Sytuacja

  • Rozpoczynający wątek Jaqob
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Któryś ze światów jak już czytałem na forum podjął już takie decyzję(od piątku do wtorku przerwa). Aczkolwiek nie zaszkodzi chwila przerwy i na s9
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem poza miastem i nie zamierzam do wtorku wracać tak czy inaczej, ale zgadzam się z Wami, że fajnie by było gdybyśmy wszyscy (oddolnie odgórnie czy odkolwiek) uzgodnili, że święta to święta i chociaż wtedy nie uciekajmy szybko do compa. (tym bardziej, że ja wiem jak to jest zajefajnie odpocząć sobie od tego wszystkiego ;) bo odpoczywam już tak z 10 dni ;) jak nie dłużej).

A poza tym,

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Świąt, odnalezienia i zjedzenia Smacznych 3 jaj, oraz mokrego poniedziałku Wam życzę!
 

DeletedUser6917

Gość
Gość
Kickapoo 2 nie planuje żadnych ataków na święta....
 

DeletedUser

Gość
Gość


W niedzielę byłą tylko jedna walka :) Ale mam nadzieję, że co najmniej do wtorku będzie bitew jak najmniej...


I kiedy organizujemy jakąś umowną walkę na expa, chce szybko 76 i Precyzyjnego Winchestera :D W jakichś weekend o duży fort proponuję :):) czekam na wypowiedzi..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Bitwa odbędzie się dzisiaj.
Niestety, ekipa z KN wyłamała się z niepisanej umowy. Szkoda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wczoraj UWC się wyłamało i broniłem :) dziś też będę ale raczy offline
 

DeletedUser19558

Gość
Gość
Żałoba

W związku z tym co się stało proponuje, żebyśmy nie walczyli o forty do dnia 17.04.2010.

Brakuje słów na to co się stało ;(

-US- San Antonio nie będzie wypowiadało żadnych walk do 17.04.2010.



Wybaczcie San Antonio II to ich pierwsza walka
 

DeletedUser6917

Gość
Gość
Szykuje sie pracowity wieczor :) wybiera sie ktos pod Chocim ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
No i patatajnia wyszła na osłodę dodam że Evo zdobyło fort, ale niech się nie umeblowują, bo niedługo lokatorzy wracają :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A -US- zepsuło The Westa :p Bitwa się zbugowała i jest -4 sekundy do następnej rundy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ponoć o flagę się pokłócili i przez to :p No to jutro się ruch w interesie zapowiada, na Lodosławicach :]
 

DeletedUser6917

Gość
Gość
Calkiem udana bitwa o forcik -EVO- wczoraj sie udala :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Całkiem piękny pogrom atakujących w AS White Rose X był :)
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
----------
Zauważyłem ostatnio że ma św9 jest bardzo dużo miasto , a w nich po 2-3 mieszkańców :mad: lepiej jakby było więcej wolnych działek a miasta liczyły po 30-40 osób...
Na tym świecie jest coraz gorzej , dodam że gram tylko na nim.
 

DeletedUser14758

Gość
Gość
Witaj.
Ja staram sie namawiać takich graczy do wspólnej gry. Piszę wiadomości, przedstawiam ofertę ale naprawdę od groma jest ludzi od których dostaję odpowiedzi "Nie chce mi sie walczyć w fortach" czy "Ja gram bo gram". tego nie zmienimy, skoro ludziom nie zależy i nic nie robią to iTy nic nie poradzisz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brawo dla Kickapoo i spółki za atak na mały fort Forteca Lodoslawic ;]
Koksikow nazbieraliscie ladnych, musze przyznac, ale ich wykorzystanie to porazka. Miec ponad 2x wiecej HP niz obroncy i maszerowac na flage...? Nie powiem ze mi się śmiać chciało ale ze lekko się zhańbiliście taką postawą i grą, no ale może po prostu inaczej nie potraficie sie bawić i zdobywać fortu...
I to nazywacie zdobyciem fortu i fajną-ciekawą zabawą...? To ja wolałbym się nudzić przed TV niż być na takiej bitwie u Was...masakra...
Żołnierzom gratuluje posłuchu dowódcy w szybkim biegu na flagę, bo rozumiem ze innego pomysłu już na zdobycie fortu nie macie...? No cóż, następnym razem powiedzcie, że biegniecie na flagę, to albo wcale nie przyjdziemy albo zejdziemy z murów byście te flagę szybciej zabrali i podostawali jakieś groszowe exp ;]

pozdrawiam i życzę sukcesów w łapaniu flagi na...małych fortach ;]
crespo21
 
Do góry