Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo ciekawa bitwa zapowiada się w Shadows Fort, atakują Moherki, a broni się KMS oraz ZC. Po której stronie staniesz to już Twoja decyzja. Pozostałe ataki to fake albo raptem kilka osób przyszło i raczej nic ciekawego z tego nie wyniknie...
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
Myślisz, że PifPaf wyrzycałoby "100000000000$" na fake'i? :) A z resztą... Sami się za chwilę przekonacie :p.

A'propos Twojego "najazdu"... Kiedyś ie odpłacę z nadwyżką... :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybrałem walkę w Namiotagon i Dallas ;) Miałem iść na walkę w Shadows Fort. Kolega mnie tam ciągnął ale stwierdziłem, że w tym tłoku nie ma dla mnie miejsca :) Ktoś z Was wybiera się na którąś z walk?
 

DeletedUser

Gość
Gość
PifPafy wyrzuciło dokładnie 5 000$ atakując Fort BB, NEL wyrzuciło 10 000$ atakując Namiotagon I Dallas. Prawdziwe ataki idą na KMS i na Pole Chwały. To raczej nie trudno było do przewidzenia, że nie jesteście w stanie zaatakować pełną siłą więcej niż 2 fortów:)
Jaki tam odrazu najazd... raptem 1 mały pojedynek i to z radości, że wróciłeś do żywych:)
 

DeletedUser6310

Gość
Gość
"Radości" :D.... No nic... Muszę się troszkę przeskillować i zacznę walczyć na poważnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i skończyła się moja bitwa :/ Było tylko 8 atakujących, a ja byłem w broniących. Efekt taki, że dostałem 3 pkt. doświadczenia i Czerwoną opaskę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niby tak, ale z chęcią bym porozmawiał na spokojnie z przeciwnikami. Niestety PifPaf nie chciało póki co zbytnio zabierać głosu w tej sprawie i dlatego taka cisza zapadła.

Co do dzisiejszego nalotu to 1 fort zdobyty przez NEL, 1 obroniony przez KMS oraz 2 fake po 8-10 graczy odparte w forcie BB oraz NiD.
 

DeletedUser3420

Gość
Gość
Niby tak, ale z chęcią bym porozmawiał na spokojnie z przeciwnikami. Niestety PifPaf nie chciało póki co zbytnio zabierać głosu w tej sprawie i dlatego taka cisza zapadła.

Nie stać nas na tak dobrego speca od PR jak ty, a mi się bardzo rzadko chce pisać na forum :)

No ale skoro już jestem to parę słów ode mnie. Fake'i uważam za bardzo udane, i na pewno nie takie proste do przewidzenia jak pisał Wyszkowiaczek. Na bitwę którą wygraliśmy przyszło na oko może 30-40 obrońców, co biorąc pod uwagę, że BB z sojusznikami zawsze wystawiało pełen skład mówi samo za siebie. Spodziwam się teraz odpowiedzi z waszej strony i tak życie się toczy.

Wbrew pozorom, nie jest to cichy świat, chociaż teraz nie mam już porównania bo gram tylko tutaj. I chociaż The West samo w sobie nie jest porywającą grą, to zdecydowałem się wrócić ponownie do gry ze względu wlaśnie na godnego przeciwnika i całkiem spora liczbę wydarzeń właśnie w naszej części świata. A to, że nie piszemy na forum, to myślę identycznie jak NUG, wolimy grać ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bitwa była może nie piękna ale owocna i to się liczy, pokazaliśmy że my też umiemy Was czymś zaskoczyć, próbowaliśmy na siłe kilkakrotnie Was pokonać, ale zawsze mieliście przewagę, więc gdzie się nie da siłą trzeba sprytem, i proszę oto mamy owoc :)

@Wyszkowiaczek skoro tak łatwo bylo przewidzieć gdzie uderzymy to dlaczego tak mało osób przyszło bronić?
 

DeletedUser14112

Gość
Gość
Lepiej za dużo nie pisać bo w końcu doszło by to kłótni co w konsekwencji prowadzi do wyzwisk xD
A co do bitwy to miło było wygrać po tak wielu porażkach no i zapewne niedługo to my będziemy mieli możliwość stanąć po stronie obrońców :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ja gdziekolwiek pisałem że wiemy gdzie dokładnie atakujecie?? Pisałem jedynie że było oczywiście że będziecie próbowali obstawić jedynie 2 forty bo na więcej nie uzbieracie ludzi.
Nie daliśmy rady obstawić wszystkich fortów i akurat wam się udało trafić w słaby punkt obrony więc gratuluje. Tylko czy to nie za duży koszt na zdobycie raptem 1 fortu dodatkowo w raczej mało strategicznym miejscu?? W sumie nie moja sprawa tylko tak dziwnie to wygląda wydawanie 35 000$ na zdobycie raptem 1 fortu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już niedługo będzie bitwa na zachodzie mapy (co ostatnio było rzadkością ;/)

Miast Band of Brothers (z kilkoma sojusznikami :D) będzie odzyskiwała swój duży fort :D Potem zajmiemy się małym, może i weźmiemy średni. W naszym sektorze nie ma chyba miasta które może nas powstrzymać :D Zapraszam do bitwy! Atakujących powinno być sporo, a obrońców... liczę na 3-4 z TWWC + "obcy" bo w tamtych miastach nikt nie jest aktywny. Zapraszam !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wlochatku moj kochany :) W sumie razem z NEL i SM wydaliscie ok. 75000$ na 2 akcje, jedna na 4 forty, druga na 3. Z tych dwoch akcji przejeliscie tylko 1 fort - Pole Chwaly :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6310

Gość
Gość
HeX... To nie ja jestem taktykiem sojuszu ;). Ale prawda, sądzę, że wczorajsza akcja była tragiczna... Część osób zdążyła nawet na dwie bitwy... Plan nie wypalił, ludzie pozłazili się do DiN i przegraliśmy. Zbyt dużo ludzi u nas nie chce współpracować w bitwach o fort - taki fakt. Ja sam mam satysfakcję, że własną klatką piersiową obroniłem Vautrin'a :p. 1300 obrażeń na początku rundu i poszedłem do piachu :). Mam nadzieję, że następnym razem walka potoczy się inaczej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wczorajsza akcja była raczej średnio zorganizowana wg. mnie, ale powoli niektórzy gracze robią postępy. Chyba największe gratulacje należą się osobie która uruchomiła w końcu NEL, nie wiem kto tego dokonał, ale gratulacje możecie przekazać:) Wcześniej od nich było 5-10 osób, a wczoraj z tego co pamiętam ponad 25 więc jednak postęp widać.

Włochaty nie wiem czy jest tak bardzo z czego się cieszyć "poświęcając" się za Vautrina i szybko zginąć... Co innego gdyby Vautrin dysponował bazooką, ale obecnie to gracz jakich już jest kilkunastu na tym świecie. Jego przewaga lvl powoli potnieje więc i w pojedynkach nie robi takiego wrażenia jak kiedyś...
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja muszę powiedzieć że na mnie wczorajsze przejście spod Dallas do NiD zrobiło wrażenie

to był planowany manewr?

trzeba przyznać że był dreszczyk emocji, najpierw przy przerzucaniu kiedy ok 18:30-19 podwoiła się liczba graczy pod NiD, później w czasie bitwy, kiedy na początku wydawało się że już po nas :)

z tego co wiem wpadały przedmioty o cenie kupna 1,5k więc widać że bitwa była już niezła :)
 

DeletedUser14112

Gość
Gość
Nie było to planowane, wyszło w trakcie :] No i gratuluję odbicia nam fortu:mad: na szczęście skończyło się to miłą rozmową na czacie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak się zapowiada jakaś fajna bitwa, to miasto Band of Brothers chętnie pomoże :D

A poza tym to jutro BoB znowu podbija fort, tym razem mały. POprzednia bitwa -> pełne zwycięstwo :D


@
świetna bitwa... 20 atakujących vs 2 obrońców :D

@
kolejna:
31 atakujących zaatakowało fort. 4 obrońców broniło.
Poległo 0 atakujących. Poległo 4 obrońców.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser99

Gość
Gość
Parę nieprzychylnych mi osób, postanowiło pomóc [nabić darmowego expa w ustawianych walkach] graczowi budi w odebraniu top 1 pojedynków na kilka dni...

Chciałbym pogratulować tym osobom świetnej zabawy i przy okazji coś im zakomunikować...

Top 1 pojedynków zdobywałem i odzyskałem dzięki wielu normalnym walkom bez żadnego ustawiania wyniku tychże walk...

Oświadczam jednocześnie, że każdy gracz*, który nie wie, na czym polega uczciwość, zdrowa rywalizacja i normalne funkcjonowanie w społeczności graczy, będzie przeze mnie szykanowany i tępiony jak karaluch...

Coraz więcej graczy nabija darmowego expa kolegom, znajomym i mieszkańcom zaprzyjaźnionych miast... Czas skończyć z tym procederem... Jeśli mamy grać, to grajmy uczciwie, w duchu zdrowej rywalizacji...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry