"Tablica zbiegów"

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak.

    Głosy: 44 83,0%
  • Nie.

    Głosy: 4 7,5%
  • Tak, z poprawkami.

    Głosy: 5 9,4%

  • W sumie głosujących
    53
Status
Zamknięty.
Witam!
Wpadłem ostatnio na pomysł stworzenia "Tablicy zbiegów" (przykładowa nazwa) znajdowała by się ona tu: Zdj. 1. Po wybraniu tego ukazywała by się taka tablica: Zdj. 2. Mielibyśmy w niej 9 kryjówek zbiegów z więzienia stanowego. W każdej kryłaby się inna banda. Po 9 członków + 1 przywódca (najsilniejszy). Po pokonaniu jednego z członków bandy dostawalibyśmy nagrodę w postaci doświadczenia i dolarów. Na jakiś przedmiot było by tylko 10% a u przywódcy 40%. Nagroda w postaci doświadczenia byłaby proporcjonalna do naszego poziomu. Atakować byśmy mogli raz na godzinę lub płacąc 5 bryłek wcześniej. Np. po kliknięciu w 1 kryjówkę pokazywałby się bandyta Zdj. 3 a po wybraniu "Walcz!" ukazywałaby się nam walka - Zdj. 4. Kryjówkę 1 odblokowywałoby się po 10 lvl i ukończonej 1 części głównej historii i byłoby tak z następnymi kryjówkami. Myślę że jest to dobry pomysł który urozmaiciłby grę oraz przydałby się po podniesieniu poziomów do zbierania doświadczenia :)

Zdj. 1
screenshot_5.png

Zdj. 2
screenshot_2.png

Zdj. 3
screenshot_3.png

Zdj. 4
screenshot_4.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30593

Gość
Gość
jestem na tak, były podobne pomysły, jednak ten jest bardzo dopracowany i podoba mi się, szkoda, że nie przejdzie
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
IG myśli nad czymś podobnym , zapoznaj się z tematem

http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=55944

ale jak najbardziej na tak


Instancje multiplayerowe
Obok podniesienia limitu poziomu skupiamy się głównie na Instancjach Multiplayerowych, z których pierwsza została zaprezentowana niecały tydzień temu w grywalnej wersji. Developerzy zrobili kawał fantastycznej roboty. Pierwsza z Instancji to polowanie na niedźwiedzia i już w fazie testowej gracze świetnie się bawili. Podczas testów znaleźliśmy jeden błąd, który sprawiał, że miś zachowywał się bardziej jak królik, ponieważ zawsze uciekał od graczy. Udało nam się już go naprawić, tak więc do czasu, w którym będziecie rozgrywać tę instancję nasz misiek będzie już przerażającym, śmiertelnie niebezpiecznym gryzzli.
Wkrótce pokażemy Wam kilka grafik z IMPów, żebyście mogli sami zobaczyć, jak to wszystko wygląda.
 
Hmmm ciekawe to tez i oby weszło :) Ale to jest w kilku graczy a to co ja proponuję jest dla pojedynczego gracza i jak pojedynek tylko ze z bardzo silnymi npctami nie to co te npc co były do tej pory :p
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
No tak tak , bardzo dobra propozycja .

Ogólnie czekam na aktualkę ze 150 lvl i tymi nowymi instancjami multi :)
 
:) Ja to samo. Teraz to mnie każda nowość w Tw ucieszy :) Zakończyłem grę aktywną jakieś 2 miesiące temu bo większość rzeczy które robiłem wcześniej w tw leży np. Pojedynki. Więc nie mogę się doczekać każdej nowości jaka bedzie w tej grze ;)
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Co do samych pojedynków , nie oszukujmy się.
Ludzie wolą forty bo te 4,5k expa + OUP co nie kosztuje cie nic energii(mogą ją wykorzystać do dziennych czy prac) za co HP zazwyczaj tracimy
a pojedynki ? Energia + dojście do gracza + HP , małe zyski oprócz expa. No trudno trzeba poczekać aż IG weźmie się solidnie za pojedynki i zrobi je jak trzeba.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Nie wiem czy zaczerpnąłeś tą wiedzę z West Wars, ale bardzo podobna rzecz tam się znajdowała, tylko była rozłożona na 2 etapy, a ty podałeś ten ostatni walki z przestępcami.
Pomysł wprowadzenia tego podoba mi się przynajmniej jakoś urozmaica grę.
Jestem na tak ;)
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
ww fajna gra, bez wkładania kasy w nią miałem 1532 poziom i wszystkie legendarne przedmioty, no ale cóż, zysku nie przynosiła to zamknęli :D
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
:p

A jak już pokonasz wszystkich z kryjówki np. 1 to możesz potem na nich jeszcze raz walczyć czy co? Ogólnie pomysł ciekawy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zrobiłeś mały błąd bo na początku na screenie pisze "szery prosi..." ale to teka drobnostka :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry