy :D Zapraszam do dyskusji na temat św2 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli ktoś wypatrzy miasto duchów to prosiłbym o info w tym temacie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no jezeli chodzi o s2 to slabo zaludniony (jesli mozna to tak okreslic) i ludzie nie maja jescze wysokich lvl

pozdrawiam:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
top 50 no ładnie ale i tak to bedzie sie drastycznie zmieniac :) czekamy na wyzsze lvl :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
heh ja jestem w 1300 :) teraz to sie zaczyna wyscig kto pierwszy zdobedzie drugi lvl
 

DeletedUser327

Gość
Gość
Myślę, że teraz lvl szybciej będą nabijane bo już wiadomo jak grać i gdzie pracować ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
...

no już uczestnicze w świecie drugim :D zobaczymy jak mi pójdzie :) a tak poza tym to nawet dużo ludzi koło mnie jest
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja za godzinę 3 powinnem mieć level :D A tak wogólę już coraz więcej zarejestrowanych :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze 6 expa do 4 lvl i jestem TOP 1 :D Rano jak się obudzę myślę że do 5 lvl dobije... Ogólnie póki co poziom nie jest wysoki bardzo...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeszukałem kazdy fragment mapy i niema ani jednego miasta duchow...:eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja np. 2 razy walczyłem z bandytą przez co straciłem dużo energii i jeszcze 2 h pracy i zawias.. :/. I co potem czekanie aż się sama energia będzie ładować? Trochę zawias ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja z bandyta za 1 razem wygrałem ;) wystarczy mieć taktykę(zawsze bije tak samo) Weź kartkę zobacz gdzie cie trafił i tam pozmieniaj a gdzie cie nie uderzył zostaw. Przyda ci się na 3 jak będziesz grać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale ja go za drugim razem już pokonałem więc twój post jest nie na miejscu :) a aktualnie jestem 34 w rankingu i mi brakuje już teraz energii :<
 
Do góry