Sytuacja na 11 świecie

  • Rozpoczynający wątek Rycerz Kuba
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29880

Gość
Gość
Co sie stalo ze swiatem 11?
Jaki byl sens migracji na niego skoro on upada?
Trup na trupie. Ludzie odchodza a panosza sie zdrajcy i kombinatorzy.
dla informacji niektorych- fort unforgiven zdobylismy bo dostalismy cynk co i jak. mialo to pomoc komus w objeciu wladzy w nab/vz? ale chyba nie wyszlo.......? Zdrajca nigdy nie zwycieza.
Ludki piszcie do starych graczy, niech wracaja i ratujmy to co zostalo bo z kazdym dniem jest coraz gorzej.
stanmy do rownej walki albo to konczmy i migrujmy...
a zdrajcy i oszusci niech sobie tworza swoje miasto i w kupie bedzie wam razniej... a nasze sojusze oczyszcza sie od gimbazy i osob nieuczciwych...
pozdrawiam starych graczy s11 i wszystkich spadkowiczow z innych!

Dość ciekawa wypowiedź, pewnie nie zdradzisz tej osoby?
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Punkowy to jest wypowiedź z marca ;) od tamtej pory znając s11 strony mogły się już 3 razy pozmieniać. Więc wnikanie teraz kto zdradził i dlaczego nie ma większego sensu. I od razu pytanie czy ten post nie narusza regulaminu? bo teraz naprawdę boje się cokolwiek pisać ;)
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
Ja domyślam się kto to napisał i dlaczego :) Mój fun klub rośnie
 

DeletedUser

Gość
Gość
...ostatnio 3 sojusze próbują nam odebrać forty na porannych i nocnych bitwach [wieczorne harmonogram 1 vs 1] i nie dają rady w uwaga: ponad 900 [a niedawno jeszcze 1200] OSÓB W 3 SOJUSZACH!!! wygrać z naszym liczącym 200 osób sojuszem. Może chociaż Wy bylibyście w takim razie przeciwnikiem na poziomie z takim doświadczeniem. :)
Tak się napuszyłeś, że aż mi się odechciewa tam grać. ::D:
Nasz kochany s11 miałby iść na Irokeza? Oby nie.
 

DeletedUser29473

Gość
Gość
tiki taka

fun klub... ja się dorobiłem już swojego sojuszu na dakocie :p

tak mogę wykorzystać forum, żeby potem dostać bana w pełnym jego wymiarze :D

przejrzałem forty przed postem tego ziomka co o tym unfo wspomniał ale nie wiem o co kaman :p

po co nam iść podtrzymywać, np. serwer adminów... to znaczy s1 :)
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Po 2 dniach od włączenia migracji ubyło coś około 20-30 kont z s11. Więc narazie szału z ucieczkami nie ma ;) Zobaczymy co się będzie działo po tygodniu jak ludzie pokasują konta na innych światach. Ja jednak mam nadzieję że będziemy się bawić na s11 do samego końca aż nie ogłoszą zamknięcia świata ;) To by był dopiero pstryczek w nos dla tego co włączył tą migrację\ zaproponował jej włączenie ::P:
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
fun klub... ja się dorobiłem już swojego sojuszu na dakocie :p

tak mogę wykorzystać forum, żeby potem dostać bana w pełnym jego wymiarze :D

przejrzałem forty przed postem tego ziomka co o tym unfo wspomniał ale nie wiem o co kaman :p

po co nam iść podtrzymywać, np. serwer adminów... to znaczy s1 :)

Siedziałem cicho i nie zabierałem zdania w temacie migracji ale zgadzam się z tym w 100% że najlepszą formą protestu będzie nie migrowanie na ten świat ani na s10
 

DeletedUser2330

Gość
Gość
Ja się nigdzie nie wybieram :nie:
Będę sobie budował aż do końca S11, pozdrawiam starych wyjadaczy :I:
 
Po 2 dniach od włączenia migracji ubyło coś około 20-30 kont z s11. Więc narazie szału z ucieczkami nie ma ;) Zobaczymy co się będzie działo po tygodniu jak ludzie pokasują konta na innych światach. Ja jednak mam nadzieję że będziemy się bawić na s11 do samego końca aż nie ogłoszą zamknięcia świata ;) To by był dopiero pstryczek w nos dla tego co włączył tą migrację\ zaproponował jej włączenie ::P:

po miesiącu na emigrancji z s11 szaleją na fortach innych światów a pojedynkowicze maja nonstop ciekawe walki

Ci co zostali maja swoją motywację i tutaj szacunek, to że chciałem migracje
to była tylko kwestia braku pojedynkowiczów a teraz jest super i od nowa mam/mamy bakcyla w pvp

widzę że Elita wisienki dobrze sobie radzą na fortach i wspomagają ich aktywne koksu z vznab

żal czasu s11 ale aby gra miała sens niektórzy muszą migrować, a Ci co zostają mają inne cele i niech ich się trzymają, bo przecież skąd mogą wiedzieć że ktoś jest zadowolony albo nie :I:
 

DeletedUser16009

Gość
Gość
Ja mam pytanie czy w najbliższym czasie planowane jest ewentualne zamknięcie s11 i czy będzie jakaś informacja w grze czy też tak jak z s12 po cichutku bez najmniejszego PW i tylko z informacją na tym forum, gdzie w zasadzie systematycznie zagląda może 10% graczy?
 

DeletedUser32308

Gość
Gość
Ja mam pytanie czy w najbliższym czasie planowane jest ewentualne zamknięcie s11 i czy będzie jakaś informacja w grze czy też tak jak z s12 po cichutku bez najmniejszego PW i tylko z informacją na tym forum, gdzie w zasadzie systematycznie zagląda może 10% graczy?

Wszystko napisze support w swoim czasie, na razie nic nie planują z tego co wiem.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
I co dalej z tym swiatem?

Proponuję:

1)Zamknąć rejestrację nowych graczy. Nie bawmy się w trzymanie go jak s7.

2)Tym co się ociągali zakazać migracji na s1 do ELITY, na huron do VZ lub -COA i na Iro. Spowoduje to małe ożywienie innych serwerów.

3)Zmusić graczy do migracji tj. wyznaczyć ostateczny termin (oczywiście po loterii).

4)Zamknąć ten wspaniały świat na wieki.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
@UP

Myślę, że nie ma sensu zakazywania migracji na wybrane światy.
Upadek mniej aktywnych serwerów jest nieunikniony i wie o tym zarówno administracja jak i sami gracze.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
....
2)Tym co się ociągali zakazać migracji na s1 do ELITY, na huron do VZ lub -COA i na Iro. Spowoduje to małe ożywienie innych serwerów.
...

Nie. Bardzo dobrze wspominam czasy w -COA, VZ I ELICIE. Chodziło o zesłanie tych co pozostali na mniej aktywne światy.

W jaki niby sposób chciałbyś zakazać migracji do danego sojuszu? ;)
Poza tym jaki sens jest migrowania na nieaktywny świat? Z jednego padniętego na drugi jeszcze gorszy? :p Wybacz ale ten twój pomysł to jest wręcz poroniony. Jeżeli mam się gdziekolwiek przenosić to tylko na jakiś aktywny serwer.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry