Sytuacja na świecie..

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Nom połowe narodu sie do niego zleci - chociaz to wszystko zalezy od tego kto pierwszy hotel postawi.

Ale jedno jest pewne współcuje załozycielom :(

No ja także współcuje im ... Pewnie poczta będzie się sypała ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlaczego współczujesz, przecież postawienie pierwszego miasta to gwarancja na to że nie zabraknie chętnych?
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolejne pytanie:} zalozyciel miesta bedzie mogl wybrac sobie osoby ktore chce w nim miec czy bede tam wszyscy:} Energia mankament gry :} tak powoli rosnie i ciagle mi jej braka:pczemu tylko 3/h:(:(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Założyciel na początek będzie mógł wybrać tylko 4 osób a później rozbuduje budynki mieszkalne no to będzie stopniowo więcej (to nie plemiona).
2. Jeżeli braknie ci energi to kup sobie premium ... Chociaż powinna energia się zwiększyć na 9/h.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Racja powinno przybywać jakieś 5, 6 na godzinę.
A z tego co wiem to wszyscy chyba mogą spać w hotelu jeśli mają kasę, a założyciel może chyba tylko dawać funkcję i zapraszać, tak mi się tylko wydaje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Twoja postać regeneruje się o 3 punkty relaksu na godzinę, niezależnie od tego, czy pracuje, czy przemieszcza się. Po aktywowaniu funkcji premium regeneracja wynosi 4,5 punktów relaksu na godzinę. Nocowanie w hotelu sprawia, że regenerujesz swoje siły szybciej, w zależności od klasy pokoju, który wybierzesz.

niet :p:p 3 na godzine:p a to dobrze ze bede ograniczone miejsca bo byla byly by niepotrzebne NoOby
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak tak masz rację ... :D
NoOby to zjawisko już zbyt często występujące na polskiej scenie online :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ja także współcuje im ... Pewnie poczta będzie się sypała ...

Rozumiem się przyczepić do jakiegoś rażącego błędu, ale to już dla mnie przesada. Mi też się czasami klawisz nie wciśnie czy coś.
Tak samo ja mogę się czepiać Ciebie o nie stawianie przecinków w oczywistych miejscach -_-

Co do tematu - ja już miasto mam na 99,9(9)% załatwione ; ]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze 5 h i zacznie sie kłopot z hotelem

No własnie czego sie "trzepiasz" w koncu kazdemu sie moze zdarzyc :)

Skoro juz mówimy o hotelach to powiedzcie mi:

Mamy hotel np. 3 lvl czyli w przeliczeniu zdobywamy 10 pkt na h - czy te 3 pkt. zwykłej regeneracji doliczaja się nam oprócz tych z hotelu?? tzn. 10 + 3 na 1h spania?? Pytam z ciekawosci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem się przyczepić do jakiegoś rażącego błędu, ale to już dla mnie przesada. Mi też się czasami klawisz nie wciśnie czy coś.
Tak samo ja mogę się czepiać Ciebie o nie stawianie przecinków w oczywistych miejscach -_-

Co do tematu - ja już miasto mam na 99,9(9)% załatwione ; ]

Dobra spox, ograniczę się do tych uwag ...
A w miasteczku znajdzie się dla mnie miejsce :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
narazie o byciu w jakimkolwiek miescie moze pomarzyc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze 5 h i zacznie sie kłopot z hotelem

No własnie czego sie "trzepiasz" w koncu kazdemu sie moze zdarzyc :)

Skoro juz mówimy o hotelach to powiedzcie mi:

Mamy hotel np. 3 lvl czyli w przeliczeniu zdobywamy 10 pkt na h - czy te 3 pkt. zwykłej regeneracji doliczaja się nam oprócz tych z hotelu?? tzn. 10 + 3 na 1h spania?? Pytam z ciekawosci.

Tak doliczają się. Czyli za noc w hotelu(3 level) dostajesz 104 punkty energi. Czyli na maxa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
.Czerwony.Smok. - thx za odpowiedx - mniam smacznie :D

Jesli chodzi o miasto to nie do mnie z tym.

P.S Jezu ciesze sie i zachowuje sie jak małe dziecko (co sie ze mna dzieje)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skąd wiesz ... Może i ktoś go psześcignie .. Były takie sytuacji na poprzednich światach
 

DeletedUser

Gość
Gość
Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to że teraz jest top1 :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
współczucie dla tego miasta
1 dzień
100 wiadomości
weź mnie
 
Do góry