Sytuacja na 12 świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15126
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18820

Gość
Gość
ludzie ktorzy wspomagaja ten swiat, proponuje kompletna olewke, skoro aministracja ma nas w nosie, to czemu nie mamy odwrocic sytuacji :D

idac dalej 0 wymian ze swiatami :)
macie nas w nosie odplacamy :D
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Wymiany między s12 a innymi światami - po ogłoszeniu, że nie dojdzie do migracji, i tak znikną ( choć już wcześniej były one nikłe ).

Możemy sobie protestować, mówić co chcemy etc, ale i tak jedyne, co możemy praktycznie zrobić, to pocałować się w :oops:, ewentualnie w :oops: - niewielka różnica, jak widać na załączonym obrazku.

Onu, pytanie do Ciebie - czy na s1 byś nie chciał nowego wyzwania fortowego (czyt. Legionów)?

@down - nadzwyczajna ironia...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser343

Gość
Gość
a ja mówiąc w imieniu zbieraczy bo niektórzy z was widzę myślą że jak nie będziecie wymieniać to nam w czymś przeszkodzi ... tak jak ktoś wyżej napisał do migracji wkońcu dojdzie a jak nie będziecie na bieżąco wymieniać to będziemy zbierać po parę milionów a gdy już do migracji dojdzie to każdy z wymieniających ma miłego człowieka co im te miliony przeniesie . Więc tak w naszym interesie jest jak najdłużej vetowanie migracji s12


a i nie będę odpisywał dalej na posty bo znając to forum zaraz się posypie masa hejtu :p


kolejny edit dla tych co myślą że nikt nie przeniesie, jesteście pewnie że np. za 10% z 2kk nikt nie przeniesie ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wiadomo coś o migracji ?

_____________________



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8207

Gość
Gość
Jak zostało sprawdzone wcześniej, wcale nie WSZYSCY chcą migracji, której na tę chwilę na pewno nie będzie. Proszę nie wałkować tego tematu, bo nie ma to najmniejszego sensu. Jeśli takowa decyzja kiedyś zostanie podjęta, niezwłocznie zostaną Państwo o tym powiadomieni. EOT
 

DeletedUser23117

Gość
Gość
asd

IG ma rację lepiej słuchać głosu "Ludu" który na danym świecie gra tylko dla wymian, a potem się dziwić,że światy wymierają.

Na świecie 12 nie ma zbyt dużo bitew(a jak są to słabe), unikatów na targu nie ma ,a pojedynki również nie są tu zbytnią atrakcją. Ciekawe dlaczego ludzie odchodzą od gry, która kiedyś była interesująca i była w miarę realistyczna :I:
 

DeletedUser25749

Gość
Gość
Ten świat na prawdę jest żałosny...Kiedy kończyłem grę dwa lata temu było plus minus 11k graczy na serwerze. Kończyłem grę z przeświadczeniem, że nic jej już nie pomoże i ten serwer jak każde inne upadnie. Nie wiem jakim sensem jest zakładanie nowych światów, nabijanie tam 30k graczy, potem zakładanie kolejnego i patrzenie jak poprzedni umiera.

Wróciłem kilka dni temu i zobaczyłem nędzę...Bidę z nędzą. Liczyłem, że zmieniło się coś na lepsze, albo chociaż stoi w miejscu...A tu nic!
Starzy znajomi, stary sojusz EW nie istnieje, moje miasto Wartownia również, połowa graczy tego starego EW pousuwała konta.
Jestem ciekaw do jakich zysków doprowadziła ta taktyka? Czy TW nie jest już w kręgu zainteresowania INNO? Ot spalony projekt to go porzucimy?

Teraz w oknie logowania pisze, że jest 17 MILIONÓW graczy na ŚWIECIE.
Chciałbym wiedzieć jaki udział mają teraz w tej liczbie Polacy, jak i ciekawi mnie to ile ludzi mieliście wcześniej, w czasie największego rozkwitu TW.

A to że przy logowaniu zamiast liczby graczy pisze "Średnie zaludnienie", lub jakiekolwiek inne, to raczej wam nie pomoże.

Tu trzeba zrobienia serwera osobnego dla aktywnych graczy ze wszystkich światów. Połączyliby się, grając i walcząc na jednym serwerze...Byłoby z 10k aktywnych osób, przy optymistycznym liczeniu.

Zastanówcie się ile INNO by wtedy zarobiło kasy na tym jednym jedynym świecie, nie licząc tamtych kilkunastu...

Marzenie marzeniem, jednak wiem, że INNO nigdy nie zrealizuje tego jak i innych pomysłów, choćby migracji.

Dlatego mam pytanie.

Co skłania INNO do takiej, a nie innej taktyki handlowej? Nie jestem w stanie pojąć tego, że nie da się zrobić migracji dla aktywnych graczy...Dlaczego? Skoro mniejsza połowa graczy nie chce migracji, to po prostu niech nie idzie...Z pewnością jeśli połowa tego aktywnego, fortowego świata przeszła by gdzie indziej po to by walczyć, zarobilibyście więcej.A tu chodzi o pieniądze, nie uwierzę, że chcecie zrobić coś dla dobra graczy. Zresztą nie robicie...Sami strzelacie sobie w kolano.

INNO samo zniszczyło tą grę i tylko totalna zmiana o 180 stopni byłaby w stanie ją uratować. Jednak mam wrażenie, że już dawno stwierdzili, iż ten projekt jest nierentowny i chcą go utrzymać przy życiu jak najdłużej, coby trochę, jeszcze troszeczkę kasy uciućkać i potem zamknąć tę grę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28235

Gość
Gość
Zostań brygadzistą!!!

Witam!

Jako, że migracja z tego świata obejmuje także świat Iroquois zapraszam wszystkich aktywnych fortowców, bądź osoby pragnące być w przyszłości fortowcami na świat Iroquois do sojuszu BRYGADA!

Zapewniamy codzienne bitwy fortowe - wieczorowe oraz nocne, a czasami także poranne. Nie brak nam dowodzących w sojuszu, jednak gdyby takowi chcieli także sprawdzić swoje siły na innym świecie to chętnie ich przyjmiemy, a może czegoś razem nauczymy się od siebie!

Każdy pozytywnie zakręcony, który lubi sobie czasem pospamować na czacie szczególnie mile widziany. :p

Pozdrawiam i liczę na Was!

Zostań brygadzistą!!!
 

DeletedUser16875

Gość
Gość
Zapraszam na huron !!! Tam to dopiero jest zabawa!!! Zapraszam do sojuszu Sojusz Chwały jak coś ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry