Troll Face

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24472
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł ?

  • Jestem na tak

    Głosy: 11 42,3%
  • Jestem na nie

    Głosy: 14 53,8%
  • Podoba mi się ale bym coś jeszcze dodał.

    Głosy: 1 3,8%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jak wiecie cały czas niewykorzystany jest środek mapy pod chmurką

http://scr.hu/4m8/0m0ee

Tak wiec moim pomysłem byłoby aby powstał tam na samym środku fort .

Aby dostać się na środek mapy sojusze musiałyby wybudować sobie drogę przez góry , a więć potrzebne do tego musiałyby być produkty takie jak młoty, kilofy, drewno, żelazo, kamienie w dużych ilościach dochodzących do 10 tys.

Taka wybudowana droga służyłaby tylko temu sojuszowi który ją wybudował.

Co w zamian ?

Otóż w zamian za czas i środki poświęcone na dotarcie do celu sojusz otrzymywałby dostęp do środka mapy na którym znajdowałby się fort górujący nad okolicą a także znajdowałyby się tam prace ze srebrnymi i złotymi bonusami.

Mógłby tam też powstać uniwersalny rzemieślnik do którego każdy z sojuszu mógłby sobie pójść z produktami i wytworzyć produkty ze wszystkich rzemiosł.
Wiadomo kowal nie zrobi sobie sam amuletów czy lejców itp , więc byłby to dodatkowy bonus dla sojuszu.

Jak wyglądałoby przejmowanie tego terenu?

A więc aby zdobyć teren należałoby zdobyć fort , i tu powinno być takie zabezpieczenie przed głupimi fejkami. A wiec aby fort został zdobyty w ataku musiałoby wziąć udział przynajmniej 80 osób i wtedy taki fort nawet przy braku obrońców mógłby zostać przejęty.

Jak ktoś ma jakieś sugestie co mogłoby się jeszcze znajdować na tym terenie to proszę pisać tylko aby to były przemyślane propozycję a nie że ktoś by chciał tam basen i saunę.
 
Środek mapy powstał, bo istniał już pomysł na jego wykorzystanie. Jakie - do końca nie wiadomo. Prawdopodobnie miały to być te instancje multiplayerowe (odsyłam do map drogowych). Pomysł jest ciekawy, ale jeśli mają już swoją koncepcję to go nie wykorzystają.

Tu screen terenu pod chmurami (skala 1:1 to kwadrat z drogowskazem):
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
KANUTO
Mam pytanie czy są prowadzone jakieś prace odnośnie wykorzystania środka świata , tj. miejsca gdzie znajduje się ta buźka ?

Onufry


Nie wiemy .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo ciekawy , ale mysle ze juz jest jakis plan na ten srodek , gdzies czytalem ze w tym roku ma cos poswtac :) A co do onufry nie musi on wszytskiego zdradzac .
 

DeletedUser30920

Gość
Gość
Do tego środka mapy powstała już CAŁA MASA pomysłów. Nie wydaje mi się, że IG jakiś zaakceptuje. Sami mówili, że mają jakieś plany

EDIT: Zawartość "endgame"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja np jestem pojedynkowiczem i pytam się dlaczego uważasz że ten środek mapy ma należeć do fortowców? rozumiem więcej fortowców niż poj ale może zrobią coś dla wszystkich?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
ja np jestem pojedynkowiczem i pytam się dlaczego uważasz że ten środek mapy ma należeć do fortowców? rozumiem więcej fortowców niż poj ale może zrobią coś dla wszystkich?

A zauważyłeś że w pomyśle jest wzmianka o pracach które były by bonusem do tego? Sojusz nie składa się z samych fortowców tak więc jest to nagroda dla każdego członka sojuszu
 

DeletedUser30920

Gość
Gość
Mam jeszcze jedną sugestię: Po mapie jeździ CYRK.
Może dotrze do środka mapy i wtedy się dowiemy, co się tam kryje
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Mam jeszcze jedną sugestię: Po mapie jeździ CYRK.
Może dotrze do środka mapy i wtedy się dowiemy, co się tam kryje

nie
cyrk przesuwa się z sektora na sektor, a środek mapy to nie jest sektor, a przynajmniej niedostępny
 
Status
Zamknięty.
Do góry