Sytuacja na świecie...

  • Rozpoczynający wątek 100Procent
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Brawo dla ekipy z miasta -WU- SAINTS. ;] (W tym dla mnie :p )

Jako pierwsze miasto na świecie 6 wybudowaliśmy wszystkie budynki na maxa, czyli 42800pkt. xD

Życzę miłego pościgu innym miastom, a w szczególności tym z -WU-. ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hehe gratuluję w imieniu -WU-Los Locos 81 :) Jeszcze trochę i was dogonimy, o to się nie bójcie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ja myślę, że wy i Montreux będziecie na kolejnych miejscach, a nie Alamo. ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pierwsi Bobowie zakładają Cylindry Lincolna. ;]

Na razie chyba tylko Angel Divine i ja [Gobo] mamy, ale nie wiem, bo dalej jak 60 mieejsce w rankingu nie sprawdzałem. ;P

Edit: Czy któryś z bobów skończył już farmę questem "Budowa mostów"? Tym od barmana (2kXP, 5k$ i 5 bud.).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
też brałem udział, również jako obrońca , tylko że na sw 6 mam inny nick, cocos widziałem jak sie chowasz z dala od walki siedziałes w jednym miejscu tam przy budynkach, ja walczyłem w pierwszej lini , na szczęscie przeżyłem nie omdlili mnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kołodziejewo nadal się trzyma na podium :) Ale inne miasta podwyższają średnią więc zbliża się zagrożenie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zagrożenie będzie się liczyć dopiero jak uaktualnią ranking albo zrobią osobny dla fortów :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
No ja jestem... tyle ,że nie liczę się w zadnym rankingu... dlatego nikt nie chce ze mną rozmawiać :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kołodziejewo weszło w sojusz BZZ i obroniło swój fort
 

DeletedUser

Gość
Gość
ciekawa jest sytuacja z top pojedynków TOP1 chyba nie walczy przeglądając profile kilku niżej są same wyzwiska pod jego adresem top2 zablokowany top3 lata z rozbitą butelką o_O czyżby jakieś oszustwa (sądząc po profilach anty sethkillowski
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze wątpię by Sethakill czy ktokolwiek inny byłby w stanie doprowadzić dwa konta do top 3... Bardziej możliwe, że atakują się nawzajem i na sobie expia, co jest oszustwem, tylko w pewnym sensie. Zastanawia mnie natomiast dlaczego Genialnemu Krukowi ukryli ekwipunek...?
 

DeletedUser12207

Gość
Gość
Szczerze wątpię by Sethakill czy ktokolwiek inny byłby w stanie doprowadzić dwa konta do top 3... Bardziej możliwe, że atakują się nawzajem i na sobie expia, co jest oszustwem, tylko w pewnym sensie. Zastanawia mnie natomiast dlaczego Genialnemu Krukowi ukryli ekwipunek...?

Oszustwem w pewnym sensie mówisz? To oszustwo pełną gębą, nie można powiedzieć że uczciwie zajmują dwa pierwsze miejsca w TOP, swoim zachowaniem (ich zdaniem na pewno są baaardzo przebiegli) zmuszają innych graczy do podobnych praktyk co jest tragiczne, bo burzy cały sens tej gry. Nikt kto będzie grał uczciwie nie będzie w stanie ich nigdy dogonić, szczególnie że obaj poza atakami na siebie wzajemnie siedzą praktycznie non stop w hotelach, sethakill jeszcze czasem z niego wychodzi, ale nie zauważyłam by kogoś w ostatnim czasie atakował, wypakował się taktyką i czeka aż exp sam przyjdzie, brawo, rzeczywiście masz stary powód by wypisywać w profilu że gra zaczęła być nudna, gdyby moja tak samo wyglądała już dawno bym ją zakończyła. Ki113r natomiast to już kompletna porażka, nie ma szans go zaatakować, gość siedzi chyba 24h przed kompem i chowa się i wychodzi, chowa się i wychodzi i tak w koło Macieju, albo lata z rozbitą butelką i co godzinę na 10 minut wychodzi z hotelu -U- Wild Wild West by "zaatakować" sethakilla, albo w ogóle non stop śpi, nikt mi nie powie, że to nieuczciwe "tylko w pewnym sensie"...
 

DeletedUser

Gość
Gość
tam do licha !!! Mandragoro ! :)
mozliwosci sa, a kazdy moze miec inne zdanie na temat gry
jeden wysoki lvl, drugi w topie pojedynkow byc, trzeci wolalby sro, a czwarty tamto :)
kazdemu jak kto chce - tego zycze :)
 

DeletedUser17662

Gość
Gość
Szczerze wątpię by Sethakill czy ktokolwiek inny byłby w stanie doprowadzić dwa konta do top 3... Bardziej możliwe, że atakują się nawzajem i na sobie expia, co jest oszustwem, tylko w pewnym sensie. Zastanawia mnie natomiast dlaczego Genialnemu Krukowi ukryli ekwipunek...?

Wątpisz?!?!Sprawdż sobie gracza PENdzel to jest gracz.Zobacz!!!!A potem pisz.
 

DeletedUser2294

Gość
Gość
No proszę. A byłem przekonany, że czasy cenzury już się skończyły, natomiast wolność słowa w granicach ogólnie przyjętych norm społecznych jest świętością...
 

DeletedUser13360

Gość
Gość
Tak więc może porozmawiajmy o faktycznej sytuacji na świecie 6...
 

DeletedUser2294

Gość
Gość
Yandrill, na specjalne życzenie koalicji LS, która złamała wcześniejsze ustalenia (i o które sama zresztą zabiegała) :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13322

Gość
Gość
Wiecie co, ten świat naprawdę, robi się jakiś zdechły. Nic się prawie nie dzieje. tylko każdy poszczegulnie dba o siebie. Nie ma już chyba jakiś wspólnych ataków na miasta, a jak są to rzadko. Ja swoje miasto niedługo przenoszę na wschód, bo tam na zachodzie, to NIC!!! Nawet atakować kogo nie ma. Pędziłem z zachodu na wschód, żeby kogoś załatwić.
Jak się przeniesiemy na wschód, mógłbym pracować dla jakiejś koalicji. Może jak się wszyscy postaramy, to ten świat znowu ruszy.
 

DeletedUser12238

Gość
Gość
Czy ja wiem...
Osobiście na brak rozrywki nie narzekam mimo, że nie mieszkam na wschodzie.
Tutaj wszystko zależy od miasta, jeżeli jest dobre to na brak zajęć narzekać nie można.
 
Do góry