Szeryf arizony i jego zastępca

  • Rozpoczynający wątek kserdel
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam. Mam malutkie pytanko. Kiedy mogę się spodziewać, iż szeryf Arizony oraz jego zastępca zaszczycą nas swoją obecnością na Arizonie? Jesteście nimi, aby tylko być? Nikt Was nigdy nie widzi na jakimkolwiek salonie. Skoro podjęliście się takiej funkcji to ją wypełniajcie. A jak nie macie na to czasu to proponuje zrezygnować z tej funkcji, bo zajmujecie tylko miejsce innym może bardziej aktywnym.
 

DeletedUser29002

Gość
Gość
A to my mamy jakiegoś szeryfa i jego zastępce ??

Przyłączam się do "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie"

i....

"Kserdela na tropie"
 

DeletedUser29002

Gość
Gość
hmmm faktycznie :p ale całkiem nieznajome nicki :p

więcej nie pisze bo nabijam posty i mnie Inno wytypuje na Mistrza Ceremonii Pogrzebowych The-west :p
 

DeletedUser28697

Gość
Gość
haha

ja to widziałem ich pod urzędem pracy " jeden mial ksywkę szeryf a drugi zastępca " :mel: albo "duch i widmo " :kak: przepadli bez sluchu ...


http://prntscr.com/6ie2ia

powyżej portret pamięciowy gdy ktoś zobaczy pisać do Eteriel pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawi mnie czy na innych światach jest taka sama sytuacja? Czy tylko nasi na arizonie są obibokami ::D:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Co do nicków ktore są podawane tam to część administracji nie wiedzieć czemu ukrywa sie pod innymi nickami. Tak że ktoś patrzy w strukturę organizacyjną teamu i widzi nick admina , po czym pisze coś do supportu i dostaje odpowiedź od osoby która niby jest adminem ale ma inny nick niż podany do oficjalnej wiadomości.


Ostatnio chyba była taka akcja że admini pokazywali się na światach i sam widziałem rożne nicki na czacie koloru niebieskiego jednak chyba im dość szybko przeszło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do nicków ktore są podawane tam to część administracji nie wiedzieć czemu ukrywa sie pod innymi nickami. Tak że ktoś patrzy w strukturę organizacyjną teamu i widzi nick admina , po czym pisze coś do supportu i dostaje odpowiedź od osoby która niby jest adminem ale ma inny nick niż podany do oficjalnej wiadomości.


Ostatnio chyba była taka akcja że admini pokazywali się na światach i sam widziałem rożne nicki na czacie koloru niebieskiego jednak chyba im dość szybko przeszło.

jak dla mnie mogą mieć niki Sierotka Marysia i Janko muzykant, ale powinny być to niebieskie niki, abym wiedział do kogo się mam zwrócić z problemem z zapytaniem. Jedynym widywalnym nikiem na Arizonie jest Etriel.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
jak dla mnie mogą mieć niki Sierotka Marysia i Janko muzykant, ale powinny być to niebieskie niki, abym wiedział do kogo się mam zwrócić z problemem z zapytaniem. Jedynym widywalnym nikiem na Arizonie jest Etriel.

Etriel widujesz bo ma tam konto tak samo jak na BF.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Etriel widujesz bo ma tam konto tak samo jak na BF.

wiem, że ma konto, bo czesto z nią rozmawiamy. Chyba z 3 dni temu obiecała nam na salonie, iż porozmawia z Szeryfem arizony, ale jak widać albo nie rozmawiała, albo dalej szeryf ma w 4 literach arizone::D:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18801

Gość
Gość
Co Wy zaś kombinujecie?!
Tęskno Wam za szeryfami, za mało nas jest?!
Przecież żaden szeryf nie odpisze Wam na PW w grze, w każdym razie ja na swoich ignoruje "PW". Od tego jest i była zawsze OPCJE, USTAWIENIA, ZAKŁADKA POMOC
Po za tym jakoś nie widzę Waszych zaczepek?! No fakt, ale ja nie jestem Szeryfem na Ari :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co Wy zaś kombinujecie?!
Tęskno Wam za szeryfami, za mało nas jest?!
Przecież żaden szeryf nie odpisze Wam na PW w grze, w każdym razie ja na swoich ignoruje "PW". Od tego jest i była zawsze OPCJE, USTAWIENIA, ZAKŁADKA POMOC
Po za tym jakoś nie widzę Waszych zaczepek?! No fakt, ale ja nie jestem Szeryfem na Ari :p

1. nie jest nam tęskno
2. widocznie jest Was za mało skoro nikt z Ariozny od czasu zmiany Waszej ekipy nie widział niebieskiego nika poza Etriel

ale co tam, my gracze nic nie wiemy ::D:::D:
 

DeletedUser29002

Gość
Gość
Kserdel w zasadzie to nie ma się czego czepiać, wręcz trzeba chwalić

mamy najlepszego z najlepszego na czatach: CM GRY, inne światy mogą o tym pomarzyć

więc jest dobrze tak jak jest :)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
wiem, że ma konto, bo czesto z nią rozmawiamy. Chyba z 3 dni temu obiecała nam na salonie, iż porozmawia z Szeryfem arizony, ale jak widać albo nie rozmawiała, albo dalej szeryf ma w 4 literach arizone::D:

Z tajnych informacji nigdzie nie publikowanych iiii tajnych ;) - rozmowa się odbyła, tak też możecie być spokojni - Magda obietnicę dotrzymała ;)

Przecież żaden szeryf nie odpisze Wam na PW w grze, w każdym razie ja na swoich ignoruje "PW".

Ja tam na wiadomości prywatne odpowiadam ;)
Na te co można w grze to odpowiem, w przypadku "trudniejszych" - kieruję do napisania ticketa w sprawie by móc załatwić wszystko "formalnie".
 
czat danego świata to najprostsza najczystsza najszybsza komunikacja z graczami aby poznać błędy gry, oczekiwania graczy i tego to forum nie zastąpi które jest minimalną namiastką komunikacji z graczami tak samo support można napisać tu mnóstwo słów które jednak są pomniejszane przez minimalne znaczenie forum i zgadzam się z osobami które wiedza czego chcą : komunikacji z osobami co hmm mniemają że mogą coś zrobić a przynajmniej podać dalej.

Arizona dziękuje za godzinę rozmowę z (gm) etriel na ogólnym czacie, i mamy nadzieje że inni moderatorzy pójdą w jej ślady chyba że się boją polemiki w czasie rzeczywistym albo nie mają wiedzy aby się przeciwstawić argumentom graczy

gra jest dla graczy, ale gra bez graczy to już upadek ku koncowi

ps. wielki szacunek dla Arizony nikt nie kupił jadowitego węża i tak trzymajcie
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry