The-West 3.0

Status
Zamknięty.

Wojcieszy

Papatki bobaski
The-West3.0.png
To już 8 lat od kiedy mamy The-West 2.0 (od 07.11.2012). Przez ten czas trochę zdążyło się pozmieniać, jednak to 2.0 było przełomowe dla gry. Czy na 3.0 również planowane jest ,,coś dużego"? Aktualizacje są wprowadzane średnio raz na dwa tygodnie, więc już bliżej niż dalej, by wprowadzić kolejną cyfrę przed kropką w aktualizacjach. Dział z propozycjami jest pełen świetnych pomysłów, lecz przez 8 lat jedynymi większymi aktualizacjami (jeśli dobrze pamiętam) to było wprowadzenie ulepszeń i przygód.

Gracze czekają na zmiany w fortach (nie wzorów, lecz map), aktualizacji w przygodach (drużyny, walki gangów), ułatwienia podczas wymian (Eventy to główny aspekt tej gry... prawie każda aktualizacja ma coś wspólnego z eventem (przygotowanie, wdrożenie, sprzedaż przedmiotów), lecz nadal nie ma opcji bezpiecznej wymiany przedmiotów), aplikacja mobilna (obiecywana na początku 2.0, lecz do tej pory jej nie ma).

Czekam na odpowiedź Etriel oraz na rozpoczęcie dyskusji wśród graczy ;)
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Bardzo dobrze napisane, były właściwie tylko 2 aktualizacje (ulepszanie i przygody), reszta to tylko aktualizacja aktualizacji, lub tzw. "łatki", do teg żadna nie jest pomyślnie zrobiona od a do z :/
Jednak moim skromnym zdaniem, największym problemem nie są te aktualizacje, tylko p2w, brak promocji gry, za dużo serwerów, zbyt mało graczy, na każdym serwerze praktycznie fortują Ci sami gracze, a przecież forty (według mnie) trzymają jeszcze tą grę... ludzi jest tak mało że pvp własciwie nie istnieje, jedynie co to budowa już nawet nie kościoła, a katedr ;) no ale jaki kośćiół taki bentley :D
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Kurde, nie wiem czy się uczyłem innej matematyki, ale dla mnie od 7.11.2012 roku nie minęło 8 lat :|
trzmajmy się ściśle dyskusji a nie piszmy coś żeby napisać :)
chyba każdy zobaczy że to jest "8" lat jak dobrze policzy ;)

sam jestem ciekaw odpowiedzi ze strony administracji, gółwnie odpowiedzi od CM
 

KozaK69

Elitarny Tester
Ale zdajecie sobie sprawę że po wersji 2.99 kolejną jest 2.100, a nie 3.0?
Generalnie nie ma nic takiego w planach, o czym tu dyskutować?
 
dokładnie, może być i 2.99.01 - a nawet jak będzie 3.0 to raczej nic nie przyniesie (chyba ze błąd w zadaniu)
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
machną nam grafikę 3D i osoby, które będą chciały dalej grać w TW będą musiały kupić specjalne monitory firmy IG wraz ze specjalnymi okularami, z ekskluzywnym i niepowtarzalnym logo TW i IG a'la trollface =]
nioch nioch
 
Przecież każdy wie że TW lata świetności ma za sobą....
wiadomo, że by się chciało czegoś nowego...
powiewu świeżości
ale prędzej RDR2 wyjdzie na pc niż TW wejdzie na 3.0
 
Po wersji 2.99 wejdzie wersja 2.100. Był tu gdzieś wywiad. I raczej dalej będą robić to co robią czyli event i kolejny mocniejszy set z bonusami +1.x na lvl :D

W wersji 3.0 widziałbym:
- rebalans bonusów postaci
- dalszy rozwój postaci po 150 lvl
- (założenie) max 200 lvl -> nowe prace, odzież, bronie, zadania, zwiększona mapa świata
- nowe mapy fortowe i zwiększenie nagród -> waloryzacja bitew fortowych
- odświeżona, nowsza grafika
- wersja mobilna
- świat międzynarodowy
 

DeletedUser30517

Gość
Gość
Po co ulepszać stary śmieć jak lepiej zrobić nową grę, a ze starego śmiecia wyciągnąć jak najwięcej z jak najmniejszymi kosztami i jak najmniejszym wkładem pracy. Ja nic nowego nie spodziewałbym się od inno no chyba że kolejne sety, wyprzedaże za bryłki, nowe światy żeby jeszcze więcej wyciągać kasy z portfeli graczy i ewenty. Już lepiej dla nich byłoby zrobienie TW od nowa.
 
Po co ulepszać stary śmieć jak lepiej zrobić nową grę, a ze starego śmiecia wyciągnąć jak najwięcej z jak najmniejszymi kosztami i jak najmniejszym wkładem pracy. Ja nic nowego nie spodziewałbym się od inno no chyba że kolejne sety, wyprzedaże za bryłki, nowe światy żeby jeszcze więcej wyciągać kasy z portfeli graczy i ewenty. Już lepiej dla nich byłoby zrobienie TW od nowa.

to wyczerpuje temat w całości, nie ma co marzyć o zmianach, które nie nadejdą... gra jest tylko utrzymywana by wpływała z niej jakaś kasa, nie jest już rozwijana (nowe loterie i SHOP to nie rozwój gry...)
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Szanowni gracze,

Projekt The West jest zamykany. Wygaszenie gier mmorpg to proces długotrwały, ponieważ w pierwszej kolejność odchodzą głównie gracze nierobiący mikropłatności, dlatego firma może tego nie odczuć. W kolejnych fazach grupa donatorów aktywnie robiących mikropłatności się zmniejsza. Można to porównać to bardzo powolnego wykrwawia się.

To, że w tym momencie firma, nie widzi przyszłości dla The West nie oznacza, że nie będzie jej widziała za miesiąc, rok. Nie oznacza to, że po zamknięciu gry nie zostanie wskrzeszona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry