Szara kamizelka vs Szlachecka rozpinana koszula

  • Rozpoczynający wątek ArHoL
  • Data rozpoczęcia

co lepsze?

  • Szara kamizelka

    Głosy: 9 28,1%
  • Szlachecka koszula

    Głosy: 23 71,9%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Szlachecka koszula +1 Charyzma
+6 Siła uderzenia
+7 Jazda konna
+7 Strzelanie
+10 Zaskoczenie
shirt_fine.png



Szara kamizelka +11 Refleks
+10 Strzelanie

vest_grey.png


no i znów dylemat... obecnie mam koszule... ale sam nie wiem czego używać gram żołnierzem broń strzelecka pod pojedynki
 

DeletedUser

Gość
Gość
No oczywiście że szlachecka koszula, ponieważ dodaje 10 do zaskoczenia i polepsza Twój atak, pozatym daje w sumie wiecej umiejętnosci bojowych niż szara kamizelka
 

DeletedUser

Gość
Gość
szlachecka koszula oprócz teko co powiadział poprzednik dodaje bonusu do siły uderzenia
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak, szlachecka koszula, bo daje zaskoczenie do pojedynku jak i do prac oraz dodaje jazde konną i strzelanie, czyli potrzebne umiejki ;) sam jestem szczęśliwym posiadaczem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja bym wybrał szara kamizelke bo daje 10 strzelania ktore jewst bardzo potrzebne do broni palnej i 11 refleksu ktory jest tez przydatny w pojedynku a koszula marne 7 strzelania i 10 zaskoczenia ktore mniej przydaje sie do pojedynku
jestem za szara kamizelka
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla żołnierza i do broni strzeleckiej zdecydowanie szara kamizelka! Refleks jest ważniejszy od zaskoczenia i kamizelka ma dużo większy bonus do strzelania niż koszula.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam bym wolał zbierać kasę, lepiej kupić coś raz na zawsze. Kupiłem czarne buty materiałowe a potem od razu brązowe kozaki, jeżeli bronie to tylko precyzyjne. Ja bym pozbierał kasę i od razu kupił szlachecką kamizelkę, chyba że zmiana ubrania jest ci naprawdę konieczna.

Na 35 lvl'u uzbierać te 5k to jest koło półtora tygodnia roboty (przynajmniej dla mnie), a wydaje mi się że na prawdę warto.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry