Sytuacja

  • Rozpoczynający wątek Jaqob
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Kim gracie na świecie 8?
Ja gram bobem ze 100% budowaniem. Przyłączę się do pierwszego miasta jakie powstanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja się waham między zawadiaką a żołnierzem na ś1 gram żołnierzem i jeszcze żadnego pojedynku nie przegrałem ale tam dobrze rozdałem umiejętności na ś6 gram zawadiaką i tu mam problem bo dopiero od 12 lvl zobaczyłem że trzeba inwestować w co innego niż w questy dlatego teraz będe zawadiaką z najlepiej rozdanymi umiejętnościami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poszukiwacz przygód i tylko ładuje w zakładanie pułapek TOP1 na S9:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też poszukiwacz przygód - zakładanie pułapek.
Niech mnie ktoś poprawi, jeśli coś źle policzyłam, ale jeżeli zdobędę najlepsze przedmioty do tej pracy (tylko 14 180$, więc chyba nie zapiszę się do żadnego miasta :eek:) i wszystkie punkty będę dawała w zakładanie pułapek i zręczność to około 17 poziomu powinnam mieć odblokowane polowanie na grizzly. Bez przedmiotów, na poziomie 32.:eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam zakładanie pułapek 23 i TOP1, a ty?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja daje wszystko na strzelanie i celowanie :p Wybiore zawadiake
 

DeletedUser4476

Gość
Gość
Ja będę poszukiwaczem przygód,a umiejętności daję w zakładanie pułapek
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja będę poszukiwaczem przygód,a umiejętności daję w zakładanie pułapek

Jak pewnie i 1/4 tego świata, a wygra ten kto pierwszy będzie miał Polowanie na Grizzly. Pomogą w tym na pewno rzeczy dające do pułapek. Jednym słowem istna loteria :D.

Aczkolwiek i tak na początku rządzić będą budowniczy. Przez to, że szybciej mają dobre prace. Tracić zaczną dopiero gdy poszukiwacze dobiorą się do Grizzly :D. Pozdro...
 

DeletedUser327

Gość
Gość
Co wy tak z tymi grizzly? Są przecież inne prace :rolleyes:
 

Deleted User - 452436

Gość
Gość
ja się waham między zawadiaką a żołnierzem na ś1 gram żołnierzem i jeszcze żadnego pojedynku nie przegrałem ale tam dobrze rozdałem umiejętności na ś6 gram zawadiaką i tu mam problem bo dopiero od 12 lvl zobaczyłem że trzeba inwestować w co innego niż w questy dlatego teraz będe zawadiaką z najlepiej rozdanymi umiejętnościami

Najlepszy jest żołnierz ,można walić w walkę jedyny kłopotliwy quest na początku to polowanie na indory
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czemu Polowanie na Indyki jest kłopotliwym zadaniem. Chyba że ktoś idzie w siłę uderzenia to tak ale jeśli strzelanie to spokojnie można je wykonać:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mam zamiar zostać żołnierzem ;) i zbieram punkciki aby zapolować na owe INDORKI ;)
 
Do góry