Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5727

Gość
Gość
cris jeszcze żyje, ciekawe. Jak wygląda ogólnie sytuacja na 11 świecie? Warto zaczynać zadymę na fortach jeszcze?Jakieś małe streszczenie z 2 lat:)gdyż nie chce mi się czytać od 84 strony. Co się stało z Binoxem i 300 a czy i winterr dalej dowodzi nab-ami?
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
cris akurat jest po reinkarnacji ;) 300 nie istnieje winterr nie dowodzi (Zresztą w NAB to on chyba nigdy nie był) A tak ogólnie kłótnie zamieszanie zmiany obozów i wzajemne oskarżenia :gwizd:
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Może ktoś mnie uświadomić jak wygląda sytuacja na 11 ? Sojusze VZ i NAB nadal działają razem ? Bitwy są wyrównane, czy znacząco przeważa jakaś ze stron ?
 

DeletedUser24678

Gość
Gość
cris, ty jeszcze żyjesz i grasz? ::P:
Dyskusja upadła, do klikania pozostały tylko prace, co tu robić? ::D:
 

zwolniony1

Gość
Gość
Co sie stalo ze swiatem 11?
Jaki byl sens migracji na niego skoro on upada?
Trup na trupie. Ludzie odchodza a panosza sie zdrajcy i kombinatorzy.
dla informacji niektorych- fort unforgiven zdobylismy bo dostalismy cynk co i jak. mialo to pomoc komus w objeciu wladzy w nab/vz? ale chyba nie wyszlo.......? Zdrajca nigdy nie zwycieza.
Ludki piszcie do starych graczy, niech wracaja i ratujmy to co zostalo bo z kazdym dniem jest coraz gorzej.
stanmy do rownej walki albo to konczmy i migrujmy...
a zdrajcy i oszusci niech sobie tworza swoje miasto i w kupie bedzie wam razniej... a nasze sojusze oczyszcza sie od gimbazy i osob nieuczciwych...
pozdrawiam starych graczy s11 i wszystkich spadkowiczow z innych!
 

DeletedUser205

Gość
Gość
Wydaje mi się, że do "upadania" poszczególnych światów przyczyniają się powstające nowe, a dopóki są kłótnie, konfidenci, zdrajcy itd. dopóty świat żyje i ma się w najlepsze.
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Zostań brygadzistą!!!

Witam!

Jako, że migracja z tego świata obejmuje także świat Iroquois zapraszam wszystkich aktywnych fortowców, bądź osoby pragnące być w przyszłości fortowcami na świat Iroquois do sojuszu BRYGADA!

Zapewniamy codzienne bitwy fortowe - wieczorowe oraz nocne, a czasami także poranne. Nie brak nam dowodzących w sojuszu, jednak gdyby takowi chcieli także sprawdzić swoje siły na innym świecie to chętnie ich przyjmiemy, a może czegoś razem nauczymy się od siebie!

Każdy pozytywnie zakręcony, który lubi sobie czasem pospamować na czacie szczególnie mile widziany. :p

Pozdrawiam i liczę na Was!

Zostań brygadzistą!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

sytuacja jest taka że dziś zbierzemy dobrą ekipe na średniaka i pokażemy że możemy działać ;>
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

no i niby dlaczego nie mogę się wypowiedzieć w temacie który dotyczy jak potoczą się losy mojego świata który usilnie chcecie rozwalić.

Sytuacja jest taka że jesteśmy całkiema aktywnym światem tylko mamy robić za tą masę która będzie ratowała wasze tyłki. Dziękuje:fl:

albo niestety kogoś tu uraża duszę to co niektórzy piszą o pewnych poczynaniach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28235

Gość
Gość
Wyjadacz kisielu - Pamiętam, że jak ludzie z Cheyenne'a chcieli, by świat został zlikwidowany i udostępniona dla nas migracja to nas informował support, że to czy migracja jest, czy nie - zależy od tego czy świat jest "rentowny". Więc tu nie o aktywność świata chodzi, tylko o to czy kasa w budżecie INNO się zgadza.

Kizurro - Co do naszych fortów - ostatnio 3 sojusze próbują nam odebrać forty na porannych i nocnych bitwach [wieczorne harmonogram 1 vs 1] i nie dają rady w uwaga: ponad 900 [a niedawno jeszcze 1200] OSÓB W 3 SOJUSZACH!!! wygrać z naszym liczącym 200 osób sojuszem. Może chociaż Wy bylibyście w takim razie przeciwnikiem na poziomie z takim doświadczeniem. :)

Ciekawe tylko jak byśmy ustalili harmonogram gdybyście zechcieli wpaść na nasz świat. Mamy już 4 sojusze z harmonogramem bitew. Sprawa mogłaby się trochę skomplikować. Partyzantka u nas od 6 miesięcy nie istnieje, dzięki czemu każdy ma zagwarantowaną bitwę dziennie. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28235

Gość
Gość
Dzięki temu, że jest duża osób w Brygadzie chcących grać zespołowo, pomagając sobie nawzajem [w końcu znamy się w większości od roku] to jesteśmy dziś tak mocnym i zgranym sojuszem. ;) A że inni to zauważają i do nas przychodzą to już nie nasza wina. Nikogo nie przekupujemy, chętnie bym zobaczył jakiekolwiek dowody w tej sprawie GRL, skoro tak sobie rzucasz hasłami.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Proszę się trzymać tematyki świata 11.
Wypowiedzi na temat sytuacji na innych światach proszę zamieszczać w odpowiednich działach tychże światów.
 
Status
Zamknięty.