Sytuacja na świecie..

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe tej flagi najbardziej sie bałem - teraz moge juz sobie spokojnie expa nabijac ;)

Hehe przyganiał kocioł garnkowi :D

Nom to mamy juz 12 miast jejciu jakie cuda tworzy noc w hotelu - juz nie długo mapka bedzie cała w czerwonych kropkach :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie zalozyl, wplacil kase i odszedl od czasu az wybuduja miejsca dla wszystkich na pierwszy ogien do miasta sami budowlancy i tyle...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam kłopot z tymi skórami - na szczescie dzieki pstagom nie dosc ze mam już obiad to jeszcze fajny itemik :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nikt mi nie powie, że ten świat nie jest najciekawszy ze wszystkich jak dotąd powstałych :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie jest ciekawy =D Bo ś1 był ciekawy =D a ś2 był kopią ś1 no a ś3 ... no wiadomo co dalej :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zacząłem grę dzień przed powstaniem s2, więc wyrażam swoją opinie i dla mnie jak na razie s3 jest najciekawszy ;p Te wszystkie "oszustwa" z miastami :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
sklejone bo pokasowano

I to właśnie te oszustwa mi się nie podobają,zniechęcają świeżych graczy.Ja gram chyba od 27-10-2008 na s2 (więc nie długo) także s3 bardziej mi się podoba,bo jestem na podobnym poziomie jak inni i gra wydaje mi się bardziej wyrównana,no i oczywiście aktualizacja wniosła małe co nieco :)

Dla mnie w The West przede wszystkim chodzi o zabawę. To może oszuści z Czka-Wka City ( Rozczochrany Fred,goldhero) powiedzą o co chodzi w tej grze,bo na pewno nie chodzi o to kto więcej ludzi oszuka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
w każdej grze chodzi przede wszystkim o zabawę.
I w każdej grze istnieją sposoby aby wyłudzić coś od początkującego gracza, oszukać na handlu, przyjąć do sojuszu,aby pózniej napaść itp. Jest to często zgodne z zasadami gry ale nigdy uczciwe i zgodne z duchem Fair play.
Ale są to rzeczy których dla Freda
wytłumaczyć się nie da
 

DeletedUser

Gość
Gość
oglądałem wiele westernów i wiem że ktoś kto tak postępował nigdy nie dożył do końca filmu:D

To jednak niezbyt wiele xD
A nawet jak ginął to w wielu było tak, że przed tym zginęło "kilku" tych dobrych ;)

I takie pytanie:
Wie ktoś ile miasto może mieć najwięcej pkt.?

Edit:
Już wiem ;p jakby kogoś interesowało - 42800
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a mam pytanie czy wy tez macie klopoty z energia znaczy ze strasznie dlugo sie odnawia i moge zrobic jedna prace na 2h a potem musze czekac znow? :) (pytanie do tych co sa w miastach i nie maja jeszcze hotelu :) )

i jeszcze 2 pytanie o ile szybciej odnawia sie energia w hotelu??
 

DeletedUser

Gość
Gość
a mam pytanie czy wy tez macie klopoty z energia znaczy ze strasznie dlugo sie odnawia i moge zrobic jedna prace na 2h a potem musze czekac znow? :) (pytanie do tych co sa w miastach i nie maja jeszcze hotelu :) )

i jeszcze 2 pytanie o ile szybciej odnawia sie energia w hotelu??

Jak się nie ma hotelu w własnym mieście to się idzie do cudzego :]

A energia odnawia się dużo szybciej.
Na 1 poziomie hotelu 80energii w 8godzin + te 3 pkt energii co są normalnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hotel

Pokój chłopski
Otrzymasz 64 energii, 339 Punkty życia $ 10
Pokój kupiecki
Otrzymasz 72 energii, 382 Punkty życia $ 40
Pokój szlachecki
Otrzymasz 80 energii, 424 Punkty życia $ 90
Apartament
Otrzymasz 88 energii, 466 Punkty życia $ 160
Luksusowy Apartament
Otrzymasz 100 energii, 530 Punkty życia $ 250
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie, a mianowicie jak się przespać w Mieście Duchów ?

Bo inni gracze piszą że można tam spać, a kiedy ja klikam na Miasto Duchów to pokazuje mi się możliwość przejęcia miasta.

Jestem początkującym i gram od dzisiaj, jak na razie 6 lvl :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie, a mianowicie jak się przespać w Mieście Duchów ?

Bo inni gracze piszą że można tam spać, a kiedy ja klikam na Miasto Duchów to pokazuje mi się możliwość przejęcia miasta.

Jestem początkującym i gram od dzisiaj, jak na razie 6 lvl :)

Na tym świecie nie ma takiej opcj , a to miasto duchów to opuszczone przez gracza ,który się rozmyślił z dalszej budowy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dzięki za odpowiedź :)

Czyli jednak będę musiał powędrować do miasta i wydać 10$, żeby jutro rano móc spokojnie zacząć grę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz przygód nie płaci za nocleg na 1 i 2 poziomi hotelu-to tak informacyjnie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem że poszukiwacze nie płacą za nocleg.

Ja wacham się pomiędzy budowniczym a żołnierzem ;p

Bob budowniczy zawsze znajdzie zajęcie w mieście, a zołnierz przyda się w późniejszym etapie gry kiedy będzie walka pomiędzy miastami :D:D
 

DeletedUser4139

Gość
Gość
Pewnie zalozyl, wplacil kase i odszedl od czasu az wybuduja miejsca dla wszystkich na pierwszy ogien do miasta sami budowlancy i tyle...

Wystarczy sprawdzić jego profil w grze. Mówi tam wszystko o opuszczeniu miasta.
To gracz Adramelech. :cool:

Darkseph, odpowiedz sobie na pytanie: wolisz walkę, czy budowanie? Profesja nasunie Ci się sama. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
HURA!!! Tombstone już nie jest na topie!!! Fort Knox są pierwsi!!! cieszmy się!!! :):D:p
 
Do góry