The-West

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30651
  • Data rozpoczęcia

Czy gra zmierza w dobrym kierunku?


  • W sumie głosujących
    77
Status
Zamknięty.

DeletedUser30651

Gość
Gość
Wrzucam raz jeszcze, bo poprzednie się zepsuło xD


Jako zatroskany gracz, widząc również stanowisko innych graczy postanowiłem poruszyć kilka spraw które według mnie są złe w tej grze:

1. Czy doczekamy się wersji 3.0 lub jakiejkolwiek poważniejszej zmiany?
Mija już ładnych kilka lat, od wprowadzenia wersji 2.0.
Zmian na fortach nie było od baardzo dawna, przygody były wprowadzane jako jedna z kilku mapek, pojawiła się jedna i została zepsuta przez głupie zestawy, od tego czasu zmian żadnych. Pojedynki również stoją w miejscu.

2. Czy doczekamy się migracji lub połączenia światów? Zdecydowana większość graczy popiera takie rozwiązanie, bitwy fortowe wyglądają słabo praktycznie na każdym świecie, a to forty są najważniejszym elementem tej gry. Zresztą z pojedynkami na wielu światach nie jest lepiej.

Zwykle każda osoba gra na maksymalnie dwóch światach. Po migracjach, a najlepiej zredukowaniu liczby światów do maksymalnie czterech, liczba graczy na bitwach zdecydowanie by wzrosła, uatrakcyjniając rozgrywkę i zachęcając więcej ludzi do gry.

Głównym argumentem przeciwko jest, że jeżeli serwery się utrzymują to znaczy, że migracji nie będzie. Nie rozumiem tej argumentacji, ponieważ znam wiele osób, które nie wydają bryłek ponieważ szkoda im tego robić na pustoszejących światach, a wydały by ich dużo po migracji...A te które wydają wydawały by dalej.

3. Bryłki. Doskonale rozumiem, że wydawanie bryłek jest głównym źródłem dochodu z tej gry, natomiast kiedyś dało się konkurować z graczami wydającymi ich duże ilość nie wydając nic, teraz jest to coraz trudniejsze, a przez idiotyczną wyprzedaż to na świecie Ohio zupełnie niemożliwe. Musi być większe zbalansowanie gry pod tym względem, bryłki powinny dawać przewagę ale gra nie powinna przyjmować formy pay2win, a do tego to wszystko zmierza... Jeżeli koniecznie potrzebna jest dodatkowa forma zarobku, to można by wprowadzić np. zmianę klasy postaci za bryłki, lub zmianę rzemiosła. Myślę, że wielu by skorzystało.

4. Eventy. Kiedyś eventy były w ciągu roku cztery, w tej chwili eventów jest pełno, a do tego dochodzą wyprzedaże przedmiotów tylko i wyłącznie za bryłki, dające dużą przewagę graczom wydającym ich duże ilości.

5. Błędy. Czy na prawdę to tak wielki problem wprowadzić zadanie bez błędu? Ostatnio zdarza się to bardzo rzadko...

6. Ogólne niszczenie gry. Zbierając to wszystko razem, nie sposób pomyśleć, że Inno ma już tą grę gdzieś, chce jeszcze trochę na niej zarobić zanim ją całkiem usuną, przykładem nowo otwarty świat Ohio, który jeszcze się nie zdążył dobrze zacząć a już upada, ponieważ bardzo wielu graczy stwierdziło, że nie będą wydawać dużej ilości bryłek na sety potrzebne do jakiegokolwiek konkurowania z resztą.
Jak stwierdziło kilka osób, poczuły się jakby napluto im w twarz...

A teraz nawiązując do mojego wczorajszego posta o błędzie z obsadą stanowiska CM. Nie mam do Lenki żadnej osobistej urazy, mam tylko pretensje, że ma po pierwsze bardzo słaby kontakt z graczami, a po drugie duży problem by chociażby wrzucić jakieś ogłoszenie w sensownym czasie, a do tego bardzo mało zdecydowania przy rozwiązywaniu konfliktów.

Zbierając to wszystko razem, ja uważam, że ta gra zmierza w złą stronę, ale ciekaw jestem zdania innych w tym temacie. Mam też pytanie, czy była by możliwość wypowiedzi CM, bo wiem, że przekazuje pewne informacje do inno, jakie informacje płyną od grona polskich graczy do inno poprzez CMa? Czy inno dostaje informacje, że większości graczy nie podoba się gra na upadających serwerach?

Z mojej strony tyle, gratuluję i dziękuję tym którym chciało się to przeczytać I;)
 
Bardzo miło, że poświęciłeś swój czas. Oczywiście z inicjatywą się zgadzam i jak najbardziej popieram. Uprzedzając jakąkolwiek odpowiedź. Po pierwsze @Lenka222 tego nie przeczyta, po drugie nie odpowie, po trzecie nie przekaże dalej. Znając życie w temacie wypowie się kilku graczy którym rzeczywiście problem leży na serduchu i są tematem zainteresowani. CM zignoruje w ostateczności wypowie się fusek albo wariata zbierając resztki honoru TWT z podłogi, co niestety poza ciepłym słowem nic nie wniesie. Jak dla mnie rozwiązania są dwa, albo zmiana kogoś na stołku, albo jakieś spotkanie na voice chatcie i uzgodnienie wspólnego stanowiska społeczności, teamu i CM tak jak to kiedyś miało miejsce.

/Edit Dodam jeszcze, że trzeba ustalić jaki wpływ gracze mogą wywierać na twórcę najlepiej z osobą która za ten kontakt odpowiada... Gra dla graczy nigdy na odwrót ;)
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Dobrze, że mi przypomniałeś, zapomniałem wspomnieć o tych członkach TWT którym zależy i którzy na siebie przyjmują pretensje graczy, głównie Wariata i Fusek. Szacun dla nich.
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Wszystko spoko,wszyscy chcieli byśmy żeby było tak super elegancko i klarownie tylko że jeśli właściciel gry od może nie 10 lat ale przynajmniej 5 olewa projekt i zajmuje się tworzeniem kolejnych tworów które po czasie porzuca zostawiając tym samym piętrzące się takie problemy jakie mamy z TW no to coś tu nie gra.Wszyscy dobrze wiedzą ,że mądre pomysły są przekazywane do centrali,no niestety Inno przyjęło strategię pt niech się dzieje wola nieba,więcej bryłek nam potrzeba i nie dokonując pozytywnych zmian w grze otwierają kolejne serwery.W temacie wyprzedaży to nie miała ona większego wpływu na Ohio,nie wiem z czyjej inicjatywy porozdawano kilku graczom kody bonusowe z masą setów które do grudnia nie powinny się tam pojawić.Postępując w ten sposób Inno czy administracja dała znaczącą przewagę kilku osobom no i walka o topkę przestała mieć sens.Na serwery o obniżonej liczebności graczy i ich aktywności po prostu nikt nie ma pomysłu bo jest ich zbyt wiele.Wydaje mi się że najrozsądniej było by skontaktować się z właścicielem gry za pośrednictwem CM i przeprowadzić jakąś konferencję bądź coś podobnego ,tak aby gracze mieli realny wpływ na to co stanie się z poszczególnymi elementami gry,światami etc Gra wymaga głębokich zmian zmierzających do ustabilizowania jej.Napewno nie jest to projekt który można skreślić.Po przeprowadzeniu ustalonych wcześniej ze społecznością zmian ostra kampania reklamowa i mamy spokój na kilka lat,drobne aktualki wówczas wystarczą.Do naprawienia jest wiele,jednak dobrzy fachowcy mogą zrobić w krótkim czasie kawał dobrej roboty i przywrócą nam nazwijmy to równowagą w grze choć to słowo nie do końca oddaje mój zamysł.Trzeba działać to jest pewne.Wyrażam swoją opinię,oczywiście każdy ma swoje zdanie,moje jest właśnie takie.
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
1. Czy doczekamy się wersji 3.0 lub jakiejkolwiek poważniejszej zmiany?
Mija już ładnych kilka lat, od wprowadzenia wersji 2.0.
Zmian na fortach nie było od baardzo dawna, przygody były wprowadzane jako jedna z kilku mapek, pojawiła się jedna i została zepsuta przez głupie zestawy, od tego czasu zmian żadnych. Pojedynki również stoją w miejscu.

Czy wersja 3.0 będzie ,,przełomowa” jak 2.0, czy nastąpi tylko migracja na html?

Czy nastąpi wersja 3.0? Haha, to już za 10 aktualizacji jeśli dobrze pamiętam. Po wersji 2.99 nastąpi wersja 2.100. Nie będzie nowej wersji 3.0. A jeśli chodzi o html, rozumiem, że chodzi o HTML5, to tak, nastąpi to w 2019 roku, prawdopodobnie gdzieś w pierwszym kwartale.
https://dziennikthewest.pl/wywiad-z-lead-community-managerem-i-game-designerem/


2. Czy doczekamy się migracji lub połączenia światów? Zdecydowana większość graczy popiera takie rozwiązanie, bitwy fortowe wyglądają słabo praktycznie na każdym świecie, a to forty są najważniejszym elementem tej gry. Zresztą z pojedynkami na wielu światach nie jest lepiej.

Zwykle każda osoba gra na maksymalnie dwóch światach. Po migracjach, a najlepiej zredukowaniu liczby światów do maksymalnie czterech, liczba graczy na bitwach zdecydowanie by wzrosła, uatrakcyjniając rozgrywkę i zachęcając więcej ludzi do gry.

Głównym argumentem przeciwko jest, że jeżeli serwery się utrzymują to znaczy, że migracji nie będzie. Nie rozumiem tej argumentacji, ponieważ znam wiele osób, które nie wydają bryłek ponieważ szkoda im tego robić na pustoszejących światach, a wydały by ich dużo po migracji...A te które wydają wydawały by dalej.

No a jednak są osoby, co bryłkują na ,,wymarłych" serwerach. IG zapewne ma jakieś fajne tabelki z wykazem opłacalności serwerów, i dopóki im jakiś serwer nie zaświeci się na czerwono (nie opłaca się go utrzymywać), to nie dadzą migracji. Niby większość chce migracji, ale jak się ją odpali to na np. s11 jeszcze sporo osób grało i IG nie zamykało serwera przez dłuższy czas. Informacje o chęci migracji są przekazywane przez Lenkę dalej, ale no cóż... Ktoś wyżej w IG ma inne zdanie na ten temat.

3. Bryłki. Doskonale rozumiem, że wydawanie bryłek jest głównym źródłem dochodu z tej gry, natomiast kiedyś dało się konkurować z graczami wydającymi ich duże ilość nie wydając nic, teraz jest to coraz trudniejsze, a przez idiotyczną wyprzedaż to na świecie Ohio zupełnie niemożliwe. Musi być większe zbalansowanie gry pod tym względem, bryłki powinny dawać przewagę ale gra nie powinna przyjmować formy pay2win, a do tego to wszystko zmierza... Jeżeli koniecznie potrzebna jest dodatkowa forma zarobku, to można by wprowadzić np. zmianę klasy postaci za bryłki, lub zmianę rzemiosła. Myślę, że wielu by skorzystało.

4. Eventy. Kiedyś eventy były w ciągu roku cztery, w tej chwili eventów jest pełno, a do tego dochodzą wyprzedaże przedmiotów tylko i wyłącznie za bryłki, dające dużą przewagę graczom wydającym ich duże ilości.

O takim modele biznesowym decyduje IG, widocznie na wykresach z przychodem eventy wyglądają lepiej.

5. Błędy. Czy na prawdę to tak wielki problem wprowadzić zadanie bez błędu? Ostatnio zdarza się to bardzo rzadko...
sheep.gif


6. Ogólne niszczenie gry. Zbierając to wszystko razem, nie sposób pomyśleć, że Inno ma już tą grę gdzieś, chce jeszcze trochę na niej zarobić zanim ją całkiem usuną, przykładem nowo otwarty świat Ohio, który jeszcze się nie zdążył dobrze zacząć a już upada, ponieważ bardzo wielu graczy stwierdziło, że nie będą wydawać dużej ilości bryłek na sety potrzebne do jakiegokolwiek konkurowania z resztą.
Jak stwierdziło kilka osób, poczuły się jakby napluto im w twarz...
Sporo osób pewnie przestanie bryłkować, ale znajdą się i tacy co utrzymają ten serwer. Czy Inno ma już tą grę gdzieś? Według mnie już od wersji 2.0 ma tą grę gdzieś oops! Gdy było InnoGamesTV to The-West pojawiał się raz na kilka odcinków tylko z informacją, że jakiś kolejny standardowy event wystartował, reklamy TW chyba tylko podczas premiery były gdzieś widoczne. No niestety... za wiele IG na TW nie zarobi, w porównaniu do takiego Elvenara/FoE/gier mobilnych, więc mniej skupia się na tym projekcie.
 

DeletedUser33849

Gość
Gość
Jedyna szansa na rozwój tej gry to zmiana jej właściciela. Inno nie traktuje już the west poważnie, nie ma tam nikogo kto odczuwałby pasję w stosunku do tej gry.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielokrotnie słyszeliśmy, że INNO liczy się z głosem świata PL. W związku z tym, świat PL został betą, aktualizacje oraz inne rzeczy są u nas wprowadzane w pierwszej kolejności. Teraz pytanie, czy nasz głos dociera do INNO, czy CM go przekazuje i komu. Jeśli tym kimś jest Etriel, to marne szanse, że to idzie dalej.
Co do CM, to INNO wybrało sobie taką osobę, która nie będzie im głowy zawracać.
 

DeletedUser33842

Gość
Gość
"jeżeli koniecznie potrzebna jest dodatkowa forma zarobku, to można by wprowadzić np. zmianę klasy postaci za bryłki" tylko z tym się nie zgadzam. Reszte popieram- Przede wszystkim Migracje.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
czy gra zmierza w dobrym kierunku ?

nie musze czytac nawet tematu by wiedziec o co chodzi gra to nie jedna osoba co zaklada jakis temat posludujac sie innymi osobami najczesciej awyklymi poslancami wystarczy ze ktos zalozy temat a tam mozna pisac co sie chce ? o czym jest ten temat i jakie mial zamiary jego pomyslodawca?

temat tego zagadnienia jest prosty czy gra jest prosta ? i zmierza w dobrym kierunku?

kierunki kazdy sam wyznacza a czy gra jest prosta to inne zagadnienie

mozna zawsze szukac alternatywnych wyjasnien ale po co?

kilka osob zaklada tematy tylko po to by zbierac profity w wymianach na innych swiatach

//Połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30651

Gość
Gość
Dzień dobry.

Niestety nie mamy na nic wpływu więc nie możemy nic zrobić.
Dodatkowo nie posiadamy żadnych informacji dotyczących przyszłości gry a nawet gdybyśmy mieli nie jesteśmy upoważnieni do rozprowadzania tych informacji.

Z wyrazami szacunku
Zespół The-West Polska

Niech przynajmniej powie to Lenka, wtedy będzie wiadomo na czym stoimy :))
 

DeletedUser30517

Gość
Gość
Chyba lepiej dla inno byłoby usunąć obecne TW i zrobić grę od nowa, ponieważ chcemy "wielkich" zmian, a w inno mają problemy z prostymi zadaniami, w których są błędy i na poprawę takowych błędów trzeba czekać 2 tygodnie do kolejnej niby aktualizacji, która nic tak na prawdę nie wnosi, a nie mówiąc tu już o "wielkich" zmianach. Ta gra jest robiona przez idiotów którzy są na praktykach/stażu w inno, którzy nic nie umieją porządnie zrobić. Dopóki inno będzie miało dochody, ponosząc niskie koszty, to nic nowego nie zrobią, no chyba że nagle spadną zyski z bryłek to wtedy może coś ruszą, ale w to wątpię.
 
Każdy z nas ma dość w pewnym stopniu zastoju w jakim tkwi nasza gra, już mniejsza o to kto ile wydał i na co wydał. Lecz zastanówcie się chcecie aby nadal były wam wciskane obrazki z zwiększoną wartością bonusu do umiejętności oraz co roku te same eventy? Ile można tak grać ? Czy nie wolelibyście mieć cokolwiek nowego w tej grze ? Co robi INNO z waszymi pieniędzmi zamiast rozwijać projekt, dodawać nowe mechaniki, aktywności woli wypuścić łaskawie jeden quest ewentualnie jakąś uber wyprzedaż. Nwm w co są inwestowane wszystkie zyski z gry bo na pewno da się za nie coś więcej zrobić po tak długi okresie czasu jak niż tylko i wyłącznie to co do tej pory otrzymaliśmy czyli niewiele

Niby jesteśmy dla nich główną pulą graczy więc kto jak nie my możemy coś zmienić, oczywiście najlepiej jest napisać nic to nie da i zniechęcić innych do działania.

Co do naszego aktualnego CMa oraz całego TWT osobiście nie mam zarzutów, nigdy nie miałem problemu z systemem supportu.
Lecz jeśli chodzi o kontakt gracza z naszym reprezentantem tutaj jest się do czego przyczepić. Zero odpowiedzi jeśli chodzi o forum w wielu tematach nadal czekamy na odpowiedź naszego CMa i chyba się nie doczekamy :(.
Nwm czy jest to spowodowane brakiem czasu czy strachem.
Ja nie mam takiego problemu z teamem jak z aktualną polityką INNO która się przyjęła i tkwi do tej pory bez zmian, nie wspomnę o dziurawym regulaminie w którym wszystko da się ominąć jak i również cokolwiek pod coś podpiąć .

Już mniejsza o ten chlew obsrany gównem czytaj (Ohio).
Na starcie kody które niby to powinny wygasnąć a nadal zostały użyte xD.
Osoby kodujące powinny zostać zweryfikowane gdyż niemożliwym jest aby nowy gracz miał dostęp do kodów więc są to 100% multikonta już grających i wie o tym każdy.
A w regulaminie konkursu było wyraźnie napisane że kody są tylko i wyłącznie do użytku dla wygranej osoby. Więc minimalnym staraniem powinny zostać przesiane te konta które użyły kodów i zablokowane jeśli nie została by udzielona odpowiedź właścicieli.
O tej wyprzedaży nie będę się rozpisywał gdyż jest odpowiedni temat do tego i jest tam wszystko wyjaśnione.

Temat migracji był wałkowany wielokrotnie i wszystko jest jasne, poza jednym dlaczego pod uwagę rozpoczynania migracji jest brany zarobek z serwera a nie ilość graczy aktualnie tam grających xD? Odpowiedź sama się nasuwa.

Wydaje mi się że całym problemem naszej gry jest brak osób w teamie oraz brak czasu tych osób które się w nim znajdują.
Więc zamiast tworzyć ankiety na forum o zmianie teamu proponuje dołączenie i sprawdzenie się w roli członka.

Pozdrawiam i czekam na odzew graczy jak i naszego Cma.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Osoby kodujące powinny zostać zweryfikowane gdyż niemożliwym jest aby nowy gracz miał dostęp do kodów więc są to 100% multikonta już grających i wie o tym każdy.
A w regulaminie konkursu było wyraźnie napisane że kody są tylko i wyłącznie do użytku dla wygranej osoby. Więc minimalnym staraniem powinny zostać przesiane te konta które użyły kodów i zablokowane jeśli nie została by udzielona odpowiedź właścicieli.

Skąd twierdzenie, że to musi być nowy gracz? Może to stary gracz, który pozostawił sobie kod i użył dopiero teraz? Czy my zabraniamy starym graczom tworzenia postaci/kont na nowych światach? Często jak chodziłem z kodami na walutę eventową to chodzili za mną wciąż te same osoby. Zapewne brały kody i wykorzystywały tylko na jednym serwerze, tam gdzie grają aktywnie. Błędem było tutaj stwierdzenie (moje stwierdzenie do którego się przyznałem), że kody mają krótki termin ważności.

Temat migracji był wałkowany wielokrotnie i wszystko jest jasne, poza jednym dlaczego pod uwagę rozpoczynania migracji jest brany zarobek z serwera a nie ilość graczy aktualnie tam grających xD? Odpowiedź sama się nasuwa.

No... InnoGames jako korporacja, która tworzy produkt musi chyba patrzeć na zyski, czyż nie?

Wydaje mi się że całym problemem naszej gry jest brak osób w teamie oraz brak czasu tych osób które się w nim znajdują.
Więc zamiast tworzyć ankiety na forum o zmianie teamu proponuje dołączenie i sprawdzenie się w roli członka.

Pozdrawiam i czekam na odzew graczy jak i naszego Cma.

A czemu uważasz, że brakuje nam czasu? Prócz pewnie przesłanki, że CM nie odpowiada tutaj Wam na forum? Czy reszta teamu ma siedzieć całe dnie w supporcie i na forum, i jak tylko pojawi się post/ticket to go przeczytać i ewentualnie odpowiedzieć? Prowadzić polemikę na minuty po wysłaniu posta?
 
Skąd twierdzenie, że to musi być nowy gracz? Może to stary gracz, który pozostawił sobie kod i użył dopiero teraz? Czy my zabraniamy starym graczom tworzenia postaci/kont na nowych światach? Często jak chodziłem z kodami na walutę eventową to chodzili za mną wciąż te same osoby. Zapewne brały kody i wykorzystywały tylko na jednym serwerze, tam gdzie grają aktywnie. Błędem było tutaj stwierdzenie (moje stwierdzenie do którego się przyznałem), że kody mają krótki termin ważności.

Tutaj chodziło mi o to że niemożliwym jest aby osoba posiadająca kody była nowym graczem a teraz nagle te osoby wymieniają $
na inne światy na których mają max 20 lvl xD czy nie jest to dla cb podejrzane ? Z tego co słyszałem nie jest to pierwszy raz kiedy coś takiego się dzieje. I są to te same osoby, już mi to wisi na prawdę ale przez taki brak działania właśnie jest opinia jaka jest o multikontach a wystarczyłaby krótka weryfikacja tychże kont .

No... InnoGames jako korporacja, która tworzy produkt musi chyba patrzeć na zyski, czyż nie?
Dokładnie tak

A czemu uważasz, że brakuje nam czasu? Prócz pewnie przesłanki, że CM nie odpowiada tutaj Wam na forum? Czy reszta teamu ma siedzieć całe dnie w supporcie i na forum, i jak tylko pojawi się post/ticket to go przeczytać i ewentualnie odpowiedzieć? Prowadzić polemikę na minuty po wysłaniu posta?

Słyszałem wielokrotnie o braku czasu od naszego CMa oraz od samych członków teamu wiem że jest za mało ludzi, chyba się ze mną zgodzisz czyż nie?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
No CM ma dość dużo na głowie, ale pewnie niekórzy powiedzą, że i tak nic ona nie robi. Czy jest mało? To zależy.
 
Wydaje mi się że całym problemem naszej gry jest brak osób w teamie oraz brak czasu tych osób które się w nim znajdują.
Więc zamiast tworzyć ankiety na forum o zmianie teamu proponuje dołączenie i sprawdzenie się w roli członka.

A czemu uważasz, że brakuje nam czasu? Prócz pewnie przesłanki, że CM nie odpowiada tutaj Wam na forum? Czy reszta teamu ma siedzieć całe dnie w supporcie i na forum, i jak tylko pojawi się post/ticket to go przeczytać i ewentualnie odpowiedzieć? Prowadzić polemikę na minuty po wysłaniu posta?

Wszystkie osoby (poza CM), które tworzą skład TWT, to ochotnicy. IG nie podpisuje z nami umowy na czas określony, nie mamy obowiązku siedzieć w biurze przed monitorem np. 8-16, nie mamy za naszą pracę płacone, więc w teorii mamy na nasze obowiązki poświęcać tyle czasu, ile jesteśmy w stanie, nie zaniedbując przy tym szkoły, studiów, pracy, rodziny czy jakichkolwiek innych zobowiązań, które każdy z nas ma.
Z jednej strony, nie musimy więc spędzać przy TW 24h/7 ani nawet 8h/7, z drugiej, ja jestem zdania, że jak już jednak ktoś składa podanie i podejmuje się pewnych obowiązków, to powinien się z nich wywiązywać oraz wykonać chociaż to minimum, do którego się zobligował. Jeśli ktoś nie ma czasu, to niech się za coś nie bierze, tylko da to zrobić tym, którzy ten czas mają.
Dlaczego o tym piszę? Dlatego, żeby pokazać, że to iż sytuacja jest przez niektóre osoby odbierana tak, że TWT nie ma czasu, może wynikać z samego charakteru tej pracy.

To czy nas jest w TWT za mało, to kwestia subiektywna. Jedni powiedzą, że tak, inni powiedzą, że nie. Ja uważam, że tak, zwłaszcza jeśli chodzi o support i funkcję GM. Sama wielokrotnie słyszałam, że na niektórych światach to można spotkać GM raz na pół roku. Sama też wiem, że dawno na żaden świat nie zaglądałam. W tym miejscu chcę za to przeprosić i powiedzieć, że jeszcze przez najbliższe 3 tygodnie krucho u mnie będzie z czasem. (Nie wiem, czy kogokolwiek to interesuje, ale myślę, że lepiej być uczciwym i samemu przyznać, że nie ma się przez pewien okres tyle czasu, co wcześniej, niż żeby się potem różne komentarze pojawiały.)

Tutaj ktoś może napisać, że skoro nie mam czasu, to niech dam wykonywać pracę tym, co ten czas mają (jak zresztą sama wyżej pisałam) i tutaj pytanie - komu? Jeśli ktoś z Was chce się sam przekonać jak to jest być w TWT, jak to wszystko wygląda od drugiej strony, co my możemy, czego nie możemy itd., to zachęcam żeby spróbować własnych sił. Im więcej nas w teamie, tym więcej osób do zaglądania na czaty, do odpowiadania na forum, w supporcie itd. Link do rekrutacji znajdziecie tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry