Targ, przesunięcie na koniec ofert

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16834
  • Data rozpoczęcia

Przydatne?

  • Tak

    Głosy: 10 83,3%
  • Nie

    Głosy: 2 16,7%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser16834

Gość
Gość
Zmiana chyba niewielka, ale ułatwiająca sprawne przeszukiwanie targu. Na pomysł wpadłem już dawno, ale przed chwilą mnie zachęciła jedna sytuacja do stworzenia tej propozycji. Wchodzimy na targ, produkt, przykładowo kamienie. Chcemy kupić hurtowo, 100+. Wiadomo, takie oferty są zwykle na końcu, a bardzo często zdarzają nam się śmiałkowie, którzy wystawią tysiąc produktów i musimy lecieć na sam koniec. Moja propozycja jest następująca, by jednym kliknięciem, tak jak to możemy powrócić na początek, tak też moglibyśmy skoczyć na koniec.

2cce.png


Wiem, że niektórzy mogą uważać, że wystarczy kliknąć na sortowanie od największego:) Nie wiem czemu, ale na androidzie wybitnie mi te przyciski działać nie chcą, a często z komórki wchodzę na TW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł fajny ale jak sam stwierdziłeś można sobie radzić, a podobno już pracują nad TW na komórki.

Mi osobiście bardziej by pasowała opcja gdzie mogę ręcznie wpisać nr strony lub po prostu możliwość przeskakiwania o 10 stron, bo często filtruje po nickach graczy a jak czyjś nick zaczyna się np. na p to trzeba pół targu przeskoczyć a tak byłoby szybciej.
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Pomysł fajny ale jak sam stwierdziłeś można sobie radzić, a podobno już pracują nad TW na komórki.

Mi osobiście bardziej by pasowała opcja gdzie mogę ręcznie wpisać nr strony lub po prostu możliwość przeskakiwania o 10 stron, bo często filtruje po nickach graczy a jak czyjś nick zaczyna się np. na p to trzeba pół targu przeskoczyć a tak byłoby szybciej.

No dokładnie, właściwie teraz pomyślałem, by to 'wyszukiwanie' stron na targu zrobić według tej samej zasady co mamy ranking ogólny. Nawet zaszalałbym jeszcze, dodając miejsce na nick gracza, by wyszukało jego wszystkie oferty. Nie jest to dużo roboty, pod względem kodu:)
 
Sam miałem ten pomysł opracowany, no ale hamowała mnie możliwość sortowania, więc przycisk był zbędny. Nie mniej, masz moją grafikę, przyda Ci się do pomysłu:

rmrr.jpg
 

DeletedUser27164

Gość
Gość
Można znaleźć taką liczbę produktów kilkając w ikonkę (=) nad liczbą itemków. sortujesz wtedy w jaki sposób ma sie pokazywać
 

DeletedUser16834

Gość
Gość
Można znaleźć taką liczbę produktów kilkając w ikonkę (=) nad liczbą itemków. sortujesz wtedy w jaki sposób ma sie pokazywać

Dziękuję bardzo za uświadomienie, również dziękuję za przeczytanie mojego całego postu:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry