Tibia Gracie ?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16604
  • Data rozpoczęcia

Tibia gracie ?

  • Tak Gram

    Głosy: 32 13,2%
  • Nie Gram

    Głosy: 160 65,8%
  • Co to za gra ?

    Głosy: 38 15,6%
  • Nie wasza sprawa xD

    Głosy: 13 5,3%

  • W sumie głosujących
    243
Status
Zamknięty.

DeletedUser27511

Gość
Gość
tibia to tibia, zadna inna gra nie dorowna jej ;] teraz to juz nie jest ta sama gra oczywiscie, odkad wprowadzili strzelanie runami na hotkeyach to masakra... kiedys bylo takie przeludnienie ze kolejki po 1k osob na wszystkie swiaty byly, a teraz? pustki... same 300 lvle biegaja, rzadko kied spotka sie niskiego lvl. kiedys tibia byla tak strasznie zaludniona. w depo carlin, thais czy ab nie dalo sie ruszyc. a teraz? carlin puste... o ab to chyba nikt nie pamieta, thais jeszcze jako tako ale tez pustki... gdyby zrobili resy charow wszystkich, powrocili do wersji 7.6 gdzie robilo sie druidow i uh makerow zeby zarobic na exp to byla by bajucha... ale tak juz nigdy nie bedzie, uhow nie oplaca sie... kiedys postac z lvl 40 stala po 150 zl na allegro a teraz za 150zl mozna kupic ~200lvl. gierka fajna, z klimatem ale juz nie te czasy... teraz jak ktos tam wyzej pisal ludzie wchodza tylko po to zeby sie napierdzielac...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ech... Tibia. Kiedys to byla dla mnie najwspanialsza gra na swiecie, ale potem poznalem TETRIS.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tibi poznałem ludzi, których znam do dziś. Zacząłem w wieku 9 lat, skończyłem chyba 12. OTS, na którym grałem się rozpadł, kiedyś to była inna bajka. Pamiętam różne akcje, nie wiem czy ludzi z neta mozna nazwac kolegami, ale ja tak na niektórych mówie. Tak naprawdę liczy się klimat, bo grałem w tibie dla ziomków, a nie dla lvla.. chociaż uzależniając się to i z expowiska nie schodziłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
@Adr1998 Skopiowałeś to od innego Usera. Nie umiesz sam napisać ?? Przepisane słowo w słowo
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tibia - klasyka połowy lat zerowych XXI wieku. I...dalej w nią gram. Pykam z kolegami w wakacje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedyś grałem 2 lata. Teraz dla mnie Tibia to odrażająca gra. Przez co? Przez neosy, które piszą: gif mi fri pr0 eku. Ja pamiętam bo niedawno skończyłem grać. Jakiś rok temu.
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Ja grałem trochę, ale potem wywaliłem całe eq żeby mnie już nie korciło. :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jakieś 7 lat temu wylootowałem na tibii [serwer Obsidia] coś bardzo bardzo rzadkiego. Prawdziwą miłość ! Ma na imię Paulina, jest teraz moją narzeczoną i mamy 2 tygodniowego synka Alexandra. Dlatego mam wielki sentyment do starej dobrej tibii heh , zagladam tam od czasu do czasu, ale nie można tego nazwać graniem, raczej spacerowaniem i zwiedzaniem starych kątów. ::P:
 
Status
Zamknięty.
Do góry