to co myśle o The-West

  • Rozpoczynający wątek zbynecki
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Witam wszystkich graczy The-west

Ostatnimi czasy duzo przegladam forum i czytam co trzeba wprowadzic i jakie zmiany zrobic , kazdy chce wprowadzic jak najlepsza zmiane.

Gra jest naprawde super i fajnie mi sie wnia gra , ale ...... wlasnie te ale , szczerze mowiac poza wprowadzeniem " zestawów " i bitw o fort to nie bylo tu wiekszych zmian ,
dziki zachod przedewszytkim kojazy mi sie z indianami ,listami gonczymi, napadami na bank i fortach z zolniezami i oczywiscie poczatkiem handlu na tych ziemiach .
Bitwy o fort wprowadzono i jest to fajna zabawa , jeste troche tematu z indianami , co prawda moglo by byc tego wiecej ale coz zawsze dobre to co jest.
Jak nie patrzec to tak naprawde nie ma dwoch najwazniejszych spraw z tamtego czasu , napadów na banki i listy goncze , ja wiem ze pisano o tym predzej duzo .

Jesli naprawde nie bada wprowadzony jakies konkretne zmiany w grze to ta gra straci swoj klimat , bo niewiem jak dlugo bedzie chcialo sie graczom wykonywac tylko prace, pojedynki i walki o forty

pozdrawiam wszystkich graczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dokładnie, w moim przypadku (gra jest urozmaicona) ale zaczynam się powoli nudzić:
św. 4 typowo pod prace i questy, wykonywanie tego samego toku prac jest naprawdę nudzące i monotonne, na św. 7 szkole pojedynkowicza, tam trochę lepsza sytuacja, gdyż pojedynki czasami są emocjonujące, zaś czasem nie, walcze tam także o forty, ale jeżeli chodzi o pojedynki nie zapominajmy o motywacji - 1 dzień i kicha, czekanie 3 żeby znowu kogoś wyzwać. W te dni robie zbieranie agawy i strażnika więzienia, exp żałosny ale nie mam lepszych, gdyż waląc w celowanie i unik mogłem się tego spodziewać. Bob to totalna porażka, bo tam ani bitywy, ani pojedynki nie wchodzą w grę, tylko budowa miasta i expowe prace. Na de1 też to samo bo pakuje w jedną umiejkę, więc na ciekawsze prace nie ma co liczyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
szczerze mowiac poza wprowadzeniem " zestawów " i bitw o fort to nie bylo tu wiekszych zmian

Nie zgodzę się z tym. Były zmiany. Przykład? Na początku nie było klas postaci.

Zauważ, że gra cały czas się rozwija, nie ma jeszcze pełnej wersji. Są większe i mniejsze aktualizacje, nie wszystko od razu. A jak masz jakiś pomysł na udoskonalenie gry to przedstaw go w dziale "Propozycje".
 

DeletedUser

Gość
Gość
W dziale propozycje mozesz napisac, jak sobie wyobrazasz napady na bank i listy goncze.
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
Tak tak... Mi dziki zachód kojarzy się z ranczami,stadami bizonów,Indiańskimi wioskami, stadami dzikich mustangów(które indianie łapali),Napadami na banki , bandytami , listami gończymi. Ale nie wszystko wprowadzono i raczej nie wprowadzą:/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nawet jeśli to przecież to nie jest takie proste, a ponadto wszystkie aktualizacje trzeba uzgodnić z Niemcami
 

DeletedUser

Gość
Gość
odnosnie na temat napadow na bank , to ktore miasto niechcialo by napasc wroga i ukasc mu cala kase , ale by bylo fajnie tak wpasc zorganizowana grupa max 10 osob i poszalec w banku ....... , albo dostac po glowie od mieszkancow ......
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się kojarzy z indianami i napadami . Ale by mogło być tak jak np: w westernach ., że napada Całe moje miasto na inne i to co jest w kasie miejskiej przechodzi na naszą kase miejską , jeżeli obrońcy nie zdołają obronić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ta gra jest super i plemiona też w ogóle Innogames tworzy extra gry oby jeszcze więcej takich fajnych gier. Ja może nie interesuje się za bardzo dzikim zachodem ale gry z tym związane znam 2 The-west i wild guns(czy jakoś tak
 

DeletedUser12173

Gość
Gość
Wogóle wszyscy myślą (cała Europa) że Polacy to tępaki nic przez nich sami zrobić nie możemy:((
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wogóle wszyscy myślą (cała Europa) że Polacy to tępaki nic przez nich sami zrobić nie możemy:((

Hehehe, połowa Europy nawet nie wie gdzie leży Polska, a co dopiero coś o nich uważać :D Trochę śmieszy mnie tok Twojego rozumowania. Przecież to nie tylko Polacy nie mogą tego robić. Tak samo np. Estończycy, Słoweńcy, Kazachowie, Duńczycy, nawet Anglicy i Amerykanie. To mogą robić tylko Niemcy, więc nie widzę powodu, aby to akurat Polaków uznawano za tępaków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Leworwerowcze, nie mędrkuj, za kiepski temat nie można dostać bana.

Bardzo mi się podoba idea zwesternowania The-Westa. Co trzeba wprowadzić?:

-Zorganizowane napady na bank;
-Listy gończe i nagrody za ubicie poszukiwanego od miasta wystawiającego list ;(REZERWUJĘ PROPOZYCJĘ)
-Ludność rdzenną, podzieloną na plemiona (nie "Plemiona"), Meksykanów itp.;
-Jakiś sposób na ograniczenie, utrudnienie związane z bronią biała, to przecież strzelaniny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gra mi mie się strasznie spodobała coć nie gram w nią tak długo podoba mi się ponieważ no ... rozwija się staje się coraz lepsza no i chyba to jest główny powód i przynajmniej na razie nie jest nudna jak inne gry ... ! ;)
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
My nic nie mamy do gadania.Przecież wszystkie aktualizacje u nas najpier były w Niemczech,a my musimy czekać aż oni zrobią nową aktualizacje.A moim zdanie to trudno było by zrobić napady na banki,bo jak by to sie odgrywało???Nie wiem i nie myśle nad takimi sprawami dla mnie the west podoba się taki jaki jest teraz,ale nie mam nic przeciwko nowym aktualizacją,tylko żeby nie przesadzili z nimi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
My nic nie mamy do gadania.Przecież wszystkie aktualizacje u nas najpier były w Niemczech,a my musimy czekać aż oni zrobią nową aktualizacje.A moim zdanie to trudno było by zrobić napady na banki,bo jak by to sie odgrywało???Nie wiem i nie myśle nad takimi sprawami dla mnie the west podoba się taki jaki jest teraz,ale nie mam nic przeciwko nowym aktualizacją,tylko żeby nie przesadzili z nimi.

Coś jak walki o fort ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
napady na bank? moglo by tak wygladac :
atakujacy 8-10 osob
obrona tyle ile jest w miescie ( moze byc 2-3 wtedy mamy przewage i ukradniemy kase lub 20 wtedy mamy porazke ) nie bylo by na mapie pokazane ilu jest w miescie ,
zeby za atakowac bank trzeba by bylo spelnic pewne wymadgania , trzeba zainwestowac w napad , chodzi mi tu o przedmioty np.
dynamit - do wysadzenia sejfu
skrzynka narzedzi - widomo narzedzia sa potrzebne
mlot kowalski - mozna by nim cos rozwalic
i jakies tam inne zawsze mozna cos wymyslec

walak by byla tak jak na mapce jak jest fort

oczywiscie zawsze to moglo by wyglad troszke inaczej
 

DeletedUser

Gość
Gość
napady na bank? moglo by tak wygladac :
atakujacy 8-10 osob
obrona tyle ile jest w miescie ( moze byc 2-3 wtedy mamy przewage i ukradniemy kase lub 20 wtedy mamy porazke ) nie bylo by na mapie pokazane ilu jest w miescie ,
zeby za atakowac bank trzeba by bylo spelnic pewne wymadgania , trzeba zainwestowac w napad , chodzi mi tu o przedmioty np.
dynamit - do wysadzenia sejfu
skrzynka narzedzi - widomo narzedzia sa potrzebne
mlot kowalski - mozna by nim cos rozwalic
i jakies tam inne zawsze mozna cos wymyslec

walak by byla tak jak na mapce jak jest fort

oczywiscie zawsze to moglo by wyglad troszke inaczej

Poco takie coś w tej grze?! piszecie to jakbyście mieli 6 lat może dodamy jeszcze myśliwce co łajno zrzucają na miasto?
według mnie jest to niepotrzebne dobrze jest jak jest niech zrobią te sklepy fortowe i będzie git :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co prawda ostatnio wykonuję tylko prace, raz za kiedy bitwa i jakaś masówka, ale faktycznie coś nowego mogło by dojść. Tak mi się dziwny pomysł nasónoł na myśl, mogło by być tak, że jak chcesz się przedostać do jakiegoś miasta bardzo oddalonego od ciebie, to mogły by być linie kolejowe. I żeby się tym pociągiem przewieść trzeba by było mieć bilet kolejowy z Budowy Dworca. Pociąg miałby np. szybkość tam 750% i już by było coś ciekawszego ;P
 

DeletedUser11430

Gość
Gość
gra się rozwija za niedługo ma być kolejna aktualizacja i wogle gdy zaczołem grać w tą gre to mi sięnie podobała gdy za 2razem zagrałem i doszedłem dalej to gra mi się spodobała i ciągle w nią gram :D
pewnie za niedługo to napady na bank będę w propozycjach jest nawet taki pomysł :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry