The-West

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30651
  • Data rozpoczęcia

Czy gra zmierza w dobrym kierunku?


  • W sumie głosujących
    77
Status
Zamknięty.

DeletedUser30651

Gość
Gość
Overall declining player numbers on some servers are indeed a problem, but also expected due to the age of the game. To limit the effect we are planning to merge some servers, which has shown to increase activity and reactivate old players. While this can, of course, be seen as a bad thing (less servers) it has proven in the past to be a good change as servers with bigger player numbers are able to maintain those numbers longer and also convert more new players to stay.

Co ja właśnie przeczytałem [o_O]

PS: dobrze wiedzieć, że się w ogóle nie zmieniłeś Wojcieszy ;)

W sumie można im tylko wysłać ten kawałek i zapytać czemu się nie stosują i czy już zapomnieli co sami mówili hahahaha!
 
Był list i nawet była odpowiedź (sporo na nią było trzeba czekać :p), więcej w tym temacie: https://forum.the-west.pl/index.php?threads/list-do-innogames.59134/
2015... boshee... jaki ja młody, głupi i naiwny byłem.

4 lata od tamtego listu minęły, a poruszone problemy nadal są aktualne... Nasuwają się zatem następujące przypuszczenia:
- propozycje po dokładnym przeanalizowaniu i wraz z upływem czasu, zostały przez IG rozparzone jako niemożliwe/nieopłacalne do wprowadzenia,
- propozycje widnieją cały ten czas na liście TO DO, ale ich wprowadzanie idzie baaaardzo powoli, co może być spowodowane różnymi czynnikami np. brakiem ludzi.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
4 lata od tamtego listu minęły, a poruszone problemy nadal są aktualne... Nasuwają się zatem następujące przypuszczenia:
- propozycje po dokładnym przeanalizowaniu i wraz z upływem czasu, zostały przez IG rozparzone jako niemożliwe/nieopłacalne do wprowadzenia,
- propozycje widnieją cały ten czas na liście TO DO, ale ich wprowadzanie idzie baaaardzo powoli, co może być spowodowane różnymi czynnikami np. brakiem ludzi.

Tylko po co mamy się domyślać... czy nie lepiej wysłać zapytanie do tego samego człowieka, z prośbą o odniesienie się do jego własnego listu...
 
Tylko po co mamy się domyślać... czy nie lepiej wysłać zapytanie do tego samego człowieka, z prośbą o odniesienie się do jego własnego listu...

Napisać zawsze można. Jak pisałam wcześniej, pomysł listu popieram. Trzeba tylko poczynić pierwszy krok i od słów przejść do czynów, za co szczerze trzymam kciuki i życzę Wam powodzenia.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Napisać zawsze można. Jak pisałam wcześniej, pomysł listu popieram. Trzeba tylko poczynić pierwszy krok i od słów przejść do czynów, za co szczerze trzymam kciuki i życzę Wam powodzenia.

Jak ja bym bardzo chciał żyć w idealnym świecie. Być nadal młody, głupi i naiwny... Jeżeli list z 2015 roku zawiera w treści bardzo pozytywny dla wszystkich graczy przekaz, zaś za słowami nie idą czyny to chyba coś tu jest nie tak :/

Listy listami, jednak to właśnie CM gry powinien przekazywać ważne petycje od graczy do centrali i co jakiś czas się przypominać z prośbą o jakąkolwiek reakcję (a gracze już serio są mocno wkur... niezadowoleni). Odpowiedź odmowna też jest dla nas ważna, bo to znaczy, że ktoś nad danym pomysłem/ prośbą się pochylił i przeznaczył na to trochę swojego czasu.

To musi być jakakolwiek interakcja między stronami, a nie tylko jednostronny list, lakoniczna odpowiedź (z opóźnieniem) i brak jakichkolwiek działań by pociągnąć to dalej.

Jeżeli nie wspiera nas CM to każde nasze działanie jest spisane na straty.

Ale spoko, bądźmy dalej głupio naiwni, tylko z każdym rokiem coraz bardziej przestajemy być już młodzi i stajemy się starymi zgredami.

Serio zaczynam pisać jak Mozart :p
 
Jeżeli list z 2015 roku zawiera w treści bardzo pozytywny dla wszystkich graczy przekaz, zaś za słowami nie idą czyny to chyba coś tu jest nie tak :/

Jeżeli od czterech lat nic się nie zmieniło, to tak jak napisałam, albo IG uznało, że zmian nie opłaca im się wprowadzić lub występują przeszkody techniczne uniemożliwiające ich wprowadzenie albo zmiany czekają na "odpowiedni czas" i prace idą bardzo powoli.
Jak jest naprawdę, można się jedynie domyślać lub przestać się domyślać i, tak jak napisałeś, wysłać zapytanie w tej sprawie do IG. Nie ma niestety gwarancji, że zostanie udzielona odpowiedź ani czy cokolwiek z tej odpowiedzi wyniknie, ale lepsze to niż samo narzekanie i nic nie robienie.
Zgodzę się też z tym, że takie zapytanie powinien wysyłać CM, a nie gracze, ale nawet wtedy nie ma gwarancji, że CM uzyska wyczerpującą odpowiedź oraz że wszystkie szczegóły będzie mogła później przekazać Wam.
Lenka na pytanie, czy przekazała Wasze ostatnie skargi wyżej, odpowiedziała twierdząco. Czy naprawdę zostały wysłane, można wierzyć jedynie na słowo. Nie ma żadnego dowodu i z tego co tutaj przeczytałam, wnioskuję że o to się głównie rozchodzi, o to że ani Wy (ani również my) nie mamy namacalnego dowodu, jakie informacje płyną od naszego CM do LCM i co dalej IG z tymi informacjami robi.
Ja również jestem ciekawa jak to wygląda, jak również jestem ciekawa tego, jakie informacje idą od innych narodowości, czy pomysły/skargi/prośby pokrywają się z naszymi, czy też są zupełnie inne. Wielokrotnie było mówione, że coś weszło, bo gracze z innych marketów tego chcieli albo że coś nie weszło, bo za mało graczy tego chciało, ale którzy gracze konkretnie chcieli, tego nie wie nawet CM. Wiem jednak, że moja ciekawość nie zostanie zaspokojona.
W każdej firmie główne decyzje podejmuje zarząd, który zbiera się co jakiś czas na zamkniętych posiedzeniach. Przebieg tego posiedzenia nie jest publiczny. Pozostali pracownicy zostają poinformowani tylko o podjętych decyzjach, a nie o całym przebiegu posiedzenia. Do tego można porównać sytuację z Waszymi prośbami o migrację, pomysłami itd. CM każdej wersji westa jest informowany tylko o ostatecznych decyzjach jakie zapadną, a następnie o tym informuje podległych mu pracowników, czyli TWT, a dalej klientów, czyli graczy.
W związku z powyższym, naprawdę rozumiem, że chcielibyście uzyskać konkretną odpowiedź, dlaczego w grze nie zachodzą duże zmiany, dlaczego nie ma migracji itd., ale nie są to informacje, których udziela się klientom.
W takiej sytuacji można:
- jako niezadowoleni klienci, napisać list do osób decyzyjnych, czekać na odpowiedź i liczyć, że to coś da,
- poczekać na zapowiadane przez Lenkę spotkanie w lipcu, zadać jej wtedy te wszystkie pytania, które tutaj padają, a na które nie ma obecnie czasu odpowiedzieć, w szczególności zadać pytanie o upublicznienie odpowiedzi od IG na ostatnie wydarzenia,
- pogodzić się z zaistniałą sytuacją.
 
J
Lenka na pytanie, czy przekazała Wasze ostatnie skargi wyżej, odpowiedziała twierdząco. Czy naprawdę zostały wysłane, można wierzyć jedynie na słowo. Nie ma żadnego dowodu i z tego co tutaj przeczytałam, wnioskuję że o to się głównie rozchodzi, o to że ani Wy (ani również my) nie mamy namacalnego dowodu, jakie informacje płyną od naszego CM do LCM i co dalej IG z tymi informacjami robi.
No o to chyba chodzi graczom :) pozdrawiam
 
Overall declining player numbers on some servers are indeed a problem, but also expected due to the age of the game. To limit the effect we are planning to merge some servers, which has shown to increase activity and reactivate old players. While this can, of course, be seen as a bad thing (less servers) it has proven in the past to be a good change as servers with bigger player numbers are able to maintain those numbers longer and also convert more new players to stay.

Co ja właśnie przeczytałem [o_O]

PS: dobrze wiedzieć, że się w ogóle nie zmieniłeś Wojcieszy ;)

Ale odpowiedź była, a to niezaprzeczalny fakt ;d . "Nie ma to tamto" :D .
 

Spider Poul

Blada Twarz
Niezbyt budujący jest fakt, iż na tym forum jest 100 x więcej życia, energii itp niż w całej grze. Zniechęcenie dużej ilości graczy budzić też może galopujący zalew nowymi setami (o bryłkowych nie wspominając). Dawniej jak ktoś sobie w wielkich bólach uciułał jakiś sensowny secik, to był gość i wymiatał. Teraz nawet nowych gaci nie zdążysz założyć, a już są przestarzałe. Ci co grają na pełnej p.....e, podkręcają sety na maxa, a Ci co jeszcze nieco zaglądają od czasu do czasu, tym bardziej odstają od tychże pierwszych. To raczej demotywuje niż dodaje skrzydeł. Gra poszła w ilość (setów, dziwnych zadań i nie mniej dziwnych pomysłów...) a nie w jakość.
 
Jeżeli od czterech lat nic się nie zmieniło, to tak jak napisałam, albo IG uznało, że zmian nie opłaca im się wprowadzić lub występują przeszkody techniczne uniemożliwiające ich wprowadzenie albo zmiany czekają na "odpowiedni czas" i prace idą bardzo powoli.
Jak jest naprawdę, można się jedynie domyślać l
Jeśli od 4 lat nic się nie zmieniło to liczmy tak pi x drzwi 4x12 to wychodzi prawie 50 cm lacha jaką położyło na TW IG Farben :D
Nawet nie chce mi się czytać tego wątku od początku - nabijajta se posty dalej, płaczta, lamentujta to i tak nic Wam nie pomoże :)
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Jeżeli od czterech lat nic się nie zmieniło, to tak jak napisałam, albo IG uznało, że zmian nie opłaca im się wprowadzić lub występują przeszkody techniczne uniemożliwiające ich wprowadzenie albo zmiany czekają na "odpowiedni czas" i prace idą bardzo powoli.
Jak gracze nadal dają bryłki nadal oglądają reklamy i jedynie ,,czasami" coś tam narzekają i mówią to się nie dziwie że nic się nie zmieniło. IG by się zainteresowało nami tylko wtedy gdybyśmy zrobili jakąś większą akcje która by im w portfel uderzyła (np przestali kupować bryłki i inne rzeczy które za nią są jak sety, włączyli adblocka i przestali oglądać reklamy dla pkt energii motywki lub hp w kinie, albo- najbardziej skrajna opcja przestali wszyscy grać na jakiś czas) wtedy to by się nami zainteresowali i może by się coś chciało im robić węcej OUD . problem jest taki że w taką akcje musiałaby się zaangażować minimum połowa społeczności aby cokolwiek się zmieniło ;-[
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Spoko jest :))
Zaraz będzie dzień niepodległości IG i twórców coraz ciekawszych mini ewentów,:DDD
Ciekawe co tym razem wymyśla?!o.O! Może zerwanie 125 robaczywych jabłek na jesienne wieczory, a z każdego jabłka wypadnie robak potrzebny do zadania?ok_:) Zbielałem fiolki na 4 światach i na czerech światach wypadło mi 40% kawałków listów reszta to podkowy dla osla co biega po prerii z miejsca na miejsce kilka herbat bym miał sile klikać po 15 sekund i eliksiry życia jak już opadałem na duchu dobrze, że chociaż wypadły samopały mam nadzieje, że jeszcze działają? No i kilka specjalnych naboi bez nich nawet samopały nie działają. Wszyscy to widza i cieszą się, bo to coś nowego.
Czekamy niecierpliwie czym nas jeszcze można zaskoczyć.:uuu) Nie będę pytał TW o jakieś informacje czy szczegóły, bo obowiązuje ich pewna klauzula.
Może na 30> lecie wspomnień The Westu jakiś znany nam historyk uchyli skrawek tajemnic XXI wieku na dzikim zachodzie.Pewnie bedzie to znudzony Fusek
Tak na marginesie ja nie zwariowałem ja się po prostu już znudziłem. oops!
 
https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-103.3432/#post-35918

A 15 months ago we announced that we were moving from Flash which supported our fort battle system on The West. Since then we have been moving the fort battle feature to the more modern and reliable HTML5 platform. Our dedicated team was working hard over this past year to make this possible, and today we're happy to announce that the HTML5 will be tested on our beta (and Polish) server(s).
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/update-2-103.3432/#post-35918

A 15 months ago we announced that we were moving from Flash which supported our fort battle system on The West. Since then we have been moving the fort battle feature to the more modern and reliable HTML5 platform. Our dedicated team was working hard over this past year to make this possible, and today we're happy to announce that the HTML5 will be tested on our beta (and Polish) server(s).

tumblr_msfwi5Fg7P1shp34no1_500.gif
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Chyba nie ma nic w tym złego, że fachowcy sami go przetestują, nigdzie więcej nie ma tylu wariatów na fortach.
Polska to dobry poligon o ile wszystko działa poprawnie. ;) a jesli cos nie dziala to zaraz odbije sie echem na calym The Wescie :DDD
 
Status
Zamknięty.
Do góry