Tragedia Marcina Wasilewskiego

  • Rozpoczynający wątek Gregorius22
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1144

Gość
Gość
nie chce sie zle wypowiadac, ale moim zdaniem do wiezienia za takie cos... fakt sam gram w pilke itd ale takie cos porownuje do ulicznej bijatyki, zrobisz cos takiego na ulicy innemy kolesiowi i idziesz do wiezienia, w pilce podejmujesz ryzyko itd, u nas w sobote na meczu ligowym 3 liga z ilanka rzepin, czarnoskory pilkarz 2 razy zaatakowal naszego lezacego bramkarza w twarz za co ujrzal czerwony kartonik, nie chce mowic co sie dzialo na trybunach...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widziałem to wczoraj no i powiem że trochę przewalone Wasilewski ma. Kontuzja podobna do tej co Eduardo miał, ciekawe czy wróci na boisko tak szybko jak on
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Takich powinni dyskwalifikować dożywotnio. Jedyne w co bym pozwolił grać to karty lub szachy. Chociaż też bym się zastanowił.
 
to był faul z premedytacją musi dostać karę od UEFA lub FIFA, a na pewno też od swojej federacji:mad:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z rok rehabilitacja zajmie conajmniej,jesli wogule wroci do sportu.Eduardo mial te szczescie.To kto teraz zagra na prawej obronie w kadrze?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wasiluk wsparcie 100%, aaa "agresor" przeprosił - ja wybaczam!
Bo przecież wasiluk ma przydomek "czołg", taka tam jest liga- przepychanki prowokacje... niestety, a nasz reprezentant też ma nie jedno na sumieniu;)
WASILUK WRACAJ !!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Eduardo miał troche gożej, bo tam chodziło o kostkę, a tu o piszczel.

Nie dość, że ma otwarte złamanie, to jeszcze więzadło naciągnął...
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ale przecież on wszedł ślizgiem, to zawsze jest takie ryzyko... ile razy komuś ktoś nadepnął na... wiadomo co. a gdyby ten piłkarz nie podskoczyło to wasiluk dostałby czerwony kartonik
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale zobacz, że Axel poszedł na niego wyprostowaną nogą. Nawet jakby mu tego nie zrobił, zobaczył by żółtą kartkę. Ja myśle, że on to mu nawet specjalnie zrobił, ale nie przewidział, że to się tak skończy...

A czerwa by i tak nie dostał, bo on by się tylko przewrócił, a nawet mógłby żóltej nie dostać, bo był atak na piłkę. I mi to nawet na wślizg nie wygląda, tylko normalne wybicie piłki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Takie rzeczy się zdarzają w futbolu, ale mimo to WASYL! JESTEŚMY Z TOBĄ! Wracaj do kadry, jesteś potrzebny Anderlechtowi i kadrze, nie będziemy wytrzymywać Rzeźniczaka!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Golanski moze wejsc na prawa strone.Leo probowal go na lewej kiedys,ale mu nie szlo za dobrze. To w zaden sposob nie jest wina Wasilewskiego,on wybijal pilke.Powinien nad nim przeskoczyc jak to sie zawsze robi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co miał zrobic ten Witsel ??? Biegnie sobie z piłką, nagle patrzy a tu Wasyl mu pod nogami leży, on już prawie dotykał piłki, a po chwili zamiast piłki była noga Wasyla !!! nie miał już innego wyjścia, nie mógł zawrocic i chruuuup, jak dla mnie ta czerwona kartka wystarczająca kara !!!!

Edit:
Golanski moze wejsc na prawa strone.Leo probowal go na lewej kiedys,ale mu nie szlo za dobrze. To w zaden sposob nie jest wina Wasilewskiego,on wybijal pilke.Powinien nad nim przeskoczyc jak to sie zawsze robi.

Obydwaj byli pewni, że to oni dotkną piłkę jako pierwsi, kiedy Wasyl już pod nim leżał, nie miał możliwości przeskoczenia nad nim :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wasyl to silny chłop, rok rehabilitacji i powinien wrócić do gry. Pewnie nie będzie to już jego styl, będzie bał się wchodzić wślizgami tak jak potrafił agresywnie ale i skutecznie. W końcu taki uraz siada na psychice jak mało który.. Eduardo, Larsson i Cisse (ten nawet 2 razy) mieli niemal identyczne urazy i wrócili do gry, Wasilewski także wróci.
Co do tego gościa.. gdyby Wasyl był czarny, a tamten biały - wszyscy powiedzieliby że to rasistowskie zagranie i tamten koleś miałby przechlapane do końca kariery. A tak, że jest czarny i jest jakimś tam talentem (piłkarz roku 2008 w Belgii) to dadzą mu 10 meczy zawieszenia i po karze -_- Nie to że jestem rasistą, ale tak jest w tych czasach :/

EDIT/ szw10 - on wszedł z wyprostowaną nogą, jak niby miał przejąć piłkę? nadepnąć na nią? miał wystarczająco czasu żeby zgiąć nogę i uniknąć tego co się stało..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak jak Binox mówi. Wystawczyło trochę ugiąć nogę i nic by się nie stało, poza chwilowym bólem kostki. Sam gram i wiem jak to jest. Kiedyś nadepnąłem bramkarzowi na udo w korkach. Skonczyło się na szczęście na siniaku w kaształcie korka :D

EDIT: I na dodatek nie miał szans dobiec do piłki (Axel), bo wysuną ją sobie za daleko.

Nowe wiadomości:
http://sport.onet.pl/0,1248770,2035244,wiadomosc.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie gram w piłkę :p ale coś tam się znam. Moim zdaniem to był czysty przypadek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry