trzecia bitwa o środkowy fort

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21789
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21789

Gość
Gość
We wtorek to jest 29 kwietnia odbędzie się trzecia bitwa o środkowy fort.
Tym razem zaplanowaliśmy dla Was pojedynek kowale i rymarze przeciwko kucharzom i znachorom

  • Dzień: 29.04.2014
  • Godzina: 19:30
  • Ograniczenia dla uczestników: ilość miejsc jak na dużym forcie
  • Nagroda dla zwycięzców: 75 obligacji
  • Nagroda dla przegranych: 25 obligacji
 

DeletedUser21789

Gość
Gość
bitwa wywołana a tu nie można się zapisać bo nie spełnia się wymogów...:I:

Czytanie nie boli.

Tym razem zaplanowaliśmy dla Was pojedynek kowale i rymarze przeciwko kucharzom i znachorom.
Jeżeli nie mogę się zapisać na atak oznacza to ze moja profesja zapisuje się na obronę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23283

Gość
Gość
Oj coś niewypaliło. Jako kucharz nie moge zapisać się na obronę. Z tego co wyczytałem to muszę spełniać obydwa wymogi czyli być jednocześnie kucharzem i znachorem.
 

DeletedUser21789

Gość
Gość
Oj coś niewypaliło. Jako kucharz nie moge zapisać się na obronę. Z tego co wyczytałem to muszę spełniać obydwa wymogi czyli być jednocześnie kucharzem i znachorem.

Spróbuj teraz.

EDIT:

Jak widzę wszystko już działa jak powinno. Na obronie jest już jeden kucharz zapisany, natomiast na ataku kowal.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł z tym podziałem.
Już nie mogę się doczekać. pif paf
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
To jeszcze jedno pytanko. Tutaj w ogłoszeniu jest informacja że bitwa jest dzisiaj natomiast odlicza czas na świecie na jutro. To kiedy jest ta bitwa? ;)
 

DeletedUser21789

Gość
Gość
To jeszcze jedno pytanko. Tutaj w ogłoszeniu jest informacja że bitwa jest dzisiaj natomiast odlicza czas na świecie na jutro. To kiedy jest ta bitwa? ;)

Juz po bitwie, ale widzę ze i tu strzeliłem gafę, ech. No ale ważne ze się odbyła i była bardzo ładna frekwencja jak na ten świat. Z każdą bitwa jest więcej chętnych - tak trzymać :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry