Turniej Pojedynkowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5455
  • Data rozpoczęcia

Czy uwarzasz, że pomysł jest godny wprowadzenia w grze?

  • TAK

    Głosy: 195 86,7%
  • NIE

    Głosy: 30 13,3%

  • W sumie głosujących
    225
Status
Zamknięty.

DeletedUser24472

Gość
Gość
Macie super pomysł i gdzie wprowadzenie ? zapomnieć można
Lepiej jakiś zakaz na fejki wprowadzić.

Może byś pomyślał między tą propozycją a propozycją z fejkami jaka jest różnica.
Ale że zapewne nie skumasz , to Ci podpowiem . Propozycję z fejkami mógł wprowadzić Nasz support natomiast tą propozycję dla pvp musi zaakceptować i wprowadzić do gry IG.

Tak więc proponuje Ci udać się jak najszybciej do najbliższego specjalisty póki nie jest za późno, bo niedługo stwierdzisz że jak Ci coś się przytrafi w realu to też będzie to winna Naszego supportu.
 

DeletedUser13128

Gość
Gość
Bo nawet nie chciało im się postarać i wywalczyć.
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
Dziwią mnie wpisy ludzi którzy wypisują tu że fortowiec ma super nagrody za bitwy.

Gdzie Wy widzicie te super nagrody ?

4500 expa za bitwe - czy według Was jest to super nagroda gdzie gracz pod pvp potrafi w 1 ( jednym ) pojedynku więcej wyciągnąć.

Kasa - naprawdę te parę dolców to wielka nagroda za bitwę gdzie pvp w pojedynku zgarnia dużo więcej.

Skrzynie ze stalowymi okuciami ? Może od razu skrzynie premium.

Możecie sobie wrzucić w nagrodę ojupy do góra 26 obligacji.



jestes smieszy typku jesli uwazasz ze pojedynkowcy nie maja gorzej , przez kilka dni pochodzilem na forty i zarobilem MASE OUP .a bedac pojedynkowcem nie zarobil bym ani 1. uwazasz ze nie jest to wystarczajacy bonus??

gdzie na nowych loteriach pewnie znowu bedzie mozna losowac za oup?>? brawo jestes "mądry inaczej"
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Dziwią mnie wpisy ludzi którzy wypisują tu że fortowiec ma super nagrody za bitwy.

Gdzie Wy widzicie te super nagrody ?

4500 expa za bitwe - czy według Was jest to super nagroda gdzie gracz pod pvp potrafi w 1 ( jednym ) pojedynku więcej wyciągnąć.

Kasa - naprawdę te parę dolców to wielka nagroda za bitwę gdzie pvp w pojedynku zgarnia dużo więcej.

Skrzynie ze stalowymi okuciami ? Może od razu skrzynie premium.

Możecie sobie wrzucić w nagrodę ojupy do góra 26 obligacji.



jestes smieszy typku jesli uwazasz ze pojedynkowcy nie maja gorzej , przez kilka dni pochodzilem na forty i zarobilem MASE OUP .a bedac pojedynkowcem nie zarobil bym ani 1. uwazasz ze nie jest to wystarczajacy bonus??

gdzie na nowych loteriach pewnie znowu bedzie mozna losowac za oup?>? brawo jestes "mądry inaczej"

Brawo mistrzu wklejania cytatów ::D:

Gdzie napisałem że ludzie pod pvp nie mają gorzej.
Forty ? Kto broni pvp na nie chodzić .

Nikt im nie broni a wiem że sporo takich osób uczestniczy w bitwach.

A wracając do pomysłu turnieju , to pomysł ten jest stary . Onufry sam wielokrotnie pisał że były próby wprowadzenia czegoś podobnego ale właśnie Ci sami pvp którzy niby chcą zmian byli przeciwni.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Dziwią mnie wpisy ludzi którzy wypisują tu że fortowiec ma super nagrody za bitwy.

Gdzie Wy widzicie te super nagrody ?

4500 expa za bitwe - czy według Was jest to super nagroda gdzie gracz pod pvp potrafi w 1 ( jednym ) pojedynku więcej wyciągnąć.

Kasa - naprawdę te parę dolców to wielka nagroda za bitwę gdzie pvp w pojedynku zgarnia dużo więcej.

Skrzynie ze stalowymi okuciami ? Może od razu skrzynie premium.

Możecie sobie wrzucić w nagrodę ojupy do góra 26 obligacji.


jestes smieszy typku jesli uwazasz ze pojedynkowcy nie maja gorzej , przez kilka dni pochodzilem na forty i zarobilem MASE OUP .a bedac pojedynkowcem nie zarobil bym ani 1. uwazasz ze nie jest to wystarczajacy bonus??

gdzie na nowych loteriach pewnie znowu bedzie mozna losowac za oup?>? brawo jestes "mądry inaczej"

Dałbym łopatę, ale już ktoś ją tutaj zdobył.

Zacznijmy od tego, że pomysł jest stary!
Kiedyś nie było oup, a za forty było 1500 expa, drewniane pudełko, skrzynia z żelaznymi lub stalowymi okuciami.
Dlatego w pomyśle jest tego expa dużo jak na tamte czasy.
Rozważanie o tym pomyśle jest już bez sensu. Trzeba by było sporo pozmieniać.

@UP
"Trochę" szybszy :D
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Tutaj nie ma co krzyczeć, wnioskować i ulepszać ten pomysł czy też się kłócić ponieważ to nic nie da.
Powstało masę na prawdę dobrych i zróżnicowanych pomysłów aby Pojedynkowicz miał znacznie lżej i ja się pytam gdzie są? w koszu u administracji... :kak:

Nic bardziej nie denerwuje gracza nastawianego wyłącznie na Pojedynki z kilkuletnim stażem gry jak niesprawiedliwość wobec sfery głównej między Fortowcem a Pojedynkowiczem.
Jak widzicie świat o ile jest aktywny ma dosłownie kilkunastu Pojedynkowiczów a postu kroć więcej jest mniemanych Fortomaniaków a to o czymś świadczy.
Dlatego oby tak dalej a na jednej rączce niebawem będzie można policzyć wymarłych Pojedynkowiczów w TW.

Powodzenia i Pozdrawiam tych którzy jeszcze są :)
Zły.
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
Brawo mistrzu wklejania cytatów ::D:

Gdzie napisałem że ludzie pod pvp nie mają gorzej.
Forty ? Kto broni pvp na nie chodzić .

Nikt im nie broni a wiem że sporo takich osób uczestniczy w bitwach.

A wracając do pomysłu turnieju , to pomysł ten jest stary . Onufry sam wielokrotnie pisał że były próby wprowadzenia czegoś podobnego ale właśnie Ci sami pvp którzy niby chcą zmian byli przeciwni.


kto broni??? udajesz głupiego? czy ...

1.pojedynkowicze hp za duzo nie maja wiec na forcie szybko znikaja

2. jak jestes pojedynkowcem i walczysz to nie zawsze masz fuull hp na bitwe

3. sa 2 rodzaje
pojedynki
forty

gra sie an tym opierra , forty daja duzą przeewage bo daja OUPy wiec pojedynkowiec ma jeszcze na forty latac?
co bys powiedzial jak teraz oupy zamiast z fortow lecialy z pojedynkow? PLAKAŁ BYS NA FORUM
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
kto broni??? udajesz głupiego? czy ...

1.pojedynkowicze hp za duzo nie maja wiec na forcie szybko znikaja

2. jak jestes pojedynkowcem i walczysz to nie zawsze masz fuull hp na bitwe

3. sa 2 rodzaje
pojedynki
forty

gra sie an tym opierra , forty daja duzą przeewage bo daja OUPy wiec pojedynkowiec ma jeszcze na forty latac?
co bys powiedzial jak teraz oupy zamiast z fortow lecialy z pojedynkow? PLAKAŁ BYS NA FORUM

A ja bym powiedział, że mi to wisi. I byłoby nawet lepiej, bo ja u siebie na świecie niby jestem fortowcem full hp i się pojedynkuję (skutek widać w sygnaturce). Byłby to dla mnie tylko większy + :)

@Edit.
No i jakby zamiast fortów były oupy za pojedynki to:
1. Nikt by nie płakał.
2. Pojedynki by dominowały, a forty by olewał każdy (czyli odwrotność zwykła)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser24472

Gość
Gość
kto broni??? udajesz głupiego? czy ...

1.pojedynkowicze hp za duzo nie maja wiec na forcie szybko znikaja

2. jak jestes pojedynkowcem i walczysz to nie zawsze masz fuull hp na bitwe

3. sa 2 rodzaje
pojedynki
forty

gra sie an tym opierra , forty daja duzą przeewage bo daja OUPy wiec pojedynkowiec ma jeszcze na forty latac?
co bys powiedzial jak teraz oupy zamiast z fortow lecialy z pojedynkow? PLAKAŁ BYS NA FORUM

ad. 1 Jak juz napisałem są tacy co chodzą i jest ich sporo
ad. 2 Fortowcy jakoś potrafią dużo większe HP zregenerować na bitwe, czy to kupując coś czy samemu sobie wytwarzając. A ile ty tych pojów robisz że nie możesz się odnowić , normalnie śmieszny jesteś.
ad. 3 Nie ma 2 rodzajów. Pomyśl może jeszcze coś ci do główki wpadnie.


Jakby ojupy były za poje zamiast fortów to uwierz mi że fortowcy dali by sobie radę i by nie płakali tak jak TY tylko by sobie robili pojedynki które robią i teraz a takze by na forty chodzili.

Zły Damian piszesz że coraz mnie pvp jest , ale ja ostatnio widziałem wiele raportów z ataków w tym także na Ciebie gdzie przeważnie widnieje napis Gracz znajduje się w chronionym hotelu. Więc się nie dziw że ludziom nie chce się latać za zjawami tylko wolą iść na pewną bitwę fortową i odpuszczają sobie 100% pvp.
 

DeletedUser26589

Gość
Gość
Zły Damian piszesz że coraz mnie pvp jest , ale ja ostatnio widziałem wiele raportów z ataków w tym także na Ciebie gdzie przeważnie widnieje napis Gracz znajduje się w chronionym hotelu. Więc się nie dziw że ludziom nie chce się latać za zjawami tylko wolą iść na pewną bitwę fortową i odpuszczają sobie 100% pvp.

Tutaj nie ma nic do rzeczy to co ja robię, bo ja nie zastąpię wszystkich Pojedynkowiczów w Weście,
więc spójrz na to z racjonalnej strony a nie z pojedynczego przypadku.

Ps. Nie dziw mi się, że mi także się odechciewa najwidoczniej, póki nic się w tej sprawie
nie zdziała jak należy a jak wspominałem tutaj wielu osobom tupanie nic nie da :)
 

DeletedUser30826

Gość
Gość
Zły Damian piszesz że coraz mnie pvp jest , ale ja ostatnio widziałem wiele raportów z ataków w tym także na Ciebie gdzie przeważnie widnieje napis Gracz znajduje się w chronionym hotelu. Więc się nie dziw że ludziom nie chce się latać za zjawami tylko wolą iść na pewną bitwę fortową i odpuszczają sobie 100% pvp.


tak? powiedz jak czesto jestes przez kogos atakowany? ja moze raz na tydzien RAZ.....

nie dla tego ze jestem PRO i sie mnie boja tylko dla tego ze nie ma mnie kto atakowac/... pojedynki wgl nie sa oplacalne
 

DeletedUser

Gość
Gość
Możecie sobie wrzucić w nagrodę ojupy do góra 26 obligacji.

To chyba największa nagroda, w końcu bitwy nie zużywają energii więc możesz w nich uczestniczyć tak długo, jak starcza ci HP. Słyszałem jak niektóre osoby chwaliły się, że w kilka godzin zbierały ponad 50 obligacji - tyle ile dostajemy za wykonanie 50 zdań dziennych lub prawie miesiąca codziennego logowania.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
No teraz to 135 oup można zrobić w 30 minut :D

@Down
Samouczek + poczatkowe zadania do odblokowania placówki, czyli ocal salon #2
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser30593

Gość
Gość
dałbym wam wszystkim łopaty, ale za dużo cytowania, i pewnie banik by wpadł kolejny :gwizd:

i ponury mógłbyś od razu powiedzieć jak te ojupy zdobyć :D
ale mi chodzi o taki dzienny sposób :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
tak? powiedz jak czesto jestes przez kogos atakowany? ja moze raz na tydzien RAZ.....

nie dla tego ze jestem PRO i sie mnie boja tylko dla tego ze nie ma mnie kto atakowac/... pojedynki wgl nie sa oplacalne

Patrząc na Twoją sygnaturę naprawdę jesteś takim katem dla innych , Twój poziom pojedynków także odstrasza potencjalnych agresorów.
Przy tym Twoim poziomie pojów nie pisz że nie sa pojedynki dla Ciebie opłacalne bo albo toczysz 2 pojedynki dziennie albo jesteś kiepskim pojedynkowiczem choć uważasz się za geniusza.

A czy mnie atakują ? Spójrz w moją sygnaturę , jestem 100% HP pod forty.

Ale taka gra fortowiec przyjmuje na klatę wszystko , a pvp chowa się w kącie i się żali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry