odrzucony Tematy o Moderatorach Forum

Jestem na:

  • Tak

    Głosy: 3 12,0%
  • Nie

    Głosy: 17 68,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 5 20,0%

  • W sumie głosujących
    25
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

kruK629

Członek obsługi gry
Chciałbym Zaproponować,żeby Moderatorzy Forum też mogli mieć o Sobie swój Temat,żeby można im pytania zadawać np Graczowi Zartas tak jak są Pytania do Adminów
To jak chcesz im zadać pytanie to zawsze możesz do nich napisać prywatnie, jakaś przyczyna tego jest, że nie ma wątków na forum. Może nie każdy chce odpowiadać na m.in Twoje pytania dotyczące planów/życia prywatnego - nie przyszło Ci to przez głowę ?

Jestem na NIE
Temat do zamknięcia przez Administrację
Pozdrawiam
 

kruK629

Członek obsługi gry
<Post został usunięty z uwagi na naruszenie regulaminu forum>
Wyraziłem swoje zdanie, zresztą zobacz człowieku wyniki na ten moment. Czemu nasze głosy nic nie znaczą? W czym jesteśmy gorsi od Ciebie? Jak chcesz coś adminów zapytać to możesz zapytać prywatnie a nie robiąc spam. Zobacz też, że Twoje pytania zadane adminom pozostają bez odpowiedzi - to już chyba powinno coś dla Ciebie oznaczać?
Choć mam pewne obawy


P.s temat do zamknięcia
 
Jak ty jesteś marną podróbką jedynej prawdziwej Legendy Arizony Blaz3ja prawdziwa legenda jak ja nie potrzebuje zastępców


Sam jesteś Podróbką i koniec z Tobą na TW marna Podróbko Blaz3j ja jestem Prawdziwy a ty się pode mnie podszywasz i mi Zazdrościsz i zgłaszam do Zartasa Moderatora twoje prowokujące,obraźliwe posty i on je usunie ii to jeszcze dziś
 
Status
Zamknięty.
Do góry