Tibia Gracie ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16604
  • Data rozpoczęcia

Tibia gracie ?

  • Tak Gram

    Głosy: 32 13,2%
  • Nie Gram

    Głosy: 160 65,8%
  • Co to za gra ?

    Głosy: 38 15,6%
  • Nie wasza sprawa xD

    Głosy: 13 5,3%

  • W sumie głosujących
    243
Status
Zamknięty.

DeletedUser16604

Gość
Gość
Jestem ciekawy kto gra w Tibie a kto nie jeżeli ktoś gra to niech poda szczegóły;)

Ps. Osobiście nie gram
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę, że tutaj wszyscy jednomyślnie stwierdzą, że w Tibię nie grają :D
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
ale jestem ciekawy może ktoś gra lecz nie sądzę
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
myślisz że nie grałem miałem 120 poziom druida Azura super skile ale mi się znudziła słaba grafika brak nieba xD najfajniejszy to był mikołaj który dał mi 10 pomarańczy ŻAL
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
gra ;) którą ściągasz logujesz i grasz... jesteś ludzikiem chodzisz zabijasz kupujesz wykonujesz questy itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja zaznaczyłem "Nie gram" bo teraz są inne , leprze gry.
Ale dawniej był taki czas że z sąsiadem graliśmy cały dzień i noc ( w wakacje , bo było troszkę wolnego czasu ). Wtedy grało sporo osób i jak zobaczyło się kumpla na ulicy to pytanie "jaki lvl?" to była normalka :p Potem zaczęliśmy grać w Warcraft'a i w "darmowego" WoW'a i Tibia stała się szajsem . Ale może kiedyś popykam na jakimś OTS :p
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
a co to za różnica gra to gra byle komp się nie wieszał mogę grać w GTA VC i gothic 2
 

DeletedUser

Gość
Gość
chodzi mi o to ze zwykle nooby z metina mowia ze "tibja to guwno" a nooby z tibii ze "metin to guwno"
dlatego sie zdziwilem ze ktos gra w te dwie gry jednoczesnie :)
 

DeletedUser17549

Gość
Gość
Ja gram ale rzadko tak do 30 min dziennie. Gram z kolegami dlatego gram :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tibia jest świetną grą, ale tylko pod względem czystego RPG, to gracze tak zjechali tą grę, takie dzieci itp, a autorzy zrezygnowali z RPG. Sam w nią nie gram, choć grałem kiedyś, ale to za namową kumpla i niezbyt długo.
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
powiem ci tak, jak grać w tibie to na ots które mają super bonusy np. zabijesz kurę i z 1lvl podskakujesz na 30 xD bo są takie a w rzeczywistości za zabicie kurczaka niema nic... albo hacki (nie dozwolone ) ale duzo osób używa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja kiedyś grałem ale tylko w celach zarobkowych. Zarobiłem na tibii 300 zł ^^.
 

DeletedUser17430

Gość
Gość
Tibia lol ona uzależnia :confused:
A po 2 gorsza grafa niż TW o 5x
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie wiem jak mozna porownywac gre browserowa z gra MMORPG.......
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gralem kiedys......lecz od wakacji nie mialem z nia stycznosci , zaczalem grac od nowa , wczoraj na Obsidi.
Gierka , zalezy kto jaki gatunek lubi niektorzy lubia gry wyscigowe inni rpg , a jeszcze inni strzelanki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gram w Tibię. Mam 31 Elder Druida na Asterze. Ludzie którzy mówią że "Tibia je głÓpia bo ma slabOM grafe" nie wiedzą, że 11 lat temu gdy powstawała Tibia taka grafika było rewelacją. CipSoft trzyma ten styl i główne założenie - gra 2D z małymi wymaganiami dla każdego kto ma internet.

Do tego osoby porównujące gry 3D do gry 2D... Szkoda gadać. Tak samo jak ktoś wyżej porównywał TW do Tibi. Jak się czyta takie wypowiedzi to się żal ludzi robi. Tibia to klasyka, jak kolega powiedział, "zjechana przez graczy i dzieci". Miał być to MMORPG - niestety przez zbyt wielką ilość dzieci RPG zniknęło i zostało samo MMOG.

Pozdro
Elendili
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry