Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Obrona mięczaki, nie chcieliście zejść z fortyfikacji.

@ Taki, 10 to już bliżej południa niż rana ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
co ty gadasz? :p ja się budzę dopiero gdy dzwonią na anioł pański :D

a ja jak tylko włączyłem bitwę, to od razu zmykałem z murów :p a i tak złoiłem Wam cztery litery, że aż z samego patrzenia bolało ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie dosyć że kryłeś się za czołgami to jeszcze dostałeś 5 pkt. za zwycięstwo, a mi odjąłeś za stracone pkt życia których nie mogłem obronić skoro was było 14 a nas 3.
I i tak pomimo tego wszystkiego wyszedłem lepiej od Ciebie ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdybyś zauważył to nie kryłem się za nikim... po prostu mądrze biegałem :p a ty masz tyle punktów tylko dlatego, że te 'czołgi' mają zeza i ponad 20 razy nie mogli cię trafić... odbiłeś sobie na tym to że deadłeś
Następnym razem wbijamy na spikerię, to wtedy pomogę wam wybić naszych offów, byście nie marudzili, że nie macie szansy ze mną wygrać ;)

a w dziale Literatura, ktoś docenił moją 'ścianę tekstu' (jak to sam nazwał) :D
:cool:
teraz będę szukał nowych książek godnych polecenia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, skończ ten spam, miałeś farta, ja to wiem, ty to wiesz i cała reszta to wie.

A to że ktoś ten spam docenił świadczy o braku gustu tej osoby ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przeczytaj, a dopiero potem oceniaj. Zachęcałem do przeczytania moich ukochanych książek, a czegoś takiego nie można robić byle jak i spamersko...

a to nie fart, tylko umiejętności dobrane do fortów :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
+ Bonusy z baszty
+ Chowanie się tak żeby do jakichś mięczaków strzelać.

A gdyby bitwa toczyła się do 55 rundy nie miał bym odjętych pkt. za stracone życie, a wy dodanych za wygraną, nie wymiguj się tak i zamiana na miasta z Takim, wtedy zobaczymy jaki wpie.dol dostaniesz ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Na baszcie ani razu nie byłem
2. Ja chowałem się tylko tam, by jednocześnie strzelać się z tylko jedną osobą, bo z trzema, jak to zwykle mi wyskakiwaliście, to nawet jeślibym sobie poradził, to straciłbym sporo życia, a tym samym pktów
3. Gdybym nie myślał i ustawiał się tak, by strzelało we mnie więcej cieniasów, to bym miał więcej pktów za uniki, a przykładowo na baszcie właśnie tacy stali.
4. Wszyscy obrońcy pędzili na górę, by walczyć z Wami bez większych bonusów i zostawiając tą basztę offów, ale Wy wymyśliliście sobie taktykę, by wbiec w obszar, w którym cała baszta mogła w Wa nawalać, nie mówiąc już o onlajnach, którzy uczciwie uciekli z murów.
5. Mogliście ustawić się z frontu fortu, nie wystając poza basztę bobów i zmusić swoją przewagą liczebną do wycofania się onlajnów z dolnej części fortu. Szybko rozprawilibyście się z basztą i moglibyście zacząć 'uczciwą' walkę. Dlatego napisałem to w cudzysłowie, bo zostaliby tylko nieliczni obrońcy i nie mieliby szansy na wygraną. Teraz gdy podałem taki plan ataku, to bez problemu obrońcy znajdą rozwiązanie, bo mają na nie sporo czasu. Jedyne mądre co mogliby oni zrobić, to zejść z murów na prawą stronę pola bitwy i skubać Wam boki. Szanse już równiejsze dla obrońców. Ale mądrzy atakujący by sobie poradzili...
 

DeletedUser

Gość
Gość
bla bla bla nie nadążam chciałbym ogłosić ze gracze wybrali Plombe i Ventadora na największego spamera w The West :))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jea, cel osiągnięty :)

Teraz tylko wyprzedzić Miszcza i Krisa w westfort ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
bla bla bla nie nadążam chciałbym ogłosić ze gracze wybrali Plombe i Ventadora na największego spamera w The West :))

Dzięki, dzięki! Nad moim sukcesem pracowało wiele ludzi, dlatego chciałbym podziękować paru szczególnym osobom. Na początek chciałbym podziękować swoim rodzicom, bo to głównie ich zasługa. Gdyby słuchali mnie, gdy byłem dzieckiem, to może teraz nie nawijałbym tak dużo i nie dostał tej prestiżowej nagrody. Chciałbym także podziękować środowisku, w którym dorastałem. Bez tych ludzi za wszelką cenę chcieli mnie uciszyć, nigdy bym się nie otworzył przed jakimiś ludźmi z internetu. Nie mogę także zapomnieć o Jakotakim, który wysłuchując mnie na żywo, pomagał mi w pracy nad moimi tekstami i to dzięki niemu są one tak długie i bezsensowne. Podziękowania chciałbym skierować także do mojego konkurenta, dzięki któremu moje życie było jedną wielką presją, aby napisać odpowiedź dla każdego z jego licznych postów. Gdyby nie Ty, nigdy nie napisałbym aż tylu postów, dlatego jestem dumny, że tą nagrodę mogłem otrzymać razem z Tobą. Tylu osobom chciałbym jeszcze podziękować, a tak mało mam czasu... Dzięki Wam, że mnie wybraliście! Jesteście cudowni!!! och... Kocham Was!!!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
o lol. nie ma za co :p

w środę bitwa turniejowa, proszę nic nie planować ;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
I znów naspamował z sensem...

:ban:

Zrozum Ven że spam nie może być sensowny, w żaden sposób błyszczeć, ani nawet połyskiwać.
Zapamiętaj że liczy się ilość, a nie jakość ;>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tylko odebrałem nagrodę, którą mi wręczono :eek:kul:

a jeśli myślisz, że Twój spam jest lepszy, to.... ::DD:
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
Dzięki, dzięki! Nad moim sukcesem pracowało wiele ludzi, dlatego chciałbym podziękować paru szczególnym osobom. Na początek chciałbym podziękować swoim rodzicom, bo to głównie ich zasługa. Gdyby słuchali mnie, gdy byłem dzieckiem, to może teraz nie nawijałbym tak dużo i nie dostał tej prestiżowej nagrody. Chciałbym także podziękować środowisku, w którym dorastałem. Bez tych ludzi za wszelką cenę chcieli mnie uciszyć, nigdy bym się nie otworzył przed jakimiś ludźmi z internetu. Nie mogę także zapomnieć o Jakotakim, który wysłuchując mnie na żywo, pomagał mi w pracy nad moimi tekstami i to dzięki niemu są one tak długie i bezsensowne. Podziękowania chciałbym skierować także do mojego konkurenta, dzięki któremu moje życie było jedną wielką presją, aby napisać odpowiedź dla każdego z jego licznych postów. Gdyby nie Ty, nigdy nie napisałbym aż tylu postów, dlatego jestem dumny, że tą nagrodę mogłem otrzymać razem z Tobą. Tylu osobom chciałbym jeszcze podziękować, a tak mało mam czasu... Dzięki Wam, że mnie wybraliście! Jesteście cudowni!!! och... Kocham Was!!!!!!

Nie zapomniales o kims? :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie... Chciałbym podziękować bratu.. ::P: a tak serio to miałem Ciebie też wymienić :oops:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No, to jest spam, nigdy więcej takich długich postów. ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ma to jak 26 bitew w dniu bitwy turniejowej ITF...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Znalazłeś sobie powód do płaczu... lepiej płacz, bo nie wywołasz jutro ostatniej turniejowej bitwy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
W piątek ok. 19:30 ostatnia bitwa Indywidualnego Turnieju Fortowego. Proszę o nie zakłócanie innymi bitwami, gra toczy się o 24 000$ :p

jakby kogoś interesowało kto ma szansę na wygraną, to tutaj znajduje się tabela :)
 
Do góry