Sytuacja

  • Rozpoczynający wątek Jaqob
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
A ja wybrałem 100% w dowodzenie. Tak jeszcze nie grałem ,a żyje się tylko raz więc...
 

DeletedUser

Gość
Gość
słuchajcie za którym razem znależliście te pióro krucze? bo ja juz powoli mam dosyć szukania;p
 

DeletedUser3208

Gość
Gość
poczekaj aż motywacja wzrośnie i wtedy szukaj, ja znalazłem za 2 razem na 2h
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja chcę spróbować grać zawadiaką, dodaje do umiejętności pojedynkowych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zaczynam grać poszukiwaczem przygód.

Sądzicie że wkładanie pkt w handel to dobry plan na przyszłość ? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej tak. Jeśli dajesz sporo punktów w handel to w przyszłości będziesz miał bardzo dochodowe prace m.in. wydobycie srebra 72% $
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale z tego co słyszałem to na wyższych poziomach kasa nie jest aż tak bardzo potrzebna. Głównie chodzi mi o szczęście przy pracy do znalezienia przedmiotu, od którego poziomu pojawiają się jakieś konkretne procenty ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jesli ogarniesz to do 20 lvlu bedziesz mial Handel z indianami

tylko co ci z tej pracy na tym poziomie jak bedziesz znajdowal przedmioty na nawet 40 lvl?
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie to racja, ale zawse może się coś ciekawego trafić :)

Dzięki za odpowiedzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
słuchajcie jak można jeszcze otrzymac punkty pracy ?czy tylko jak jest o poziom wyzej? bo jestem na 9 i brakuje mi jeden punkt pracy do zbierania fasoli i nie wiem co zrobic:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możesz jeszcze założyć odpowiednie ubranie... lub po zrobieniu pewnego questa cofnąć parę pkt. i dodać je gdzie indziej... Czasami też nagrodą za wykonanie jakiegoś questa są dodatkowe pkt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
polecam wylotować jakieś wdzianko, w końcu samo wpadnie ci w ręce, a nie tracić kasy czy pkt
 

DeletedUser

Gość
Gość
PROSZĘ DOŚWIADCZONYCH DO UDZIELENIA MI RAD!
Będę baardzo wdzięczna!​



Co do pierwszego pytania to ja mam jeszcze 5poziomów do zastanawiania się :D

Ale myślę nad:
zawadiaka lub żołnierz.


Co mi radzicie?
Jestem początkująca i zbytnio nie wiem :confused:

Moim celem tak zdecydowałam że chyba będzie:
-nabijanie zwycięstw
-ochrona innych <np. budowniczych w przyszłym Mieście jakimś>
-do powyższego dobry ekwipunek jest potrzebny to też szybkie zarabianie $.. więc jaką klase najlepiej dla mnie?

A po za tym mam jeszcze takie pytanka..

1. jaki jest szybki sposób na zarabianie jak najwięcej $?
2.W jakie umiejętności najlepiej ładować jak chcę wybrać zawadiake, a jakie jak wybiorę żołnierza?


Z góry dziękuję! Wiem że to nie do tego temat.. ale nie wiem gdzie sie zapytać, a tu tak miło leci rozmowa :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
zawadiaka, jestem żołnierzem i brakuje mi motywacji, chciałbym również szybciej chodzic po mapie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja bym jednak polecił Żołnierza jeżeli chcesz się pojedynkować :)

Zawadiaka ma moim zdaniem więcej zalet bardziej ekonomicznych takich jak 10% zarobku więcej z pojedynku, aczkolwiek to jest też fajne :
Motywacja do pojedynkowania się wzrasta 20% szybciej

lecz jednak porównując te dwie klasy myślę że żołnierz wychodzi jednak na plus. :)

Co do umiejętności to radził bym o inwestowanie raczej w umiejętności typowego pojedynkowicza jeśli chodzi o żołnierza, nie myśleć o ustawieniu umiejętności pod Questy, Więc inwest przede wszystkim w : celowanie i unik :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, jakoś spróbuję wybrać..

a ten sposób na szybkie i dużo $ ktoś zna?:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, jakoś spróbuję wybrać..

a ten sposób na szybkie i dużo $ ktoś zna?:D


trzeba grać grac i jeszcze raz grać ;) wykonywać prace wykonywać prace i ... wykonywać pracę, no a później to pojedynki :) wydaje mi się że sporo można zarobić . :)
 

DeletedUser10286

Gość
Gość
zdecydowanie żołenierz nie potrafie wytłumaczyć dlaczego ale mi sie lepiej gra żołnierzem
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jesli do pojedynkow, to zgodze sie z kolega Lil Johnem II: zdecydowanie zolnierz

zawadiaka ma tylko skille wokolpojedynkowe
- wiecej kasy za pojedynki - do zarabiania sa odpowiednie prace
- szybsze chodzenie po mapie - co ma do samego przebiegu pojedynku to, ze jestem 5 minut wczesniej?
- przyspieszona motywacja? mozna zaczekac, zreszta, jw.

a zolnierz? hmmm....

- automatycznie zwiekszane hp - wiadomo, wiecej hp zawsze sie przydaje
- -3 lv broni - bardzo pomocne, daje spora przewage nad zawadiaka
- premia do taktyki - rowniez bardzo fajna sprawa.

Roznice sa jak widac znaczne :)


A na swiecie cisza.... mi sie udalo za free przejac miasto z 5200 pts ;)
 
Do góry