Szabla Generała Granta

  • Rozpoczynający wątek Skamon
  • Data rozpoczęcia

Ile dacie?


  • W sumie głosujących
    38
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ile jesteś w stanie dać za "Szablę Generała Granta"?

Ile byście byli w stanie dać za Szabla Generała Granta?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to spokojnie 300k ;]
A widziałem takie przypadki, że jeszcze więcej dawano...
Ostatnio kumpel sprzedał na becie za prawie 290k, więc tanie nie są :D
 

DeletedUser25754

Gość
Gość
500k:p Bo nie mam na co Forsy Wydać:p
Ale narazie nie kupuje:)


Pozdrawiam:)
 

DeletedUser12855

Gość
Gość
to wszystko zalezy od tego na jakim swiecie chcesz ja sprzedac..

umierajace swiaty czyli z populacja okolo 5k tam sa ludzie z kasa.. ale pamietaj.. ze wiekszosc czyli okolo 4500 graczy to tzw. zbieracze pomidorow.. czyli ustawiaja prace i wychodza.. majac nadzieje ze wroci im ochota do gry i moze tam kiedys zaczna znow grac aktywnie
okolo 500 graczy jeszcze gra "aktywnie"... z tych 500 aktywnych graczy jest okolo 10-20 "kolekcjonerow" czesc ma kase.. a czesc probue wydrzec co moze za najnizsza cene.. po to tylo aby miec swiecidelko.. dla zadnego innego powodu..

na takich swiatach ceny za szabelke granta.. moge ci powiedziec ze przy cenie 200k za nia.. oferta bedzie wisiala i wygasala.. moze bedzie zainteresowanie przy cenie okolo 160k.. z licytacja.. ale nie licz na nic specjalnego..

Bety nie wliczajcie.. beta swiat 1 tam dopiero otworzyli drzwi dla kolejnych nowych graczy.. nowy naplyw graczy sprawia ze ceny siegaja makabrycznie wysoko.. wiec mogles spokojnie sprzedac szable granta za okolo 250k od tak..

pamietaj tez ze jedyna osoba ktora kupi taka szabelke za taka cene.. to osoba ktora kombinowala .. bo w pracach do poziomu 120 srednio wyciagniesz okolo 200K-250K.. przez caly czas pracy.. wiec poszukiwania przedmiotow mniej wartosciowych czy broni swiecacych i ich sprzedaz to ich glowny dochod.

na polskich swiatach bedzie ci ciezko sprzedac taka bron za wiecej niz 200k.. ale powodzenia.. tez ja mam.. wiec daj znac na jakim swiecie sprzedajesz.. i za ile poszla:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry