Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16941

Gość
Gość
Po pierwsze, jakoś nie zauważyłam, żeby Kasia skarżyła się na jakieś przykrości z mojej strony.? Więc jeśli nie jesteś jej rzecznikiem, to sobie daruj takie teksty.
Po drugie, proszę nie przekręcać mojego nicka. A jeśli tobie coś sprawia tu przykrość, to możesz zagrać w sudoku.

Jak wam idzie zdobywanie obligacji na fortach?
Czy jakiś PP albo bob zdobył już więcej, niż 2 na jednej bitwie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27057

Gość
Gość
Ja dostałem 11 :D ale nie wiem czy to jest max :p I jak mówiłem wcześniej to była chwilowa mobilizacja bo już nie możecie uzbierać ludzi na forty :)
 
ze względu że nie da się usunąć konta na tym forum to tylko w ustawieniach przeglądarki założyłem sobie blokadę na link forum coby już tu nie wchodzić

chciałem przeprosić wiele osób za niepotrzebną ironie i sarkazm a przede wszystkim obrazę z powodu fali niepotrzebnego oburzenia, co nie powinno mieć tu miejsca i z tego powodu jest mi wstyd

wyczyściłem wszystkie posty z forum ( poza kilkoma które są w zamkniętych tematach i nie da się ich usunąć jak i konta na forum to niech zostanie robią statystykę dla forum )

Kasiu może nie sudoku wystarczy normalne życie bez TW czy forum TW to i tak dużo szkoda tylko tych 3 ostatnich lat ...

życzę wszystkim samych przyjemności i aby szybciej niż później zrozumieli co jest najważniejsze w życiu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po pierwsze, jakoś nie zauważyłam, żeby Kasia skarżyła się na jakieś przykrości z mojej strony.? Więc jeśli nie jesteś jej rzecznikiem, to sobie daruj takie teksty.
Po drugie, proszę nie przekręcać mojego nicka. A jeśli tobie coś sprawia tu przykrość, to możesz zagrać w sudoku.

Jak wam idzie zdobywanie obligacji na fortach?
Czy jakiś PP albo bob zdobył już więcej, niż 2 na jednej bitwie ?

eee ale ja nie w temacie czuje jakby brakowało jednego posta albo kilku wnioskując po odp Kasi, nie wnikam bo wsiąknę :D

co do obligacji, obecnie mam 50 plus kupiłam jakąś tam głupotę w sklepie, więc jak na osobe nie biorącą udziału w bitwach fortowych nie narzekam za specjalnie, obligację stanowią dla mnie miły dodatek w tej grze...innym było rzemiosło ale niestety w moim odczuciu zostało zniszczone przez te wzmocnienia w sklepie, bo skoro dla mnie zdobycie 50-60 obligacji nie stanowi problemu w ciagu kilku dni i moglabym to wydac np na eliksiry życia to tym bardziej fortowiec czy inna postac da radę :p bądź co bądź nie narzekam na brak zajęcia na TW...poza tym że niebawem oślepnę od tych zmniejszonych obrazków w eq itp :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No to mnie też coś musiało ominąć :D

Co do obligacji da się nazbierać co prawda nadal znajdą się marudy że to nie fer tamto źle. Zastanawiam się czy jakaś inna klasa niż zawadiaka zdobyła 11 obligacji na bitwie??
 

DeletedUser

Gość
Gość
ano ja marudzic na to nie bede tak to teraz sama moge sobie zafundowac jakas skrzynke za obligację a wczesniej nie chodząc na bitwy nie miałam żadnej nawet raz na 2 tyg także to jest na plus, jednak watpie zebym dotrwala w zbieraniu obligacji do skrzyni premium aż taka cierpliwa nie jestem i w sumie wszystko co potrzebne do gry mam poza mieczem szablą iluś tam wysp o ile on istnieje :D


a co do 11 obligacji dla nie zawadiaki...no nie wiem jimboo jest bobem i dostał 11 więc chyba się da...ciekawe jak z poszukiwaczami
 

DeletedUser27057

Gość
Gość
dostałem dostałem 11 i nawet mogę się raporcikiem pochwalić :p [report=36116506c682358ea7]Relacja z bitwy o Fort: The Best Of world 11[/report] padłem ale top uników było :D myślę że jak bym regularnie na bitwy chodził to było by więcej takich raportów :D :D :D
 

DeletedUser13410

Gość
Gość
A co tu taka cisza .... nic się nie dzieje nikt się nie krzyczy ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja głupi byłem, zacząlem pojedynki coś na 65 lvlu.. zamiast zrobić colta to czekałem na rewolwer kolekcjonera (od 100 lvla), wiele pojedynkow przez Allena przegrałem.. jeszcze wczoraj go używałem.. wladowalem pewnemu graczowi 7 strzałów, on mi 2 i zadal ponad 400 obrażeń, a ja ponad 500.. na szczęście wczoraj udało mi się osiągnąć 100 lvl:D. Przerwa na zadania na cechy i umki, ale zapraszam do ataków;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
::D: twoje wypowiedzi to kabaretowy klub 2 :nie:
a co do ataków ...:gwizd:
sam chodź bo mi szkoda energy
 

DeletedUser

Gość
Gość
::D: twoje wypowiedzi to kabaretowy klub 2 :nie:
a co do ataków ...:gwizd:
sam chodź bo mi szkoda energy

Skąd ja to wiedziałem, że ty zaraz wkroczysz do akcji :p nie wtrącaj się, twoje wypowiedzi to kabaret.. jak się nie podoba to nie musisz tu siedzieć:) Oczywiście wkracza elektro, ten najlepszy, przecież nie ma lepszych od niego - zawsze wielki popis.. zresztą przecież on rządzi.. a jak? .. :p Cedrowo, no masz rację :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16941

Gość
Gość
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych
życzę wszystkim mokrego jajka, smacznego dyngusa,
dużo zdrowia, pogody, miłości i pokoju. Wojen tylko w grze. :)
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Taki ruch na forum że nikt nawet na życzenia nie odpowiedział. No to ja zarzucę staropolskim "nawzajem"
 

DeletedUser22316

Gość
Gość
hhahahah i co tu powiedzieć ciekawe ten świat 11 umarł dzieki KOSZIEMU który założył NN w pewnym celu który po drodze mu zbaczył z kursu i teraz umiera .... umarł a wielu Ci mówiło olej garnizony bądzmy ZBÓJAMI ! za moment cała jedenastka sie rozpadnie heheheh przez chwilke pomyślałem że mi zależy heheeheheh :) ale .......
 

DeletedUser23003

Gość
Gość
no może i upadł, ale na niektórych światach jest gorzej :p... ale po to będą te migracje światów ::): Ale czy na św.11 przybędzie graczy czy ubędzie to już się zobaczy ::P:
 

DeletedUser16941

Gość
Gość
No bo Ciebie Neverku nie było tutaj od kwietnia, to i cisza. ..
A dzisiaj ładnie bitwę przegraliśmy. Oj, bolało.
 

DeletedUser24766

Gość
Gość
A dzisiaj ładnie bitwę przegraliśmy. Oj, bolało.

czy bolało?... nie aż tak bardzo... walka jednego sojuszu z całym światem i to z całkiem niezłym skutkiem to raczej powód do dumy....:I:
niech teraz Z pilnuje tego fortu bo nie znacie dnia ani godziny...:gwizd:

a czy s11 umarł?... walka komplet na komplet na dużym forcie pokazuje jednak coś innego... ::)):
 
Status
Zamknięty.
Do góry