Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek Lesij
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Nikt nie wspomniał że Konfederacja w natarciu, więc ja to uczynię, żeby nie było zaskoczenia. Tak więc IXI kontynuuje marsz na zachód, można by rzec historia się powtarza, świat zalewa komunistyczna, czerwona za..za;]

Powstaje ruch oporu, jednak też jak to w historii, brakuje arsenału w postaci HP, gorsza liczebność, uzbrojenie jednak walczymy póki sił wystarczy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
"Advance the flag of Dixie!
Hurrah! Hurrah!
For Dixie's land we took our stand,
To live or die for Dixie!
To arms! To arms!
And conquer peace for Dixie!
To arms! To arms!
And conquer peace for Dixie!

Then I wish I was in Dixie,
Hurrah! Hurrah!
For Dixie's land we took our stand,
To live or die in Dixie!
Away, away, away down south in Dixie!
Away, away, away down south in Dixie!"


Oddziały Konfederatów maszerują w takt powyższej melodii i wyzwalają spod okupacji Syndykatu Zbrodni fort po forcie!

Całun "czarnej śmierci" który od kilku miesięcy zalegał nad 5 św, rozdziera się i niczym mgła zaczyna się rozpływać!
W końcu wstaje słoneczny poranek, a na lekkim wietrze zaczynają powiewać kolejne flagi Konfederacji ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14107

Gość
Gość
Szykuje się rewolucja, Konfederacja wydziera się spod okupacji. Wreszcie coś się dzieje. Liczymy na uczciwą walkę :I:
 

DeletedUser26171

Gość
Gość
I am a proud Texan and Southerner. God bless the South and y'all Southerners who love the South.

Za IXI, za IXI !!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
wpiszę się po dłuższej przerwie bo coś mnie w oczy razi :)


Szykuje się rewolucja, Konfederacja wydziera się spod okupacji. Wreszcie coś się dzieje. Liczymy na uczciwą walkę :I:

uczciwość to podstawa :) niemal na każdej bitwie macie na naszym czacie szpiega, gratuluje pięknej postawy
 

DeletedUser

Gość
Gość
świat zalewa komunistyczna, czerwona za..za;]

Eeee, zdaje się, że to Konfederacja pomogła zdławić komunę na s5, czyli lumpenproletariaty, późniejsze ll lumpen, które dzisiejszy Syndykat niegdyś wspierał. I dziś resztki lumpów macie w szeregach...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kyp, Lumpy z tego co widzę od czasu do czasu wspierają nas w sile szt 2, reszta albo wyginęła, albo rozlazłą się na prawo i lewo, albo po prostu ich nie znam. Także tyle zostało z tej komuny. A przyrównanie Was do reżimu wynikało z położenia geopolitycznego, jakby nie patrzeć zalewacie nas od wschodu;] Bynajmniej nic złego nie miałem na myśli.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może i nie, ale prosty czytelnik forum, widząc dwie Twoje wiadomości na tylko tej stronie, widzi konfederacje jako:
a) Komunistów
"świat zalewa komunistyczna..."
b) Fanatyków/terrorystów
"...Allah Allah..."
o_O
A u nas naprawdę nie brakuje miłych i kulturalnych graczy, z którymi można pogadać na wiele tematów. Aż strach pomyśleć co o nas piszecie na swoich miejskich/sojuszowych forach... tam to pewnie jesteśmy istnym imperium zła, niegodziwości, braku honoru itp...
No ale jakoś trzeba ludziom jasno pokazać że tylko my jesteśmy dobrzy, reszta to zło które musimy zniszczyć, taka anty reklama czy tez niszczenie wizerunku Konfederacji. ;;)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
wpiszę się po dłuższej przerwie bo coś mnie w oczy razi :)

uczciwość to podstawa :) niemal na każdej bitwie macie na naszym czacie szpiega, gratuluje pięknej postawy

Kto jest bez winy niech pierwszy weźmie i rzuci kamień. Nie sądzę aby Konfederacja była do końca czysta ::P: Oczywiście we wcześniejszej wypowiedzi miałem na myśli ilość wypowiadanych bitew na jeden dzień. Ostatnio interesujecie się naszymi fortowymi flagami, jakieś zbiory dla przyszłych pokoleń czy jak?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ale jakoś trzeba ludziom jasno pokazać że tylko my jesteśmy dobrzy, reszta to zło które musimy zniszczyć

Te słowa kojarzą mi się tylko i wyłącznie, nie wiedzieć dlaczego, z Ruhollahem Chomeini'm oraz jego islamizmem i pierwszym państwie islamskim, jakim jest i był i będzie Iran... To chyba też nie jest dobre dla nas?


Kto jest bez winy niech pierwszy weźmie i rzuci kamień. Nie sądzę aby Konfederacja była do końca czysta

Nie widziałeś, podejrzewasz? Czyli można rzec niczym do Tomasza: "Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Toż chłopy widzita że nadmiaru emotikon używam, więc ton nie jest tu taki o jaki mnie posądzasz. U nas na forach pewnie jak i u Was, różnic nie powinno być tu wielki, znamy się szmat czasu, retorykę "wrogości" w większości mamy już za sobą, wymieniamy życzenia, pmy, gadamy ze sobą na czatach, dzieli nas więc tylko cienka czerwona linia;] Poważnie myślisz że nasze wynurzenia na forum świata 5 czyta ktoś poza nami? Ja myślę że nie, a skoro czytamy to my co już nie od dziś się znamy to przeca nie będziemy boczyć się o delikatne przytyki i szukać w nich głębokiego sensu którego nie zawierają, biczując się jednocześnie.

-----

A jak już sypiecie przysłowiami to i ja dodam do Kolumbijczykowego kamienia nożyce, co się w odezwą jak rypnąć w stół.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ostatnio interesujecie się naszymi fortowymi flagami, jakieś zbiory dla przyszłych pokoleń czy jak?

Hmm? Tu nie wiem o co chodzi...?

Eh ten nasz świat... faktycznie nie ma o co się kłócić.
Jak któraś koalicja zdobędzie 100% dominacje, to pewnie dlatego, że zostanie dwóch na jednego, a w tedy ciężko fort obronić ::P:
I będzie koniec s5. Swoją drogą, ciekawe który świat zginie jako pierwszy, mamy spore szanse, żeby się w ten niechlubny sposób zapisać na kartach historii The Westa :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
w porownaniu do innych "starych" serwerow nasz s5 trzyma sie dobrze i na razie na upadek sie nie zapowaida

oby tylko nie bylo u nas tak ja na s6 gdzie jedna koalicja ma 120 fortow i bitew praktycznie nie ma :) ale Syndykat probuje wszelkich metod[tych dobrych i tych zlych :)] do powstrzymania ekspansji Konfederacji na zachod
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ktoś tu próbuje dolewać oliwy do ognia. żeby wytykać nam cokolwiek sam musiałbyś mieć czyste sumienie panie, a z tym to raczej różowo nie jest.

---

co do umierania to jesteśmy bliżej niż dalej, ale jak już kiedyś wspomniałem sądząc po westforts dzieje się u nas całkiem dobrze w porównaniu do innych starych światów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A tam od razu oliwy do ognia, to tylko, te no... przytyki koleżeńskie :)

Faktycznie wypadamy całkiem nieźle jeśli chodzi o forty.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Nikt nie porusza tej ważnej kwestii, więc ja włożę kij w mrowisko:

IXI nie podejmuje rękawicy i nie chce z nami [czyt. Syndykat] walczyć fair na fortach, poza tym poszerza się wąska grupa społeczna jaką są "Szpiedzy, kapo i gestapo" [pięknie nazwane].

Niedługo liczba graczy sięgnie 6k, a tu tak nam psują zabawę. Warto zostawić taką notkę dla przyszłych pokoleń.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powoli odsuwamy krzesła przy okrągłym stole, niedługo brodaci już kowboje znów będą musieli przy nim zasiąść, żeby po raz kolejny ratować ten świat.

Żadnej pomocy znikąd nie uzyskaliśmy, prośby, groźby, krzyki, petycje, spotkania na nic się zdały, zgodnie z hasłem "z kontrrewolucją się nie rozmawia..."
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Sto mazurków i królików,
pełen koszyk smakołyków.
Nie przesadzaj co do jaj,
bo jaj będzie cały kraj.
Na największe będzie pora
od Leppera po wyborach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eeee, zdaje się, że to Konfederacja pomogła zdławić komunę na s5, czyli lumpenproletariaty, późniejsze ll lumpen, które dzisiejszy Syndykat niegdyś wspierał. I dziś resztki lumpów macie w szeregach...

Jak jeszcze gralem aktywnie to moje miasto Wichita wspomagalo lumpow teraz powoli budujemy na nowo sile Wichity i niedlugo dolaczymy do ktores ze stron::)):
 
Do góry