Turniej Pojedynkowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5455
  • Data rozpoczęcia

Czy uwarzasz, że pomysł jest godny wprowadzenia w grze?

  • TAK

    Głosy: 195 86,7%
  • NIE

    Głosy: 30 13,3%

  • W sumie głosujących
    225
Status
Zamknięty.

DeletedUser5455

Gość
Gość
Kiedy turniej się skończy to wszyscy będą omdleni , tak jak ktoś napisał wyżej , sam sobie pokonaj orka full siła , np żołmierza jak pojedynkowicz wyciągnie z 1k hp to taki ork będzie miał z 5k hp a to jest różnica
Za mała nagroda , 5k expa można wbić na pojedynkach
'-' Za eliminacje sektorowe , zbędny dodatek
A i nie dałeś na grafice boba za to masz WIELKI '-' u mnie

Na NIE

Pewnie nie zauważyłeś ale nie dałem też poszukiwacza i żołnierza!:&: Nagrodę jak chyba pisałem, ustaliliby twórcy gry a poza tym nie chciałem uwzględniać szans orków i zwykłych pojedynkowców, to może się zmienić dlatego proszę Nie czepiajcie się szczegółów!
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Odświeżam pomysł, chociaż nie jestem autorem pomysłu propozycja bardzo
mi się spodobała. Fortowcy mają forty i super nagrody, to czemu pojedynkowicze
takiej szansy mieć nie mają ?!
 

DeletedUser27739

Gość
Gość
Na tak, ale co by było z motywacją? Odnawiałaby się czy należałoby połykać papierosy i inne ulepszenia?
 

DeletedUser27858

Gość
Gość
Podoba mi się. Pomysł ciekawy urozmaici grę. Pozwoli lepiej wykazać się pojedynkowiczom.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli hp się nie odnowi to nie dojdzie nikt nawet do ćwierćfinałów bo padnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przedział to od 300 pp w góre ,czołgi z 11 na gracza z 200pp? taki to na 85lvlu sie ma :p więc sorka 35lvli różnicy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo fajny pomysł jestem za.Ale powinno być tak że minimalny poziom do tego turnieju 10lvl i za każdy 10lvl 1000$ np:

10lvl-1000$
20lvl-2000$
30lvl-3000$
40lvl-4000$
50lvl-5000$
60lvl-6000$
70lvl-7000$
80lvl-8000$
90lvl-9000$
100lvl-10000$
110lvl-11000$
120lvl-12000$

POZDRAWIAM Damianpif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
1.Tu nie chodzi o pieniądze tylko o przyjemność z gry!
2.Nie wprowadzał bym żadnego przedziału na ligi(trudno to jest turniej jesteś słabszy odpadasz)
3.Kto się broni, a kto atakuje to już losowo
4.Bez regeneracji HP pod warunkiem, że w turnieju startuje ograniczona ilość graczy
5.za zwycięstwo niepowtarzalny tytuł lub też broń z własnym nickiem np "rewolwer voytas1980"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na tak, tylko mam jedno malutkie pytanie. Gdyż z tego co widzę, to tylko zawadiacy mogą brać udział w tym turnieju. Czy nie może być dobry zawodnik-Poszukiwacz Przygód. Czy budowniczy nie mógłby spróbować?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba każdy będzie mógł wziąć udział w tych zawodach. Poszukiwacz też może być dobrym pojedynkowiczem, tak samo jak bob czy żołnierz. Pomysł świetny. Na TAK.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ogólnie zrobić rodeo z różnymi grami losowymi i właśnie turniejem pojedynkowym
 

DeletedUser25775

Gość
Gość
Pomysł dobry. Choć przydały by się jakieś ligi. A co do hp to żeby np.zwracało 25% otrzymanych obrażeń. daje TAK
 

DeletedUser5455

Gość
Gość
Cieszę się, że mój pomysł jest nadal omawiany. Sądzę, że nie ma sensu wprowadzanie lig - turnieje są tylko dla zawodowów. Szanuję propozycje poprawek, ale nie będę już ich uwzględniał ponieważ sam w tej chwili jestem niemal przekonany, iż pomysł jest jak to już się ktoś wyraził "zbyt ambitny" dla tego nie ma większych szans na wprowadzenie... No może za jakeś 10 lat.:(. Poczekamy, zobaczymy...:kak:.
 

DeletedUser18469

Gość
Gość
Trzeba mieć pozytywne nastawianie :) A nuż się uda ?
 

DeletedUser21582

Gość
Gość
Nagroda

Nagroda może być 3500$,ale dodatkowo za każdego pokonanego przeciwnika(tylko w eliminacjach!) dostaniecie 350$,25% pieniędzy,które miał przy sobie i 50 exp-a
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nagroda może być 3500$,ale dodatkowo za każdego pokonanego przeciwnika(tylko w eliminacjach!) dostaniecie 350$,25% pieniędzy,które miał przy sobie i 50 exp-a

No chyba raczej nie :nie:
Czy jak ty byś brał udział w jakimś dzisiejszym konkursie strzelania z łuku i ktoś by wygrał z tobą w finale, to wygrywa główną nagrodę i bierze jeszcze od Ciebie twoje własne pieniądze?
 

DeletedUser19302

Gość
Gość
Ja się zastosuje tylko do pierwszego postu.

+Nagrody są świetnym pomysłem będzie większa równowaga między fortowcami a pojedynkowiczami.
+Do turnieju można przystąpić tylko z 200PP. Niższe będą bez sensu ponieważ duża ilość fortowców ma PP w granicach 180 więc się nie będą dostawać.

-Po każdym pojedynku nam się HP nie odnawia. Duży wielki minus. HP owszem nie powinno nam się odnawiać ale tylko z graczem którym się aktualnie pojedynkujemy czyli; jest eliminacja tam walczymy i wygramy to do ćwierć finału przechodzimy z HP naładowanym na maksa.
-Sądzę, że 16 graczy to za mało powinno być że tyle ludzi ile przyjdzie może wziąć udział urozmaici to trochę te turnieje. Jeżeli jest osoba bez pary to jest po prostu losowanie (tak jak wcześniej ktoś pisał)

+/-Pojedynek odbywa się na środku mapy. Sądzę aby trochę to urozmaicić to żeby było miasto gdzie jest Hotel, grabarz oraz kościół i takie miasto by było w każdym sektorze. Co miesiąc by było losowe miasto gdzie by się rozpoczynał ten turniej

P.S Możliwe jest, że administratorzy przeoczyli twój post spróbuj napisać do supportu.

Pozdrawiam
Klimus996 z świata 3
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proponuję aby były podziały na grupy np. I Grupa 200+ poz. poj, II Grupa 200-151 p.p., III 150-100 itd. (oczywiście przedziały mogłyby być inne) Dla każdej grupy osobna nagroda (różne wartości)

A ja bym osobiscie wolał aby były podzialy na nie poziomy pojedynkowe, tylko na poziomy doświadczenia( zwykły lvl), ponieważ mozna miec 120lvl i 130 PP i mozna mieć 90lvl i 250 PP. Czyli Ci co mają mniejszy lvl a spory PP mieli by mniejsze szanse, bo w wiekszości gracze z +250 PP mają ponad 100lvl, czyli on może rozdać więcej umiejek przez co może być lepszy i walka by była nie równa, a gdyby były grupy dzielone na lvl'e każdy miałby większe szanse.

Takie jest moje zdanie.

Oczywiście jestem za..!!!
 

DeletedUser19302

Gość
Gość
Jak sama nazwa wskazuje "Turniej Pojedynków". Więc jest chyba przeznaczony dla pojedynkowiczów. Moim zdaniej powinno móc się zapisać na taki turniej z 200PP to już świadczy o tym że jest się pojedynkowiczem.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Turnieje Pojedynkowe bardzo by urozmaiciły świat pojedynków. Jestem na tak!
Co do nagród to czy one są tak bardzo ważne?
Liczy się zabawa i przyjemność z uczestniczenia w takim turnieju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry