Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
na harbatkę do nas, nie ma problemu chyba że wolisz kawę :p
muszę tylko powiedzieć gamoniom że mili mają być bo normalnie ostatnimi czasy to zwariować z nimi można jak się wszyscy zejdą online ;;) bądź co bądź skoro DC nie ma to co teraz WZ...a powie mi ktoś wtajemniczony czym to się różnić teraz będzie poza zmianą nazwy z literek DC na WZ...WZ kojarzy mi się tylko z ciastem WuZetką :D rozwińcie mi skrót WZ...Wielcy Zwycięzcy?? a już wiem Wierni Zasadom ale tu WZ tam WZ :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27057

Gość
Gość
u nas to się tylko wódę pije ;D Kasia w końcu będzie miała kolege w swoim wieku żeby porozmawiać :oops: :p

i nie będę się kłócił i kim zwariować można :p bo to nie temat do tego :D

Zima serdecznie zapraszamy :D

i tak jak wspominałem wcześniej za 3 miesiące zmienia się te 2 literki na pewno :D
 
A tak pojawiam się i znikam, pora poszukać w końcu klucza bo go jeszcze nie znalazłem na tym świecie. A że czasu mało to mam okazję tylko w weekendy się w jakimś mieście pojawiam. Może w ten wpadnę do was na herbatkę?

o szukaj szukaj - będę miał od kogo kupic:D

WZ < ----- > DC :eek:j:
co to za SYtUacja? :gwizd:

Syu akurat się w to nie mieszał zbyt bardzo:p
Zreszta tak jak ja
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21789

Gość
Gość
Oj oj zas ozylo a ja tak dawno tu nie zagladalem :D

Koszi ja nie bardzo wiem w jakim celu ty polemizujesz z tym panem o dziwnych trzech literkach. Przeciez te konwersacje do niczego nie prowadza, po za jednym - che cie sprowadzic do swojego poziomu, ktory nie jest wyzszy od zera.

Panie o dziwnych trzech literkach nacisnij po raz kolejny ten trojkacik z wykrzyknikiem, tylko tym razem dobrze bo jak do tej pory slabo ci to wychodzilo - Onu zas was tu troche przytemperuje :p

I na koniec jeszcze co do tych bitw. Tobie EmE one sie nie musza podobac, na szczescie nie chodzisz na te bitwy, a nikt by cie i tak na nie zaprosil, wiec wszystko jest OK. Nam one pasuja, my sie dobrze bawimy, a tobie jak nadal sie one nie beda podobac, zawsze masz mozliwosc zmiany gry - proponuje TETRISA :gwizd:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Idźcie najlepiej oboje na priv. Tam się możecie wyzywać, obrażać ile chcecie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
oh my God jaka się atmosfera niemiła zrobiła...żartować tu nie można, droczyć się nie można, krytykować nie można, swojego zdania nie można przelewać za pomocą klawiatury itp bo zaraz jest gadanie że ktoś się zniża do czyjegoś poziomu niewiele większego od zera, że się nie zna, żeby zmienił grę, że jest gorszy,nikt nikogo na bitwy nie zaprosi... itp. komentarze.

jasnowidztwo się szerzy w pełnej okazałości...kurdę tego to się szczerze powiedziawszy nie spodziewałam na tym forum...powiem jak to kiedyś mi powiedział ktoś "wszystko co mogło mi opaść to mi właśnie opadło" :kak: zawsze myślałam że każdy kto w to gra i ma lat plus 18 ma jakiś tam dystans do tego i owego.


Bądź co bądź może zmienie temat na bardziej formalny :) co się dzieje z nowym WZ...?? coś się zmieniło pod względem rozkładu sił fortowych czy jest jak było za czasów DC, ktoś kto się orientuje i zaraz mnie nie "pogryzie" za ciekawość mógłby mi powiedzieć coś na ten temat?

tylko w sposób miły poproszę nie mam dziś ochoty czytać na swój temat czegoś tam od osób które mnie nie znają z reala ;)


A no i pytanie które mnie zastanawia już jakiś czas a jestem zbyt leniwa by poszukać samodzielnie, może ktoś oblatany w ustawieniach forum wiem: da się tu tez ignorować wpisy i wiadomości np gracza XXX żebym tego nie widziała w ogóle tak jak jest to na TW ??
 

DeletedUser21834

Gość
Gość
Cauchy chyba się nie gniewasz za ten niewinny konkurs ::(:

Trzeba sobie rozrywkę znaleźć, aaa te 3 punkty to jest takie wyróżnienie specjalnie dla ciebie ::)): Więc się ciesz :eek:kul:
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
Kizior55:
oczywiście że sie nie gniewam..wręcz przeciwnie..zapewniłeś uśmiech na twarzy każdego z koalicji V/Z... :I:

bardziej mnie zastanawia dlaczego wklejasz rozkazy Veteranów dotyczące bitw na forum WZ.... :eek:j:
nieładnie!!
 

DeletedUser21834

Gość
Gość
oj koszi strzeliłeś ślepakiem :nie:

Kto jak kto, ale nawet nie mam skąd brać te rozkazy :huh:

A widzisz, koalicja V/Z ::): Kto by pomyślał, teraz już się taką nazwą posługujesz ??? ::DD: no kto by pomyślał, a jednak wychodzi na to że to jedna koalicja... podzielona na dwie części tych fajnych i nie fajnych.
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
Kizior: przecież i tak każdy wie, że H z Tobą na czela przekazuje rozkazy do WZ.... no i po co się wypierasz?

a co do koalicji... TAK ..V/Z jest koalicją...od dawna... tylko nie mów że TY też nie wiedziałeś?

I dodam jeszcze że to Z w tej koalicji jest tym złym.... i jest nam z tym dobrze... :gwizd:
 

DeletedUser21834

Gość
Gość
Może i nawet H przekazuje, ale nie ze mną na czele, ja w to nawet nie ingeruje to jest już sprawa tych co przekazują...

Wszyscy wiedzą że V ma sojusz z Z. Lecz sojusz to nie jedność w postaci wspólnej nazwy / historii / sposobu bycia / zachowania :)

Dobra starczy tej głupiej rozmowy ;;)

P.S Źli to chyba złe określenie... Ajć :eek:kul:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
....

też Kasiu widziałem tą walkę i myślę że gdyby parę osób więcej online w V i NN bitwa skończyła by się zupełnie inaczej :D dc i I mają problem z uzbieraniem kompletu na średniaka nawet hahaha :p więc to był po prostu przypadek :D

to wszystko dopiero zaczeło nabierać konkretów... i jakie jest pana zdanie teraz o naszej współpracy bo chyba ostatni komplet na obronie dużego i ataku średniego to nie był przypadek :eek:kul:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
kolego wyżej o nicku którego zapamietac nie mogę :D z tego co wiem jimboo nie śledzi walk fortowych aż tak żeby każdą oglądać jaka jest prowadzona więc nawet nie bedzie wiedział o którą Ci chodzi tak jak i ja nie wiem :D
poza tym jedna czy dwie walki z full kompletem chyba nie świadczą od razu o tym że na każdej macie komplet ale mogę się mylić...żeby nie było że znowu krytykuję, fajnie że coś tam wam się udaje, z tego co mi wiadomo kilka miast I połączyło się nawet z WZ więc cos tam się dzieje na świecie zapewne ale fajnie by też było jakbym codziennie w swojej skrzynece nie miała spamu od kogoś od was czy chce do miasta itp....osoby odpowiedzialne za coś takiego mogłyby chociaż pamiętać do kogo juz pisały :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23283

Gość
Gość
... fajnie by też było jakbym codziennie w swojej skrzynece nie miała spamu od kogoś od was czy chce do miasta itp....osoby odpowiedzialne za coś takiego mogłyby chociaż pamiętać do kogo juz pisały :D

Hehe niech zgadnę co to za osoba. Niejaki "mistrz-twardziel" ::D:Osoba która wysyła zaproszenia wszystkim nie myśląc nawet jak zostanie przyjęta przez pozostałych członków sojuszu:p Nie martw się u nas już nawet całe miasta rekrutował wymyślając im nawet nowe nazwy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
on to przoduje w wysyłaniu wiadomości zaproszeń itp. ale nie jest to tylko on, btw teraz jest w WZ i jego całe miasto też jak go pytałam się przeniosło.

Oni chyba mają całą specjalną grupę werbującą nowych mieszkańców, fortowców itd. Teraz to już nawet nie otwieram wiadomości od nich bo jak otworze to za chwile dostaje kolejną wiadomośc treści "przeczytalas to tak czy nie, odpowiedz!"
 
Hehe niech zgadnę co to za osoba. Niejaki "mistrz-twardziel" ::D:Osoba która wysyła zaproszenia wszystkim nie myśląc nawet jak zostanie przyjęta przez pozostałych członków sojuszu:p Nie martw się u nas już nawet całe miasta rekrutował wymyślając im nawet nowe nazwy.

spoko mnie też już zapraszał do swojego pomimo iż byłem wtedy w Infinity:p
 

DeletedUser27057

Gość
Gość
to wszystko dopiero zaczeło nabierać konkretów... i jakie jest pana zdanie teraz o naszej współpracy bo chyba ostatni komplet na obronie dużego i ataku średniego to nie był przypadek :eek:kul:


to że uzbieraliście komplet na 2 forty nie znaczy że już każdy ma was chwalić i przepraszać za to co pisał wcześniej :) bo to o niczym nie świadczy. Jeżeli uda wam się to utrzymać i zbierać komplety przez następne tygodni dopiero wtedy będzie można powiedzieć że to już nie jest to przypadek ;) ale zobaczymy pożyjemy :) a tak szczerze to myślę że to chwilowa mobilizacja i za parę dni wróci to co było wcześniej :)

A co do MISTRZA to ja mu napisałem parę ładnych zdań i mam spokój :oops: :D :D :D mile mu napisałem :D ale też mnie denerwował bo 3 wiadomości dziennie dostawałem od niego :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolego wyżej o nicku którego zapamietac nie mogę :D z tego co wiem jimboo nie śledzi walk fortowych aż tak żeby każdą oglądać jaka jest prowadzona więc nawet nie bedzie wiedział o którą Ci chodzi tak jak i ja nie wiem :D

pif paf napisałem wyżej to wszystko się rozkręca... nie napisałem że jesteśmy już wspaniali....
a się dziwie przy zapisywaniu na bitwy dość często widze że ktoś z kolorowych kredek jest na bitwie
niestety ja też nie mam pamięci do waszych nicków.. mylisz mi się z Kasia Baloo...
a jimboo mi się myli z jimi jam :gwizd:
ale to wszystko tylko tak na boku ;)
:kak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
pif paf napisałem wyżej to wszystko się rozkręca... nie napisałem że jesteśmy już wspaniali....
a się dziwie przy zapisywaniu na bitwy dość często widze że ktoś z kolorowych kredek jest na bitwie
niestety ja też nie mam pamięci do waszych nicków.. mylisz mi się z Kasia Baloo...
a jimboo mi się myli z jimi jam :gwizd:
ale to wszystko tylko tak na boku ;)
:kak:



kogoś z Kolorowych Kredek...cóż mamy kilku śmiałków którzy chodzą czasem na bitwy :D a ja zakazu żadnego nie wprowadzam że nie mogą się zapisywac i brać w nich udziału :D

co do mylenia mnie z Kasią Baloo...no cóż tu Kasia tam Kasia ale różnic jest kilka ja mam 3xb a Kasia ma B i 2xo :D to takie podstawowe wynikające tylko z pisowni o innych nie mówiąc :D

a jimba tym że myli Ci się z jimim pewnie zdenerwowałeś :D jimi jam a jimboo pisownia inna...charaktery inne :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry