Tibia Gracie ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16604
  • Data rozpoczęcia

Tibia gracie ?

  • Tak Gram

    Głosy: 32 13,2%
  • Nie Gram

    Głosy: 160 65,8%
  • Co to za gra ?

    Głosy: 38 15,6%
  • Nie wasza sprawa xD

    Głosy: 13 5,3%

  • W sumie głosujących
    243
Status
Zamknięty.

DeletedUser11849

Gość
Gość
Nie grałem, nie gram i nie będę grał. Tibia może była jakieś tam 10 lat temu grą z super grafą, ale twórcy tej gry wcale nie postarali się tej gry ulepszyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
w sumie po co maja cos wymyslac skoro i tak kase nabijaja? :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie grałem, nie gram i nie będę grał. Tibia może była jakieś tam 10 lat temu grą z super grafą, ale twórcy tej gry wcale nie postarali się tej gry ulepszyć.

Heh tylko chodzi o to ze grafika jest cecha rozpoznawalna Tibi i gdyby zmienili na 3d to juz nikt by nie gral.
 

DeletedUser

Gość
Gość
grałem ale po roku grania są dze że to beznadziejna gra
:eek::):):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W Tibie grałem dobre 2 lata. Było to w okolicach wersji 7.6 i powiem wam że wtedy to była najlepsza gra jaką widziałem, potem kiedy zaczęli przejmować się dziećmi neo narzekającymi na grafikę wszystko zaczęło się walić i teraz jest to jeden wielki skomercjalizowany bubel :/ a szkoda, bo naprawdę to była świetna gra, miała klimat w przeciwieństwie do większości gier jak np. Metin 2 (w którego z resztą też dużo grałem, ale to już inna bajka...)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście nie gram mój kuzyn gra i naprawdę nie wiem co w tej grze takiego wciągającego.Gdy byłem u kuzyna gonił jakiegoś kolesia z 15minut aż ten uciekł do depo :eek:.Ale gdyby nie gracze gra byłaby nawet fajna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie gram bo mam jakis taki wstręt od uzaleznienia sie od tibi bo znam gościa który z 5 lat już gra nie uczy się gały ma czerwone a i ledwo sie rusz więc wiecie mam wstręt
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja grałem w Tibię... 117 master sorcerer najlepsze itemy w ciul kasy i konto poszło za ok 2tys.zł(mówię około bo dokładnie nie pamiętam ile było, ale na pewno było powyżej 1800zł).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powtarzam - Tibia była i jest klasyką chylącą się ku upadkowi, przez komercyjność i idiotycznych graczy. Już sam CipSoft stwierdził, że z RPG nie zostało już nic.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tibia jest żałosna ... same screeny odstraszają ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sie grało kiedyś. Niby mówiłem oj nie jestem uzależiony , ale z dnia na dzień było gorzej , no ale sie z tego wyciągnełem i czuje sie lepiej;d. Tibia działa jak narkotyk. Nie patrzysz na grafe , tylko grasz bez końca. Nie polecam.

PS: Wiekszosc z Was co się wypowiada nie grała w to nawet miesiąc. ,,Co w tym jest takiego uzależniającego" Powiem ci , że wiele. Grasz , grasz i grasz bez końca , z dnia na dzień więcej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Kurde tibia to najgłupsza mmo 2d według mnie i robią z niej naruto ots i pokemon ots.Heh...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tibia to uzależniający syf.A jeśli chodzi o Metina to Metin się zmienił w Tibie sorry ale taka prawda juz wielu ludzi tak mówi.Ogólnie nie warto w to grac
 

DeletedUser7941

Gość
Gość
W tibi nie chodzi o grafike lecz o grywalnosc :> Dlatego w nia gram (128ek Titania)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta gra jest chyba najgorsza ze wszystkich !!! Nie ma nieba, grafika 2D... Stara jak świat i wogole...
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
To po co się pytasz ?

Tibia to według mnie głupia gra.. Nie gram w nią, bo mam do niej jakiś wstręt :eek:

A ja nie mam gralem na rl tibi ale jak tam padniesz tracisz duzo :/
potem sie przezucilem na Otsy
1.Sandots (top100) zakonczyli dzialalnosc
2.Orion Ots (zakonczylem gre na 76 lvlu poniewaz?? od 75 bylo pvp XD
3.ClassicOts Jeden z naj jakie gralem poki nie mialem hacka chcialem odzyskac konto ale nie mialem rk(279ek i 202ms nie myslcie ze tam sie szybko wbija :D)
4Zaneria Ots (skonczylem wczoraj o 23 po sciagnieciu jednego z hakerskich programow (niewiedzialem o tym) i mnie hackli ale polecam tam grac superowy otsik:D (202lvl)
5Dzis przezucilem sie na Zerinaots mam juz 10000lvl mega szybki exp nie podoba mi sie ale gram bo chce zapomniec o zaneri :D
No i to tyle :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W życiu nie zagrał bym w tibie . Za głupia grafika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry