Top1 ohio

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32188
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser31587

Gość
Gość
Ja jako jeden z największych bryłkowiczów i trolli, po raz pierwszy zgodzę się z twoim zdaniem - brawo :OOO.

#thread:
Społeczność świata nie tworzy administracja, tylko gracze. Niestety, ale nic z tym fantem nie zrobicie. Piszcie dalej swoje żale, a temat już jest wałkowany sporo czasu. Ode mnie mogę dodać, że te wyprzedaże na początku serwera to głupota. Ja jestem przeciwny takim wyprzedażom po starcie, powinien ten serwer istnieć co najmniej rok i dodać wyprzedaże - nie wyłączając eventy, przy których każdy gracz ma szansę. Zrezygnowałem z aktywnej gry na tym serwerze - żałując jedynie wydane bryłki na premium. :)

.Grajcie sobie dalej na tym osrajo, latajcie sobie z marnym eq i płaczcie że ktoś wydał bryłki na początku serwera. :D


Jest łatwy sposób na wyprzedaże, bryłkowiczów kiedy grasz na pojedynkach. Dołączasz do serwera później i wbijasz bardzo wolno poziomy pojedynkując się z normalnymi graczami. Bryłkowicze cię nie dosięgną i dzięki temu możesz pograć do ok. 50 poziomu z wartościowymi graczami na uczciwych zasadach. Robię tak i bawię się świetnie. Na Nawaho bawiłem się dobrze do 50 poziomu na Ohio mam 37 poziom i również bawię się wybornie.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Jest łatwy sposób na wyprzedaże, bryłkowiczów kiedy grasz na pojedynkach. Dołączasz do serwera później i wbijasz bardzo wolno poziomy pojedynkując się z normalnymi graczami. Bryłkowicze cię nie dosięgną i dzięki temu możesz pograć do ok. 50 poziomu z wartościowymi graczami na uczciwych zasadach. Robię tak i bawię się świetnie. Na Nawaho bawiłem się dobrze do 50 poziomu na Ohio mam 37 poziom i również bawię się wybornie.
po pierwsze odgrzebujesz temat z poprzedniego miesiąca który nikogo nie obchodzi i który każdy ma teraz w głębokim poważaniu

po drugie to co gadasz to kompletne głupoty nooba który nie umie grać w westa. P2W nie ma tak dużego wpływu w pvp w przeciwieństwie do takich fortów i nie wydając w ogóle pieniędzy można zrobić bez większych problemów zrobić set na 2^ z brońmi i jazdą. a pojedynkowanie się do 50 lvla to jest po prostu pokaz braku umiejętności w pvp. poza tym w pvp nie liczy się to ile ktoś wydał pieniędzy tylko to jak rozmieścił umiejętności cechy jakiego setu używa i czy umie nimi dobrze manewrować. zresztą jedynymi rzeczami z setów za bryłki które ludzie używają w pvp to koń i złote siodło (dają hp) oraz set hawaja którego teraz prawie nikt nie używa bo wszyscy przesiadli się na farmera który jest teraz najlepszym setem pod pvp (chociaż teraz jego miejsce zajmie set hamiltona i tylko jego bronie zostaną) obok mccalensa który daje dużo zasko i cela i jest idealny na trzeci set pod pvp a mianowicie mclaughina. więc nie wiem gdzie ty tu widzisz P2W w pvp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry