Twój ulubiony typ muzik.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5501
  • Data rozpoczęcia

Czego słuchasz?


  • W sumie głosujących
    145
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Się panowie rozpisali :p ale ja wrócę

Jeden wybryk KSU po prawie 30 latach grania to jeszcze nie komercja, wydali nie typową płytę (jak dla mnie fatalną).
Nie wiem z czym pojechałem z tym Green day'em może coś źle sformułowałem, dla mnie to komercyjna papka na której się dorobili i tyle. Do tego wszystkiego, nie chodzi mi tu tylko o komercję w sensie dużej kasy, ale przede wszystkim w sensie tworzenia czegoś co stylistycznie i tekstowo nie jest punkiem, a jest pod niego podpinane i często z nim mylone. Już w latach 70-tych próbowano tworzyć coś na czym można zarobić (o punk rocku było wtedy głośno)

Apropo KSU - jak nie komercja? Więc Chylińska też nie robi komerchy? Jakby Siczka był młodszy i robił w showbiznesie oczywiście byłby traktowany inaczej. Co nie zmienia jednak faktu, że nie jest nieskazitelny.
Z Green Dayem pojechałeś, bo to wręcz skrajna papka :p nie trzeba było od razu takim hardem::P:
A było robione to co było, ale Nick Cave akurat wtedy robił coś, co nie dość było szokiem i nie było to coś marniutkiego jak wymienione the Police, więc mam nadzieję, że nie do niego piłeś :huh: choćby w http://www.youtube.com/watch?v=2bwXkfCep1Q&feature=related
Wszystko co chciałam napisać napisałam. A z tym tematem nie więc się dzieje co chce ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Arenbi rządzi! Tak konkretnie z R & B to lubię Bayer Full.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Się panowie rozpisali :p ale ja wrócę



Apropo KSU - jak nie komercja? Więc Chylińska też nie robi komerchy? Jakby Siczka był młodszy i robił w showbiznesie oczywiście byłby traktowany inaczej. Co nie zmienia jednak faktu, że nie jest nieskazitelny.
Z Green Dayem pojechałeś, bo to wręcz skrajna papka :p nie trzeba było od razu takim hardem::P:
A było robione to co było, ale Nick Cave akurat wtedy robił coś, co nie dość było szokiem i nie było to coś marniutkiego jak wymienione the Police, więc mam nadzieję, że nie do niego piłeś :huh: choćby w http://www.youtube.com/watch?v=2bwXkfCep1Q&feature=related
Wszystko co chciałam napisać napisałam. A z tym tematem nie więc się dzieje co chce ;)

Ja w KSU, komercji żadnej nie widzę, jest to nietypowy zespół, w końcu są z końca świata jakim są Ustrzyki Dolne, mają więc swój specyficzny klimat. Chylińska ? a co ma piernik do wiatraka, z punk rockiem nic wspólnego nie miała i nie ma. A tego Green Daya to nie rozumiem o co Ci chodzi, ja cały czas mówię że to komercyjna papka podpinana pod punk rocka. Nick Cave to też nie mój klimat, więc się wypowiadać nie będę na jego temat i nie wiem czemu porównujesz jego, do próby skomercjalizowania punk rocka przez takie twory jak The Police.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chylińska ? a co ma piernik do wiatraka, z punk rockiem nic wspólnego nie miała i nie ma.

Ale też była swojego czasu przeciw komercji i tego typu zjawiskom. Ot, komercja nie zdarza się tylko na poziomie zeszmacenia się fajnych zespołów, czy w punk rocku i podpinanych do niego zespołach.

Nick Cave to też nie mój klimat, więc się wypowiadać nie będę na jego temat i nie wiem czemu porównujesz jego, do próby skomercjalizowania punk rocka przez takie twory jak The Police.

Porównuję, bo jego początkowe utwory były dość ostrawym rockiem, właśnie w porównaniu do the police. Myślałam, że go włożyłeś do wspólnej szufladki z the Police.
 

DeletedUser25490

Gość
Gość
Popieram kolegę wyżej ^ ;)
Tak więc polski rap i hardstyle (a właściwie czemu hardstyle nie jest w ankiecie ? )
 

DeletedUser

Gość
Gość
U mnie pograncze hard rocka i heavy metalu (AC/DC, Bon Jovi, Iron Maiden itp.)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rock GreenDay
Rock Alternatywny Theory Of A Deadmen
Metal Rammstein
Heavy Metal tylko Static-X

myli mi się często rock z rockiem alternatywnym itd więc nie odpowiadać wrednie na posta :p


no i lubie posłuchać Yeach Yeach Yeach to jest wszystko w jednym: Rock, Rock Alternatywny, Punk.

jeżeli chodzi o Hip-Hop to różne ,,Życiowe kawałki" nie jakieś tam JP i inne szity
 

DeletedUser

Gość
Gość
Reegae


"Kiedy pali się dobra ganja, widzę na twarzach uśmiech"
cheer.gif
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja słucham głównie Electro i French House.

Daft Punk Rules!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak elektroziom to electro -_-:I::I::I::I::I::I::I::I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hendrix, Led Zeppelin, Kim Nowak, Foo fighters itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry