Sytuacja na świecie..

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
neta mi przywiesilo ostro i teraz napisalo, nie czepiaj sie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie ma co sie pchac do miasta:p poczekam az bedzie ich wiecej... narazie rozwijajac sie:p <kopie sobie groby>
edit: co daje modlitwa do boga?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wolphy - nom robimy Ci konkurencje ale i tak bedziesz cierpiał bo jestes pierwszy :D
 

DeletedUser4139

Gość
Gość
Nic mi nie mów, ponad 400 wiadomości w rodzaju: "Plisss, zaproś mnie", to lekka przesada. Jeszcze trochę i pójdę się chlastać tępą żyletką. :D
Liczę, że szybko nas przegonicie. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A no ty przynajmniej jesteś włascicielem - a co ja mam powiedziec??

Nie dosc ze 100 wiadomosci normalnch (znaczy nie dotyczacych miasta)
a reszta zapros mnie około 200 - za jakie grzech ja przeciez załozycielem nie jestem :D - odddam połowe expa byleby nie było tych wiadomosci
 

DeletedUser4139

Gość
Gość
Urok bycia topem. Pół serwera chce się z Tobą zaprzyjaźnić albo chociaż Ci bluznąć. :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta ja dzikeje 1/100 cos konkretnego pisze, a jak ciezko w tym gaszczu wypatrzec informatoró :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Isuel widzialem twoj profil przeczytalem i nawet nic nie pisze, bo sobie wyobrazam ze nie ma sensu, lecz NooBy byly, sa i beda... ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta ja dzikeje 1/100 cos konkretnego pisze, a jak ciezko w tym gaszczu wypatrzec informatoró :(

To zacznij grać od nowa. Chętnie będę te +1 w rankingu XD
Przynajmniej jak ja byłem top1 to tak dużo osób nie pisało ^^
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eh co z tego ze chciałem oddac pierwsze miejsce jak i tak pisza - teraz chyba na tydzien nie bede zdobywał expa z questów by odpoczac psychicznie :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eh co z tego ze chciałem oddac pierwsze miejsce jak i tak pisza - teraz chyba na tydzien nie bede zdobywał expa z questów by odpoczac psychicznie :(

Patrz na dobre strony. Jesteś sławny. Kiedyś będziesz mógł opowiadać wnukom:
"W TheWest na s3 byłem top1 i dostawałem dziennie 300 wiadomości"
"Łaaaał.. Dziadku! Jesteś taki fajny"

btw. zajrzyj na WestBox.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta i mam sie szczycic ze mnie mnóstwo nobów nudziło - eh ale i tak mam lepiej niz załozyciele dwóch pierwszych miast <jupi>

P.S Zajrzalem na Sb
 
Do góry