Sytuacja

  • Rozpoczynający wątek Jaqob
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Klasa postaci

Ja na 9s. gram robotnikiem, na 8s. zawadiaką, a na 1s. żołnierzem
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale nie łamiemy przecież opowiadamy o sytuacji na naszym świecie, o wojnach o tym co się dzieje u nas w mieście (SPAM) itd... także temat jak najbardziej odpowiedni moim zdaniem :)

No to Lil, gibidz co tak ucichliście. Kontynujcie dyskusje o sytuacji na świecie. Coś Wam nazwa miasta się zmieniła - napiszcie dlaczego ? :) O i co z tymi Waszymi sojusznikami ? Wspominałeś że coś się zmieni.... zmieniło się ? :eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co tu tak cicho? Na świecie jest tak nudno, że nie ma o czym pisać czy jest tak ciekawie, że nikt nie ma czasu pisać?

Już 15 miast jest max rozbudowanych. Nie jest źle.
 

DeletedUser

Gość
Gość
oczywiście że się zmieniło , nie wszystkie pakty które obowiązywały obowiązują nadal :)

a to że ciszej się zrobiło.. hmm może cisza przed burzą ;) hehe

a co do nazwy okaże się wkrótce ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Im mniej wiesz Drogi mIndw0rm, tym dłużej pożyjesz i lepiej Ci ta niewiedza wyjdzie na zdrowie :p co do pakietu sojuszników, to widzę że Wy powiększacie grono... czyżbyście słabli? A może to zwątpienie we własne możliwości... ?:) a cisza jest jak najbardziej przed burzą :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
co do pakietu sojuszników, to widzę że Wy powiększacie grono... czyżbyście słabli? A może to zwątpienie we własne możliwości... ?:) a cisza jest jak najbardziej przed burzą :)

Ja o zwiększaniu grona sojuszników nic nie wiem, może jestem źle poinformowany.
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
Ja o zwiększaniu grona sojuszników nic nie wiem, może jestem źle poinformowany.

Pewnie jak wszyscy ;) Założę się o garść pieczonych kasztanów i widły do setu że Gabidz pisała o -ELITE- a nie o BM i Bonneville bo tu nijak dopatrzyć się zmian dyplomatycznych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eee tam kasztany ... ja założę się o fajkę pokoju Śmierdzącego Byka, że najjaśniejsza Gabidz wie lepiej niż my z kim my to zakładamy sojusze bądź zamierzamy je założyć ... to się nazywa wywiad WR czy tam AS WR czy tam cholerka ... zapomniałem że my nie mamy wywiadu nie wiem jak Wy się tam będziecie nazywać w przyszłości ? :rolleyes:

Ps. Na zdrowie nie narzekam ... ale dziękuję za dobre życzenia, wszelkie takowe przyjmuję z radością ... co do wiedzy zaś hmmm mam wystarczającą by wiedzieć skąd może nadejść cios i w którą stronę ja mam skierować swojego Drakes'a :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Groźba czy nie groźba drogi mIndw0rmie kieruj swojego drakers'a gdziekolwiek chcesz nawet bez swojej wiedzy skąd ma nadejść cios :) Z chęcia zmierzę się z Twoim drakers'em, gdy tylko nadarzy się taka okazja :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
brzmi jak groźba ;)

Jest to groźba szanowny kolego.. ? :D

A kim że ja jestem by komuś grozić ? :cool: To już szybciej w waszych rozmowach można by takowe ślady znaleźć nie zaś u mnie.

Ja ino stwierdzam co mi moja "niewielka" wiedza mówi, ot i cała tajemnica :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widzę że tu płyną poważne zarzuty w moją stronę , chyba emocje wzięły górę w BM:):) WR nie ma żadnego wywiadu, Ty mnie chyba z kimś pomyliłeś Drogi mIndw0rm :)
Czyżby odrzucone w przeszłości propozycje pokojowe do dziś Was tak bolały? I zastanawia mnie tylko jedno...dlaczego Wy wciąż próbujecie bezskutecznie podrzucić mi krecika...?
A konfederacja w całej swej sile i masie chyba nadal jest za słaba, by oprzeć się skromnej koalicji AS :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
100% racji Lil :)
Najważniejsze to o tym nie zapominać:) ...
~dyskrecja w słowach i czynach jest więcej warta niż elokwencja~
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja grę traktuję jako dobrą zabawę, więc nigdy nikomu nie grożę.. ;)

Pozdrawiam :)

Dobrze gada dać mu wódki .... znaczy się wody ognistej jak to się u nas w szczepie mówi.

Zatem ustalamy nikt z nas nie grozi .... co najwyżej czasem ostrzega hehe :p

Gabidz, różana Pani ależ ja Tobie nic nie zarzucam anie poważnie ani nawet na żarty ;) Ja poprostu komentuje to co napisalaś, czyli o sytuacji gdzie posiadasz wiedzę której my sami nie posiadamy... dla tego to przypisałem, jak mówisz nie istniejącemu wywiadowi WR ;)

O Konfederacji też nic nie wiem .... po za tym jak już miałbym być po czyjejś stronie to była by to Unia ;) Czy na naszym świecie jest takowa ?

Krecik hmm pamiętam tą bajke zajefajna sprawa Ahooi hehe .... jeśli Szeryf miasta BM próbuje przeprowadzić akcje szpiegowską wierz mi nie chwali się o tym każdemu baaa o tym wiedzą chyba tylko Ty i On ... oczywiście o ile masz rację ;)

Edit: I gabidz co Ty się tak uczepiłaś tej propozycji sojuszu ? Pewnie dyplomata prowadził z wieloma miastami rozmowy sprawdzając grunt i nie koniecznie nawet informując rade o tym (no i słusznie od tego jest dyplomatą żeby sam sie rozeznawać w sytuacji przed ostatecznymi decyzjami), a Ty ciągle tylko o tym, że jak to my się nie możemy pogodzić, że nie mamy sojuszu. Nie obraź się bo nie jest moim celem Ciebie obrażać ale strasznie duże mniemanie masz o swoim mieście, a w pogardzie masz inne ... taki obraz przynajmniej można odczytać z Twoich postów co po niektórych :( .... Wasi ludzie są tak samo podatni na kule i metal jak i ludzie z innych miast przecież wszyscy o tym wiemy nie prawdaż ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ee tam wódki od razu:p wareczka lepsza:):) mmm heh
Drogi mIndw0rm- absolutnie nie masz racji, wcale nie wywyższam ani siebie, ani swojego miasta ,a to że dobrze o nim mówię to tylko się chwali ,tak jak Ty o swoim:)

~Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają.~
— William Shakespeare
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niech tak zatem będzie... może mój umysł strudzony podróżami przez prerie i pustynie inaczej odczytuje Twe słowa, inaczej niż w zamyśle zostały one wypowiedziane...

... ehhh gorączka złota i mnie chyba dopadła bo sam nie jestem pewien czy pisze powyżej z sensem :p czy to już bełkot samotnika ...

A ten Mc'Shakespeare :) to on na Północy czy gorącym Południu pisze takie ładne słowa ? Nie spotkałem, nie spotkałem ... pewno chowa się w jakimś Tipi i rozmawia z Wielkim Manitou paląc faje pokoju, któż by na tym brudnym dzikim zachodzie tak pisał jak nie człek uduchowiony dymem konopi :cool:

Pozdrawiam....

Ps. Już wiem co to za Konfederacja wspomniana wyżej.... zdaje się że dzisiejszą noc spędzę w jednym z miast należącym do Konfederatów .... obyście mnie tam nie spalili jak będe wypoczywał w hotelu .... i zaiste nic mi o tym nie wiadomo żeby miasta spod znaku Czarnej skały miały należeć do tego "sojuszu miast".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obiecać Ci nie mogę iż zostaniesz pominięty :)
Zaiste z całą pewnością Twój strudzony umysł mylnie odebrał mój zamysł, wszak tu tylko panuje możność przelania emocji za pomocą literek na monitorze i emotek... gdzieś zatraciła się po drodze fonia ;/ stąd pewnie tak wiele pomyłek :)
 
Do góry