Szansa znalezienia produktów questowych w pracach

PauliPap

Blada Twarz
Można zwiększyć szanse otrzymania przedmiotu questowego podczas pracy? I jeśli tak to wpływa na to szansa znalezienie czy powodzenia?
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Można zwiększyć szanse otrzymania przedmiotu questowego podczas pracy? I jeśli tak to wpływa na to szansa znalezienie czy powodzenia?
Szansa znalezienia to inaczej szansa na dodatkowy przedmiot, który dostajesz dodatkowo.
Przykład: Zbierasz pomarańcze, a dodatkowo dostaniesz łuk, kurtkę, itp.
Szansa powodzenia to po prostu szczęście, które decyduje, o jakiej wartości będzie ten dodatkowy przedmiot.
W przypadku zbierania czegoś, kiedy oczekujemy przedmiotu do konkretnego zadania, należy tak dobrać ekwipunek, żeby mieć możliwie najwięcej punktów pracy, szansy znalezienia i szansy powodzenia, wtedy po 1h pracy jest duża szansa (około 95%), że dostaniesz to czego szukasz. Jeżeli chodzi o zdobywanie przedmiotów, to tylko prace o długości 1 godziny dają największą szansę na znalezienie, pod warunkiem j/w napisałem.
Pozdrowienia!
 
Szansa znalezienia to inaczej szansa na dodatkowy przedmiot, który dostajesz dodatkowo.
Przykład: Zbierasz pomarańcze, a dodatkowo dostaniesz łuk, kurtkę, itp.
Szansa powodzenia to po prostu szczęście, które decyduje, o jakiej wartości będzie ten dodatkowy przedmiot.
W przypadku zbierania czegoś, kiedy oczekujemy przedmiotu do konkretnego zadania, należy tak dobrać ekwipunek, żeby mieć możliwie najwięcej punktów pracy, szansy znalezienia i szansy powodzenia, wtedy po 1h pracy jest duża szansa (około 95%), że dostaniesz to czego szukasz. Jeżeli chodzi o zdobywanie przedmiotów, to tylko prace o długości 1 godziny dają największą szansę na znalezienie, pod warunkiem j/w napisałem.
Pozdrowienia!
O szefie, w sumie to nic z tego nie jest prawdą xD
 
images
 

DeletedUser2111233

Gość
Gość
Chłopie aleś tera palnął widać żeś nowy :D
Masz Rację @viksonZ , dziękuję, że poświęciłeś swój czas i wytłumaczyłeś mi to. ok_:)

Przepraszam wszystkich, źle zrozumiałem informacje i niepotrzebnie wprowadziłem w błąd. Biję się w pierś. oops!
Błądzić jest rzeczą ludzką, fajnie, że ktoś mi to wytłumaczył, zamiast się nabijać jak większość. BOOM!!
 

PauliPap

Blada Twarz
Co rozumiesz przez przedmiot questowy? Podaj przykład...
Np. takie cudo:
1686035839108.png
:)
Dla leniwych: Aby je dostać potrzeba mieć założony kwiat lotosu i zbierać borówki. Nie wypada on jednak zbyt często, a wręcz całkiem rzadko, co sprawia, że znalezienie 10 wymaga dość sporo pracy...
Stąd zastanowienie, czy ktoraś z szans (tj. znalezienie/powodzenie) zwiększy szansę na jego wypadnięcie, a właściwie "przerobienie".
 
Do góry