TOP MMOG - ankieta!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia

Twoja ulubiona gra MMOG via www. (wybierz 3 gry)


  • W sumie głosujących
    899
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja the-west,grepolis(jest,jak się włącza the-west) i westwars(też niema):D:D:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
robiąc tą ankiete tu oczywiste było że wygra the west
ja osobi cie grałem jeszcze w ogame i plemiona ale the west najlepszy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cyrodiil.pl - obecnie jedyne mmo, które odwiedzam. Jest to gra przez przeglądarkę oparta na faktach, fabule i klimacie serii The Elder Scrools.
Mniej więcej postaram się oddać sens gry.
Fabuła toczy się na prowincji Cyrodiil i Hammerfell. Wybór postaci ten sam co w czwartej odsłonie gry: Oblivion, tak samo profesje. dodatkowy wybór wierzeń. Na początku rozgrywki trzeba sobie wybrać awatara oraz stworzyć własną historię życia acc, można stwożyć również własny ród, to zależy od chęci, oczywiście wszystko fabularnie. Dalej można zostać obywatelem dowolnie wybranego miasta, można ubić fortunę kupując, np. łódź, na której można łowić ryby, a potem je sprzedawać, winnicę, stajnię, założyć własną hodowlę. Bardzo ciekawą rzeczą jest przystąpienie, np. do gildii magów, czy wojowników. Jako iż należę do gildii magów znam procedury. Należy zgłosić się do dowolnie wybranego mistrza/mistrzyni dziedziny magii, która nas interesuje. W moim przypadku przywrócenia, pisząc fabularny list z prośbą. Następnie oczekujemy na pozytywne rozpatrzenie listu. Po otrzymaniu odpowiedzi należy umówić się na sesję. Sesja jest prowadzona przez kilka dni na zasadach: mistrz magii pyta, a ty odpowiadasz, oczywiście wszystko fabularnie. Na koniec sesji każdy kandydat dostaje zadanie konieczne do wstąpienia w szeregi. (pytania nie podsunę bo są ściśle tajne). Istnieje jeszcze wiele innych atrakcji, ale nie chcę psuć zabawy.

Podsumowując: jakieś plemiona czy inny tego typu :D, może się skryć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma Gladiatus Margo (ale się psuje atmosfera przez dużo liżodu... liżotyłków którzy chcą się popisać przed MG) no i innych gier dałem BF Plemiona no i sami wiecie co... ale w sumie ankieta bez sensu bo w końcu to forum TW i prawie każdy będzie na to głosował
 

DeletedUser

Gość
Gość
The West,plemiona,Ikariam(grałem),też lubię klikera:).
 

DeletedUser

Gość
Gość
bez kitu, nie ma też ladnoka ::P: a też dość starusieńki jest :gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
żal mi tych koksów którzy dali na ikariam the west jest the bestpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
A znacie jakieś gry o tematyce mafijne przez przeglądarkę?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niema gladiatusa margonem itp ale i tak the west koksi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie głosowałem, ale mogę się wypowiedzieć :D
Gram w The West, Sfgame i Desert Operations :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Opowiem w wierszyku : ::D:

The West is the best
Ikariam is good
And Plemiona is very good
::):
 

DeletedUser

Gość
Gość
The West, Margonem (nie ma) i DarkOrbit (nie ma)
Czemu nie napisałeś w ankiecie Margonem! To polska gra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry