Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek 100Procent
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5501

Gość
Gość
Ja mam narazie 5 lvl :( ale za 1h powinna być szósteczka ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
7 lvl ale jutro rano bedzie osemaczka :D.Duchv3 gratuluje ci tytułu najlepszego budowniczego na S6 :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ja dzisiaj planuje wbić 9 a do poniedziałku 14 ;) Szkole się na żołnierza dlatego trochę z robotą ciężko ale i tak grabarza pewnie zaczną stawiać gdzieś w poniedziałek ;) A wy jaki lvl planujecie wbić do poniedziałku? Myślicie że 14 jest realny? ;D:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja do jasnej ciasnej muszę wbić dzisiaj 9 ;) Mam nadzieję że do ok poniedziałku powstaną pierwsze miasta z grabarzem ;) Będę musiał nadrabiać poziomy bo z robotą ciężko na 8 lvl siedzę w robocie w której jest 7 % eXPa ;D Ale takie początkowe życie żołnierza ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
to trzeba było odpowiednio rozdać umiejętności :p Ja już mogę obserwować fortecę - na razie najlepsza praca jaką wykonać mogę ;P
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Moja najlepsza to obecnie Stawianie masztów telegraficznych :p Daje 25% XP. A kto pierwszy założy miasto? Ja już moge, bo mam 364$, ale ryzyko z tym związane jest ogromne ;/ Doradźcie mi coś :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moja propozycja to nei zakładaj :p Chyba, że masz znajomych co Ci pomogą na starcie je rozwinać (obcym graczom nie ma co ufać :p ). A z drugiej strony jak wybierzesz załóż miasto to pożegnaj sięz pierwsyzm miejscem na świecie przynajmniej na razie :D
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
No ale właśnie zależy mi na TOP 1 i właśnie jak lew powiedział, będę mógł pożegnać się z TOP 1, a Ci którzy są za mną to po prostu depczą mi po piętach, w ogóle dopiero od paru minut jestem na TOP 1 dzisiaj. Więc nie wiem czy założyć w końcu czy nie.. i dla mnie to ogromne ryzyko, bo to moje pierwsze miasto w którym jestem head założycielem i nie wiem w ogóle co robić w tej sytuacji. A w dodatku, żebym mógł wykonywać prace to bym musiał kupić premium z szybszą regeneracją energi.. ale co będzie to będzie, może założę miasto, może nie ;)
 

DeletedUser6281

Gość
Gość
To sam sobie odpowiedz. Jezeli bedziesz teraz walczyc o pierwsze miejsce to bedziesz sie utrzymywal w czolowce ale to nie bedzie trwalo wiecznie. Jezeli natomiast zalozysz miasto i zaczniesz szybka rozbudowe jako pierwszy bedziesz mial dostep do lepszych przedmiotow. Stracisz pozycje na jakis czas ale to z czasem sie zmieni i bardzo oplaci.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napewno cos z tego bedzie bo juz duzo dobrych graczy jest chetnych zeby dojsc... nawet jesli spadniesz troche w rankingu i tak potem dojdziesz do czolowki bo bedziesz mial lepsze przedmioty a przez to lepsze prace :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ja dziś wbije 9 poziom ;) Do 14 muszę się męczyć ale potem już z górki ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja do około 16.00 wbije 9 potem pokimam z 6 godzin i idę szukać fasoli ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to Mamy altualnie 21 Miast

Top 15

1 SAINTS
2 Montreux
3 Los Locos 81
4 Alamo
5 Cheyenne
6 666
7 Widok
8 Kaczy Dołek
9 San Salvador
10 ALDERAN
11 Bonanza City
12 West City
13 Malinkowo
14 El Paso
15 City of Angels

Moje Miasto pozycja 15 zobaczymy jak bedzie sie zmieniac ranking w najblizszych dniach i ktore miasta podskocza wysoko do przodu.
u nas wkrotce rekrutacja Kolejnych 5 mieszkanców :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niech jeszcze ktoś umieści tu post typu "powstalo 17 miasto \o/" to odpowiednio go nagrodze.

To nie jest Wątek do spamowania prosze się trzymac tematu, a nie urzadzac dyskusje na prywatne tematy na ogólnym forum.

Po trzecie primo posty typu "ja juz niemam energi zaraz ide spac/zaraz ide zrywac trzcine cukrowa" też będą kasowane.

Spam się tutaj totalny robi więc proszę o rozwagę i zapoznaniem się z Regulaminem Forum przed zamieszczeniem posta.


Dostałam wiadomośc "co można pisac?"-cokolwiek zwiazanego z sytuacją na świecie nie pojawiającego się jeszcze w tym wątku.(at all by me)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6281

Gość
Gość
No i mamy grabarza. Zaczely sie pojedynki. Mieszkancy miast strzezcie sie;)

ps. aktualnie Top 1 w pojedynkach :cool:
Przy okzaji to mozna teraz latwo znalezc multikonta w rankingu pojedynkow poki jeszcze jest malo walk odbytych

LadyLuran wkroczyla teraz sie wszyscy boja posty pisac:D ale moze to i dobrze. Jezeli ma ktos tylko spamowac to lepiej zeby nic nie pisal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Powstały Pierwsze Sklepy!:)
A w nich uwaga... Osiołki:D:)
Ale niestety ciągle Drogo:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
żadna okazja, każdy tak może :D


ja otwieram miasto za jakieś 3 dni :] już zapraszam w odwiedziny :D:D:D
 

DeletedUser5501

Gość
Gość
Lord Paulistinha, zapraszam w okolice miasta Arizona - będę miał na kim trenować przed West Texas. A tak poza tym, ładnego mamy sąsiada - West Texas. Top 15 :)() - będzie ciężko :p Jest ktoś z WEST TEXAS tu na forum ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
sytuacja wygląda tak że jestem żołnierzem, inwestuje prawie wszystko w jazde konną a mało kto chce mnie atakować :(((
 
Do góry