Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek 100Procent
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Musisz tak cały czas powtarzać i chwalić się, że grasz na premium? Przynajmniej dla mnie teraz przy tak niskim poziomie to jest marnotrastwo pieniędzy. JAk się już ma 20 poziom to możan się skusić na KP, ale teraz - dla mnie bez sensu.

Na razie spokoj na świecie ;) Waznym wydarzeniem będzie pierwsze miasto i pierwszy gracz z 10 poziomem ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja jescze stoje z tym 1 lvl`em sam nie wiem dlaczego? Ale możeliwe, że z bawełny dostane 7pkt doświadczenia z 2h raczej tak i 2 lvl.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja już 4 razy po 30 minut pracowałem w pilnowaniu świń a szynki jak nie było tak nie ma ;/
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Heh, wy tu stoicie w Questach a ja już rozkładanie torów robię ;P + premium więc może coś się znajdzie fajnego :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze 30min i idę w łózko :D a moja postać do hotelu :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oj ludzie nie szkoda wam kasy na KP? To tylko gra ;P Ale i tak mój żołnierz was pozamiata ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ładnie duchu ;P Ja ładuje 100 % w handel i charyzmę ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja narazie ładuje pod zadania, tylko nie wiem kogo wtedy najlepiej wziąć, chyba poszukiwacza przygód;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Też ładuje pod zadania a resztę zostawiam jak wybiorę żołnierza wszystko pójdzie w celowanie uniki i taktykę ;):cool:
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
a ja zostane zolnierzem i pewnie niedlugo spadne w rankingu:( ale pozniej bede czesto odwiedzal budowniczych ktorzy sa wyzej niz ja ;) wtedy dopiero bede expic :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6281

Gość
Gość
a co masz jakis problem ? Na tym polega gra. Ja na swiecie 5 jestem budowniczym i tez jestem atakowany przez zolnierzy (nie mam do nich pretensji). Nic na to nie poradzisz. Jezeli ci sie to nie podoba to moze lepiej nie graj w The West.

ps. Jestes pierwszy na mojej czarnej liscie:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6281

Gość
Gość
Honor :confused: To jest gra czlowieku. Jak chcesz honoru to przezuc sie na gre rycerska. Bede atakowal kogo bede chcial i tak jak napisales nic na to nie poradzisz.
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
Mam honor ale w realu a nie w grze. Nie oceniaj ludzi na podstawie gry bo mnie nie znasz. Kazdy czlowiek jest inny i robi to co uwaza za stosowne i to jest wlasnie najfajniejsze w grach online.

ps. Cenic to ja moge ludzi ktorzy naprawde cos osiagneli a nie ludzi ktorzy wybrali tylko postac w grze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Chłopaki ale tez macie problemy. To tylko problem Anzelma iż chce atakować słabsze klasy postaci, a tak samo jego problem, iż później będzie dostawał w dupsko od mieszkańców miast w których atakował budowniczych (co bo co ale to tym nie pomyślał :D). Chociaż sam nie wiem. Może tylko moje miasto jest na tyle zorganizowane, iż niszczy za każdym razem osoby atakujące budowniczych z Mojego miasta.

PS. Wracając do tematu. niech ktoś napisze jak tam stoją postępy w sprawie pierwszych miast, za ile się spodziewacie budowy itp. gdyż już parę osób posiada 7 lvl, a przeważnie od 8 ludzie już są w stanie postawić
 

DeletedUser

Gość
Gość
chłopaki wszyscy gracze na początku atakują budowniczych ponieważ mają większy poziom pojedynków od reszty graczy tak to jest niestety od 20 poziomu nie opłaca się już atakować budowniczych
 
Do góry