odrzucony Szansa na itemek

Status
Zamknięty.

DRUID

Blada Twarz
Cześć hej
Może w prackach byłoby możliwe pokazanie szansy ,
na jaki itemek i ile szansy mamy na znalezienie go
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Graczy
no i cały Support
 

zartas

Członek obsługi gry
Cześć hej
Może w prackach byłoby możliwe pokazanie szansy ,
na jaki itemek i ile szansy mamy na znalezienie go
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Graczy
no i cały Support
W tym momencie jest przedział cenowy z jakiego można znaleźć "itemek". Mógłbyś napisać coś więcej na temat swojego pomysłu?
 

DRUID

Blada Twarz
W tym momencie jest przedział cenowy z jakiego można znaleźć "itemek". Mógłbyś napisać coś więcej na temat swojego pomysłu?

Pewnie że odpiszę, Chciał bym żeby po kliknięciu w emotikonę był wyświetlony itemek z jego szansą na znalezienie.
Np. arkebuz szansa 12%
I żeby było kilka. Wtedy szukanie itemków było by po stronie gracza.
Można by dać więcej szansy początkującym graczom.
A przecież już samo szukanie często daje frajdę.
A jeśli się nie uda przeforsować pomysłu to może chociaż jakiś legalny script powstanie...
 

DRUID

Blada Twarz
Pisałem do supportu.
Temat nie powinien zaginąć.
Można zrobić głosowanie.
To ułatwi sprawę.
 
Fajny pomysł, przydatny do kolekcjonerskich osiągnięć.
@zartas czy ty jako moderator masz możliwość edytowania tematów w celu dodawania ankiet?
 

zartas

Członek obsługi gry
Fajny pomysł, przydatny do kolekcjonerskich osiągnięć.
@zartas czy ty jako moderator masz możliwość edytowania tematów w celu dodawania ankiet?
Posiadam taką możliwość. Sam pomysł powinien być lepiej opisany, osobiście nie wiem, jak miałoby to wyglądać, bo lista możliwych do wydropienia przedmiotów byłaby po pierwsze długa, a po drugie zmieniałaby się w zależności od szczęścia itpd.
 

DRUID

Blada Twarz
Może na przykład na początku było by kilka dropków w różnych prackach + szansa na ich wydropienie/wytropienie.
Szansa by się zwiększała czyli + to co mamy w ciuszkach na zbieranie.
A po najechaniu na ikonkę w prackach Może dodatkowa ikonka
Wyświetlał by się możliwy itemek
 
Przedmiotów możliwych do wydropienia w pracach jest około 1000?
Patrząc na mój przykład gdzie w prowadzeniu biura handlowego mam widełki 3300-9800$, daje mi to pulę jakiś 300 przedmiotów do wydropienia. Bazowa szansa na przedmiot w pracy 15s to jakiś 1%?
Czyli szansa na wybrany przedmiot będzie wynosiła 0,003% (1 na 30000 prac).
W jaki sposób chcesz to czytelnie zapisać?
 

DRUID

Blada Twarz
Chodziło mi o usprawnienie i ułatwienie przez to. Mieli byśmy podane prawie jak na tacy to co można wydropic. Przecież chyba z pracki na niższym lvlu nie ma dropkow więcej wartych niż na wyższym. Jeżeli masz do wydropienia/wytropienia np.spodenki to nie poszedł byś do pracki gdzie ich nie ma. Chodzi mi o ułatwienie szukania i o widoczną generalizację. Tak żeby było wiadomo gdzie i czego szukać. Jeżeli się nie da;
A. Zobaczyć możliwych dropkow
B.widziec ile musisz pracować (procentowo) żeby chciany przez Ciebie item wypadł.
To może chociaż script albo stronka z takimi danymi by powstała.
W sumie to support musiał by się zgodzić na taką łatkę lub script.
Ja jestem za.

Ile jest pracek? Bo po 5 na daną lokalizację a nie wiem ile w sumie.
Musi być pula itemkow w każdej pracce.
Chodzi o itemek z szansą (% ) widoczny po najechaniu myszką.
 

zartas

Członek obsługi gry
Chodziło mi o usprawnienie i ułatwienie przez to. Mieli byśmy podane prawie jak na tacy to co można wydropic. Przecież chyba z pracki na niższym lvlu nie ma dropkow więcej wartych niż na wyższym. Jeżeli masz do wydropienia/wytropienia np.spodenki to nie poszedł byś do pracki gdzie ich nie ma. Chodzi mi o ułatwienie szukania i o widoczną generalizację. Tak żeby było wiadomo gdzie i czego szukać. Jeżeli się nie da;
A. Zobaczyć możliwych dropkow
B.widziec ile musisz pracować (procentowo) żeby chciany przez Ciebie item wypadł.
To może chociaż script albo stronka z takimi danymi by powstała.
W sumie to support musiał by się zgodzić na taką łatkę lub script.
Ja jestem za.

Ile jest pracek? Bo po 5 na daną lokalizację a nie wiem ile w sumie.
Musi być pula itemkow w każdej pracce.
Chodzi o itemek z szansą (% ) widoczny po najechaniu myszką.
Kwestia tego, że taki "spis" zawierałby od kilkudziesięciu do kilkuset przedmiotów przy jednej pracy, co skutkowałoby rozwinięciem bardzo długiej listy lub czegoś podobnego. Osobiście wątpię, że developer zdecydowałby się na wprowadzenie tego. Zwłaszcza że szansa wydropienia poszczególnych przedmiotów jest taka sama, a jedynym czynnikiem zmiennym jest zakres cenowy przedmiotów, jakie można znaleźć ( z modyfikacjami premium, przedmiotów).
 
Bardziej przydała by się strona na wiki the west z szansa wypadnięcia danego przedmiotu w poszczególnej pracy i problem rozwiązany .
 
Status
Zamknięty.
Do góry