Tajemnicza notatka

  • Rozpoczynający wątek crespo21
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Błędem jest brak tłumaczenia... nie wiem dlaczego nie zostało ono wgrane. Jest to przetłumaczone.

Póki co służę:

Kawałek kartki wylądował ci na twarzy. Zanim ją odrzuciłeś, przeczytałeś coś na niej: "Dobrobyt i szczęście..." Wiadomość od twojego przeznaczenia?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem, że nic więcej nie wiesz czy nie możesz powiedzieć.. ? ;)
Ale czy to początek jakiegoś questa czy serii zadań czy jakikolwiek trop...?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jest to związane z jakimś zadaniem? Nie spotkałem się z czymś takim ale wygląda ciekawie.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Rozumiem, że nic więcej nie wiesz czy nie możesz powiedzieć.. ? ;)
Ale czy to początek jakiegoś questa czy serii zadań czy jakikolwiek trop...?

Wiedzieć to wiem wszystko na ten temat, ale przykro mi, nie mogę powiedzieć.
Tajemnica :)
Ta gra i tak już praktycznie nie ma tajemnic, no może poza mitem, którego chyba jeszcze nikt nie rozgryzł (?), więc niech coś nowego tajemniczego się dzieje :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
I super, cieszę się, że nie da się ciebie przełamać Onufry, bo ta iskierka tajemniczości to chyba jedyna rzecz która trzyma większość ludzi jeszcze przy tej grze ;)
A spytałem, bo nie chciałem robić czegoś co może nie miałoby sensu, ale widzę, że zedytowałeś swojego posta :p wiec kolejna tajemnica do odkrycia ;) ;)
 
To teraz podaj więcej info, Crespo :)

Wielkość fortu - mały
Co miał ubrane
Czas, dzień tygodnia mamy - środa
Podczas spania napisałeś- spanie trwało? przerwał? skończyło się? - otwarte mamy okno koszar więc może dopiero ustawiał, chciał włączyć kolejne.

Pojawiło się coś w eq? A może jakieś zadanie? :)

Czekam na odpowiedzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To co mi napisał, jeśli chodzi o szczegóły:


"a wiec tak spałem w forcie po nocy:) przerwałem mu sen do najbliższego miasta żeby kasę wpłacić i znowu sen w tym samym forcie po niecałych 3 min (zagapiłem się i kasy nie wpłaciłem) i patrze ten komunikat "tajemnicza notatka"....
Na sobie miałem założone :czarny krawat,brązowy cylinder,złota szabla,szlachecki żakiet,złota strzelba,mustang,laska,szlacheckie jeansy,pas Ala swearengena i mokasyny .
czas po 9 rano parę minut
w nocy robiłem prace na sterydach (eksperckie wskazówki do prac za 123 obligacje )praca to napad na bank"
 
Jak jutro wstanę to to postaram się to wypróbować.

Właśnie sprawdzałem czy mogę napad na bank robić i okazuje się, że tak, a opisane ciuchy to najlepszy set pod tę pracę (tylko szabla kolekcjonera jest lepsza, no ale muszę się dostosować :p)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Pytanie co oznacza "Dobrobyt i szczęście". Większy współczynnik wypadania przedmiotów w pracach czy quest na dobra materialne.
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
hhmmm dowiedz się czy znalazł on już niewypolerowane szkło może zadanie mit nie jest takie ubogie i ma dalszą część
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jeszcze się za to zadanie nie zabrałem właśnie robiłem Charlie (Bank)

większe zdjęcie




lokalizacja 10x2 mały fort
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ciekawi mnie czy wymaganiem musi być spanie w forcie, skoro nie każdy może sobie na to pozwolić :)
 

KozaK69

Elitarny Tester
Pojawiły się jeszcze przynajmniej dwie tajemnicze notatki - obie w oryginale po niemiecku:
Pierwsza o lokomotywie pojawiającej się znikąd, przed którą uciekasz w ostatniej chwili, a druga o wielkim mechanicznym pająku, takim jak w filmie Bardzo Dziki Zachód, który pojawił Ci się gdzieś na horyzoncie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser12954

Gość
Gość
Onufry - dajcie tłumaczenie, żeby nie zepsuć nam zabawy :traper:. A swoja drogą to pan Onufry chyba gra na św 1 hmpf. Więc wykona to zadanie sam?

Dobra, w takim razie robię przerwę z zadaniem Charlie i mit, żeby czegoś nie pominać - a nóż będzie jakaś decyzja, jedna lepsza, jedna gorsza i co wtedy, no właśnie :I:.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podobno od którejś aktualki już żadna decyzja nie zablokuje nam questów ani ekwipunku z zadań
 

DeletedUser343

Gość
Gość
a w którym sektorze fort ??


i skoro chodzi o dobrobyt i szczęscie to może powiedz ile około miałeś w banku i przy sobie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry