Sytuacja na świecie..

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Łaaał! I co z tego masz? Oba miasta osiągną maksymalną liczbę punktów w przybliżonym czasie (prawdopodobnie).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tombstone i tak osiągnie maxymalną liczbę pkt. jako pierwsze :)

Btw. Lesij wcale Ci się nie dziwię że bronisz swojego miasta :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe przewaga sie powieksza - zobaczymy czy Tombstone uda sie jeszcze nawiazać walke o Top z Fort Knox:D

W każdym razie druga pozycja tez jest dobra :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fort Knox jest bezpieczne a pozatym jjest bardzo dobrym miastem mimo to że ma mniej ludzi niż Atavistic Ruins w wymienionym wyżej idą na JAKOŚĆ nie na ilość,




Ranking Członkowie
1 Fort Knox 35
2 Atavistic Ruins 48
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trisno napisał:
Fort Knox jest bezpieczne a pozatym jjest bardzo dobrym miastem mimo to że ma mniej ludzi niż Atavistic Ruins w wymienionym wyżej idą na JAKOŚĆ nie na ilość
Atavistic Ruins także jest bezpieczne w jakimkolwiek tego słowa znaczeniu.
Trisno wytłumacz mi na jakiej podstawie uważasz że jesteśmy gorsi jakościowo od Fortów ? Liczba mieszkańców nie ma najmniejszego znaczenia. Statystyki u grabarza mówią same za siebie. Przedmioty też niczego sobie ;). Ta Twoja wypowiedz jest trochę nieuargumentowana...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trisno ale przecież to nie jest zakazane mieć 50 osób w mieśćie przecież po to się robi mieszkania, to że Fort ma ich tylu ilu podałeś to ich sprawa.. może mają 15 po za miastem ponieważ prowadzą jakąś wojne i np. osoby które zarabiają kasę opuściły by nie tracić? i wchodzą tylko i wpłacają? taka rola poszukiwaczy.. budując to miasto mieliśmy odrazu 30 chętnych mieliśmy organizację która owocowała jak widzisz.. tworząc to miasto chcieliśmy top1 i do tego zmierzamy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
na świecie 3 są już 2 miasta , z których gracze chodzą do jednej klasy - 1a, może podajcie jeszcze dla rozróżnienie nr. szkoły i czy chodzi o podstawową czy gimnazjum:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy może mi ktoś pomuc zostałem wydalony z miasta przez spisek jednego z mieszkańcuw i wyżucił całe miasto

Ja ci moge pomóc opanować podstawy ortografii ;)
A co do miasta to niestety-straciłeś je już na zawsze (chyba że ów mieszkaniec "odda" ci to miasto :p)
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
Żałoba

Miasto FM-GTW BoStOn CiTy wstrzymuje ataki fortowe, z powodu żałoby :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Drogie dzieci, w prezencie z okazji waszego dnia, ostatecznie skończyłem i podsumowałem import danych z wszystkich walk fortowych. http://www.westforts.com/.
Na dzien 1 czerwca wlacznie odbylo sie na s3:
641 podsumowanych bitew,
oraz 13 bitew na tzw. 0, z czego jedna na podwujne 0!!!



Dalej importujcie juz sobie sami:)

s3wfs.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Od dawna nikt tu nic nie napisał no to ja napiszę. Widać wyraźnie że w najnowszym notowaniu rankingu westfortsa zaszły ogromne zmiany.
 
Do góry