Sytuacja

  • Rozpoczynający wątek Jaqob
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
ale nie łamiemy przecież opowiadamy o sytuacji na naszym świecie, o wojnach o tym co się dzieje u nas w mieście (SPAM) itd... także temat jak najbardziej odpowiedni moim zdaniem :)

Ty sie możesz pochwalić do kogo teraz idziesz i co mu zrobisz... :) (też będzie o sytuacji)
 

DeletedUser

Gość
Gość
he he jak powiem to dosłownie, a wolę uniknąć kary:p
Ale nic idę odwiedzić kolegę Qan Chera... on już wie za co...
 

DeletedUser

Gość
Gość
haha, usypiamy bonneville :D

to poszliście po bandzie...
ciekawe ile osób uśpiliście... stawiam ze 4-5, w tym z 3 bobow...

gratuluje "usypiania" :confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mhm ... pfff
Zapytaj kolegi z BM niech rzuci okiem na Wasz saloon, chociaż chyba już się kwarantanna skończyła...
 

DeletedUser

Gość
Gość
haha, usypiamy bonneville :D

to poszliście po bandzie...
ciekawe ile osób uśpiliście... stawiam ze 4-5, w tym z 3 bobow...

gratuluje "usypiania" :confused:


uspaliśmy kogo się tylko dało , a część pouciekała do hotelu spytaj I shot the sheriff niech powie.. :)


a co do usypiania bobów :

siergiejwsq omdlewa. Lil John II wygrywa pojedynek, otrzymuje 51 punktów doświadczenia i zabiera siergiejwsq $ 112.

Mauricio omdlewa. Lil John II wygrywa pojedynek, otrzymuje 36 punktów doświadczenia i zabiera Mauricio $ 5.

żaden z nich bobem nie jest prawda ? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a co do Klatki to powiem Ci tak jak nawiedzaliśmy waszą mieścinę to albo Ciebie w niej nie było albo byłeś zbyt słaby bym wyciągał broń na Ciebie.. bo nie kojarzę Cię zbytnio.. (spytaj kogo chcesz jak było)

więc nie mów EXPie :p chcesz zaprosić mnie i moje miasto do siebie ? :) wystarczy PW do mnie i wpadamy :)

536fc763b4697aeef5ecdb2.png

i wszystko:p
 

DeletedUser4209

Gość
Gość
Taaa... Unkass bardzo ładnie. Bo widze że koledzy z WH dużo na forum szczekają, ten temat wręcz uznali za swój i tylko na spamm ich stać, przechwałki i czcze pogróżki ;)
A z tego co mi wiadomo to słabizna ich miasteczko, nazbierali sojuszniczych miast na pęczki co by pozorować swą siłę ... no ale pozory mylą...

A saloon to przeważnie ich tak wygląda ... tylko się osoby wymieniają regularnie odpoczywające od pojedynków 48h ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Unkass gratuluję wygranego starcia :) Tylko powiedz mi kto ostatnio spał ? Ja uśpiony przez Klatkę czy Ty uśpiony przez WR ?? I wszystko.. :)

W4atchdog hmm jesteś bobem więc jak możesz oceniać które miasto jest słabe a które nie, byłeś kiedyś walczyć z nami ? Co do naszych miast sojuszniczych to tu Ci rację przyznam że sporo ich ale z tego co wiem to zmienia się sytuacja dość mocno.

Co do Twojego screena , hmm na Twojej liście jest aż ... 0 żołnierzy i ... 0 zawadiaków, Jest 5 poszukiwaczy i 3 bobów, więc to chyba mówi samo przez siebie prawda ? :)


Pozdrawiam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
W4tchdog.... chyba nie bardzo się angażuje w sprawy miejskie, nie będę tu teraz wspominać kto miesiąc temu błagał o sojusz ... tuż przed samym końcem budowy WR... zapytaj dyplomaty :D
//
Co do szczekania, to Twój nick mówi raczej sam za siebie i licz się odrobinę ze słowami .. :)
//połączono trzy posty - ambafatimabyloinima
a poza tym Twój załącznik przedstawia samych bobów :):), nie są oni po to by walczyć, wysil się troszkę następnym razem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a ja niewiem czy zostać zawadiaką czy poszukiwaczem przygód. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh przez white rose jeszcze uśpiony nie byłem, choć przychodziliście i po pięciu:p Jedynie z kim tam można powalczyć to karolek, czy jakoś tam. Reszta to tak jak ty nic specjalnego, ale przynajmniej głupot nie gada:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh przez white rose jeszcze uśpiony nie byłem, choć przychodziliście i po pięciu:p Jedynie z kim tam można powalczyć to karolek, czy jakoś tam. Reszta to tak jak ty nic specjalnego, ale przynajmniej głupot nie gada:)

wiesz co nigdy nie wklejam PW na forum ale tutaj sam sobie przeczysz..

Unkass W dniu 09-05-10 o godzinie 15:20
I co panie cwaniak musieliście przyjść w 5 żeby uśpić takiego słabiaka jak ja, a i tak żaden nie dał rady wygrać, tylko Hp mi brakło:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uśpił mnie wtedy Alfret67 panie kolego, pisałem wtedy jako do całego waszego sojuszu, ponieważ był u mnie wtedy father Pio, Gabidz, zbynko2, Lil John II, Duch wojny, Vilgee, zbynko2 znowu i nikt sobie nie poradził.Na koniec uśpił mnie alfret67 bo już HP nie miałem a z tego co pamiętam to on jest z Nostromo?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie będę teraz oceniał jak było odniosłem sie tylko do tego co napisałeś mi na PW


Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja odnosze się do tego co wy wypisujecie na forum, czyli bzdury:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
loL

aaaa to sytuacja jak każda inna. co tu dużo gadać :p
 
Do góry