Sytuacja na 12 świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15126
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Przypominam, że to czy właśnie zrywacie liście tytoniu, przepędzacie ptaki czy też wędkujecie nie jest informacją wystraczająco interesującą by umieszczać ją na forum, prosimy więc o nie umieszczanie w tym temacie takich rewelacji.

Mamo mamo, jak dorosnę zostanę owocem jogobelli: http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=32237

Za posty w stylu: już się zalogowałem/jeszcze nie/nie zamierzam serdecznie dziękujemy, również nie jest to żadna rewelacja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
witam

na boga tylko nie zróbmy i z tego świata jednej wielkiej koalicji. ludzie w tej grze trzeba walczyć, a nie żyć ze wszystkimi w zgodzie i harmonii :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam nadzieję, że rozkład sił będzie podobny. Dobrze by było, gdyby były 2-3 wielkie koalicje przeciw sobie, i kilka mniejszych. Będą ciekawsze bitwy o forty, nie róbmy tak jak na św 10. Gdzie CSA i inni wygrywają każdą bitwę, a biedne Lumpy muszą atakować o 3 w nocy, by fort zdobyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem zupełnie przeciwny jakimkolwiek koalicjom... Powinny być ewentualnie sojusze militarne a nie wielkie skupiska miast które chcą zawładnąć światem. To powinno być wszyscy na wszystkich a nie nowe miasto w pobliżu koalicji powstanie i zanim sie rozbuduje to juz musi sie wynosić bo "super koalicja" chce żeby się dołączyli.
To tyle jeśli chodzi o ten temat:cool:
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Święta racja. Budowanie wielkie koalicji na tym świecie spowoduje, że ludzie znów będą płakać i przynudzać.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak oby nie było żadnej wielkiej koalicji ;/ Ponieważ gra stanie sie troszeczkę nudna :D a tego byśmy nie chcieli :D wiadomo jak to na dzikim zachodzie :D każdy vs każdy :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm macie racje , lecz ja jednak jestem za tym żeby były 2 wielkie koalicje przeciwko sobie , i żeby było dużo walk o forty.
I mam nadzieje że za niedługo będą te aktualizacje z mapy drogowej na 2010r :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem zupełnie przeciwny jakimkolwiek koalicjom... Powinny być ewentualnie sojusze militarne a nie wielkie skupiska miast które chcą zawładnąć światem. To powinno być wszyscy na wszystkich a nie nowe miasto w pobliżu koalicji powstanie i zanim sie rozbuduje to juz musi sie wynosić bo "super koalicja" chce żeby się dołączyli.
To tyle jeśli chodzi o ten temat:cool:

Ale wtedy każdy sobie...
I na fortach połowa by ekspiła ;P
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem najlepszy układem sił jest:
ok. 2 koalicje + ich miasta sojusznicy, kontra ok. 2 koalicje + ich miasta sojusznicy (nie koniecznie w unii, po prostu sojusznicy).

Wtedy jest ciekawiej, więcej bitew, pojedynków. Jedni napadają, drudzy pomagają, trzeci bronią i coś się dzieje :D

PS: Co do pana chwalącego się premium to zamieściłem wymowną notkę w moim profilu na 12 świecie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież tak czy siak expi połowa na fortach :)
Po za tym o forty nie muszą walczyć koalicje, między innymi to jest wtedy najnudniejsze
 

DeletedUser

Gość
Gość
on się chwali że jedynie z pomocami potrafi grać :)

Światy wymierają ale koalicje dalej się nawalają więc lepiej jak są :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepiej zwykle koalicje z 6-8 miast, a nie np. jak to mamy na Ś8, połowa to KB z drugiej strony UMZ czy jakoś tak :) A no i fajnie że powstał kolejny świat, to już chyba z pozostałych można skasować konto bo wszyscy się tutaj zlecą ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jutro? Skąd masz takie info? Przecież nie sposób w takim tempie zdobyć 300$
 

DeletedUser

Gość
Gość
Będzie będzie.
My mamy swoje sposoby ;)
legalne oczywiście :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
killers96 trzymam za słowo :) jak uda sie wam jutro już miasto wybudowac to naprawde będę pod wrażeniem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No no sytuacja na tym świecie staje się coraz ciekawsza , niektórzy wbili już 2 poziomy :D trzyma w napięciu ..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jejciu jutro będzie z 10 miast i kilka 6-8lvl :D


4.Wędka w ekwipunku.

Zleceniodawca: Barman Henry Walker
Zadanie: ...
Potrzeba: ...
Nagroda: 500 punktów doświadczenia, 500$

:D

Ukryte zadanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry