Sytuacja na świecie..

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Poszedłem do szkoły - wszyscy na pierwszy lvlu.
Teraz wracam i na 4 a ja dalej na 1 -_-
 

DeletedUser

Gość
Gość
jezeli za 40min zajrze do raportu i bede mial szynke;D to tez bede mial 5 level :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
OMG. Poległem XD
Jak wspomniałem miałem pierwszy poziom - poszedłem do szkoły. Zostawiłem na ten czas prace (wiedziałem co będę potrzebował). Po szeregu zadań mam już 5 poziom :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no akurat otworzyliście świat kiedy byłem w szkole ... Spóźniłem się jakieś 4 godziny ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze masz szanse nadgonic, cala noc przed Toba ;)

Zart oczywiscie, to ze dzisiaj wszyscy mocno poszli do przodu nie oznacza ze bedzie tak caly czas, wiec zapraszam na s3 do rywalizacji.
 

DeletedUser624

Gość
Gość
Nie no akurat otworzyliście świat kiedy byłem w szkole ... Spóźniłem się jakieś 4 godziny ...

A reszta graczy jest o te 4h do tyłu z energią którą już wykorzystali :)

Szanse masz spore żeby być jeszcze w przyszłości u góry rankingu.

To co teraz się dzieje w rankingu to nic nie oznacza, sytuacja się wyklaruje za kilka dni.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokladnie, sytuacja sie ustabilizuje za jakis tydzien , maxymalnie dwa ;)

Aczkolwiek na dniach miasta moga sie wybic jezeli chodzi o ranking, mysle ze pierwsze miasto ktore zostanie zalorzone bedzie dlugo w top 10.



Take moje skromne zdanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdybyście drodzy GameMasterzy napisali o której dokładnie zamierzacie uruchomić s3 to byłoby to bardziej przejrzyste i nie byłoby takich sytuacji, ale to prawda, że jeszcze jest spora szansa na nadgonienie ;) Pozdrawiam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie wtedy by mogły być problemy, bo mnóstwo osób w jednej chwili by się logowało na świat 3.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też racja, jednak na innych grach, np. thecrims (nie wiem czy dobry przykład, nie znam się na tym) piszą kiedy dokładnie będzie start w tym przypadku nowej edycji i nie ma jakiś wielkich przeciążeń, a jest o wiele więcej graczy niż na the-west...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też racja, jednak na innych grach, np. thecrims (nie wiem czy dobry przykład, nie znam się na tym) piszą kiedy dokładnie będzie start w tym przypadku nowej edycji i nie ma jakiś wielkich przeciążeń, a jest o wiele więcej graczy niż na the-west...

Po 1: The Crims jest ogólno-światowe a TO TW jest polskie.
Po 2: TW (w Polsce) się dopiero rozwija ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, że duoble ale...
Bycie 1 w rankingu (jako gracz mam nick Ryuga - jako Lesij nie gram) to katorga. Dostałem już chyba z 10 wiadomości:
"Będziesz zakładał miasto?" itp. -_-
 

DeletedUser

Gość
Gość
Za godzinke Cie dogonie , lub przynajmniej mam taka nadzieje... przez pierwsze 3 dni bede lecial ostro, Lesij masz premium?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz zrobiłem tak, że nie będę top1.
Robie misje co najmniej się opłaca (i tak będę musiał je wykonać w końcu).
Premium mam.
 
Do góry