Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser327
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Błąd ::P: To stara tabela, a teraz są jeszcze wyniki 4. bitwy ;;)

A ja zapraszam wszystkich na moją bitwę pożegnalną, która odbędzie się w sobotę! :eek:kul: Przypominam, że od tego weekendu obowiązuje zasada ograniczenia bitw, więc ta moja powinna być jedyną odbywającą się tamtego dnia. Jako że zamierzam zaskoczyć Was, co do miejsca i godziny rozpoczęcia bitwy, to jeszcze Wam ich nie podam, ale radni ważniejszych miast s2 zostaną o tym powiadomieni, we wspólnym dziale Sprawy s2, jak najszybciej po wywołaniu bitwy :mel:
Zatem szykujcie się do porządnej zabawy, bo impreza z okazji odejścia takiego spamera, to nie żadna stypa ::D: Do boju! pif paf
Pozdrawiam, Ven :traper:

Ps: :kak:
Ps2: Nie mogłem się powstrzymać ::DD:

Chciałbym poinformować, że przedłużam mój żywot o caluśki tydzień ::): Decyzja ta wynika z pokrzyżowania moich planów zakończenia Turnieju i powrotu do Pluszaków, przez paru małoznacznych graczy :kak:
Jakby ktoś nie zauważył, to ów gracze zaatakowali naszą Arenę, uniemożliwiając nam przeprowadzenie jutro bitwy, a także ze względu na 24 godzinny okres po bitwie, przeprowadzenie tej bitwy w zaplanowanych wcześniej godzinach, jest niemożliwe także w sobotę ::(:
Zatem trzymajcie się i walczcie w innych fortach pif paf
Pozdrawiam, Ven

// połączono posty, Nessu3
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
WWEEEEEEEEE ::DD:

W niedzielną noc kończy mi się ban, nie będę musiał się bać czy Olea mnie dogoni ::P:

Przygotujcie się na powrót plomby pif paf
(i jego spamu :I:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ohh... już tylko tydzien muszę się z nim użerać ::P:
 

DeletedUser18766

Gość
Gość
Haha widzieliście miasto ariel14? Badziewiarz to down i w profilu miasta napisał badziewiarz99 to debil... xD
 

DeletedUser1170

Gość
Gość
(skopiowane z forum -R-)

No i dzień ten w końcu nadszedł :) Pluszakowo obchodzi 2 urodziny. Nie ma z nami już co prawda naszych pierwszych mieszkańców (od początku tylko ja jestem niestety :<), ale warto im podziękować za to, że swoją obecnością i wpłatami budowali nasze miasto od początku do 42800 (szczególnie chcę tu podziękować graczom, których już z nami nie ma, a budowali to miasto - Diego962, ussj2, Thron, Willibos, nivrim - nasz pierwszy strateg pojedynkowy :), srgweg i kilku innych, których niestety nie pamiętam ;<).

Pragnę także podziękować szczególnie osobom, które aktualnie są zaangażowane w nasz rozwój:

- Jakotaki & Secundus (aka Ven, tak tak, wszyscy już wiedzą :D) za wkład w rozwój, szczególnie w kwestiach fortowych :)
- Karolinie9062 - za to, że swoją osobą pomaga utrzymać dobrą atmosferę w mieście i za to, że zawsze można na nią liczyć :)
- Norbikowi i Zinerowi za to, że szczególnie aktywnie wspierają nasze miasto od bardzo długiego czasu :)

A także wielu innym graczom zaangażowanym w rozwój i chodzącym na bitwy, w tym szczególnie Hewelowi (naszemu bobowi, nieaktywnemu niestety ostatnio), XAFIERowi, Marco Rizzo, barozowi, matiemu, Madorowi, Pasibrzuchowi, quizzicalsowi (ten to na zakupach od pół roku sidzi ;P), Radahiemu, garbatej piz... pusi :), Szakenowi, a także naszym nowym, aktywnym graczom - SirWarriorowi, Borkowi i kullerowi. I całej reszcie, która w jakikolwiek sposób wsparła nasze miasto.

Nasze miasto ma bardzo bogatą historię i myślę, że na zawsze zapisało sie w historii serwera drugiego. Jesteśmy już tu od dwóch lat i mam nadzieję, że przetrwamy drugie i trzecie tyle :)

Ahh, zapomniałbym - dzisiaj darmowy szampan dla wszystkich!

szampan.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
dzięki :D

może i nie jestem od początku (z miastem jestem związany od początku stycznia 2009r), ale widzę że pamiętam chyba więcej :p
nivrima pamiętam bardzo dobrze, w końcu był moim szefem od pojedynków, a wcześniej lał mnie gdy byłem w ST :D
dziwi mnie natomiast brak w twoim poście wzmianki o Robertussie, który wygrał ze mną w wyborach na drugiego założyciela jeszcze przed fortami :p
no i był jeszcze godot, którym potem na jakiś czas wrócił do gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O Robertussie ja też mu mówiłem ::P: Teraz przypominam sobie jeszcze Usię - zarąbista babka ::D:
Tylko po co Ty zły człowieku rozgłosiłeś mój nowy nick?! o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkiego najlepszego dla waszej ekipy.
PS: mam kosę tak że uważajcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hurra, jeszcze tylko 8-9 ataków na małe forty i wracam do Pluszaków :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hej, jak się Wam teraz żyje? :) Stało się coś wielkiego na świecie? Kto jest nowym szefem -R-? ::D:
Byłbym wdzięczny, gdyby przesłano mi odpowiedź na gg (sojusznicy znają), bo nie wiem, kiedy następnym razem sobie o Was przypomnę - za tydzień... za miesiąc... albo za rok ::):
 
Do góry